Hizmet Ver
Elektrikli Panjur

5 İstanbul Bahçelievler Elektrikli Panjur Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bahçelievler civarında 247 Elektrikli Panjur Ustası hizmet vermeye hazır.

Bahçelievler Elektrikli Panjur için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 247 Elektrikli Panjur Ustası, Bahçelievler içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,8 puan, Bahçelievler içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Bahçelievler içinde yazılan 9.557 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 117 kişi Bahçelievler Elektrikli Panjur için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Bahçelievler İstanbul Elektrikli Panjur Ustası

Cemal K. photo

Cemal K.

11.04.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

otomatik kepenk fotoselli kapı yanakayar kapı panjur sistemleri bariyer sistemleri 7/24 servis hizmeti imalattan satıș

Kadir U. photo

Kadir U.

10.04.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Otomatik kepenk bariyer foteselli kapı seksiyonel garaj kapısında 20 yıllık tecrübe ve. Gelişmiş servis ağıyla. Sizlere hizmet vermekten gurur duyariz

Nayim P. photo

Nayim P.

28.09.2022

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba efendim RAYPENK Otomatik Kepenk ve Panjur sistemleri olarak çalışmaktayız 1. sınıf malzeme kullanmaktayız fiyat istemişsiniz ama hangi malzeme kullanacaksınız 39'luk var 45'lik var palet olarak 56'lık var 55'lik var Bunlar çok önemli fiyat olarak Hareketler Bunlar isterseniz gelelim...

Kazım B. Y. photo

Kazım B. Y.

31.12.2022

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

UZMAN EKİMİMİZDE UZUN ZAMANDIR BU SEKTÖRÜN İÇİNDEYİZ EN UYGUN FİYAT VEREREK SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İHTİYAÇLARİNİ KARŞİLAMAK İÇİN B URDAYIZ

Murat A. photo

Murat A.

25.01.2022

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Her türlü otomatik kepenk kapı işleri yapılır 7/24 hizmet vardır Panjur Bahçe kapısı Fotoselli kapı Tente -Branda işleriniz yapılır

BTZ O. K. photo

BTZ O. K.

11.06.2022

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Otomatik kapi kepenk fotoselli kapi bariyer bahce kapilari urun tedarik yedek parca tedarik montaj 7/24 servis tamirat hizmetimiz muvcuydur 20 yillik tercubemiLe siz degerli musterilerimize hizmet vermekteyiz

İbrahim K. photo

İbrahim K.

03.03.2025

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

En uygun kepenk panjur garaj kapısı tamiri sıfır kepenk panjur imalatı igtina ve titiz lik ile uzman ekibim ile hizmetinizdeyiz

Ömer S. photo

Ömer S.

02.09.2024

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

10 SENEDİR AYNİ SEKTORDE UYGUN FİYATLARDAN EN KALİTELİ HİZMETİ VERMEK İCİN MUCADELE EDİYORUZ. EKMEGİMİZDE LOKMAMİZDA HARAM PARA YOKTUR İSİMİZİ EN DOGRU ARİZA TESPİTİ VE EN HİZLİ SEKİLDE EN UYGUNA YAPMAK VE ONCELİK ONARİMLAR İCİN CABALİYORUZ HER ZAMAN DOGRU İS VE İSCİLİKLE YANİNİZDAYİZ.

Barış İ. photo

Barış İ.

03.03.2023

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Anadolu Yakasına 7/24 Tamir Bakim hizmeti uygulamaktayız. Sıfır imalatımız da mevcuttur.

Samet Ö. photo

Samet Ö.

17.10.2023

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

7/24 ACİL OTOMATİK KEPENK SERVİSİ TAMİR-BAKIM-YEDEK KUMANDA-GÜÇ KAYNAĞI SIFIR MONTAJ VE FİYATLARI ANINDA HİZMET İSTANBULUN TÜMÜNE ACİL HİZMET VERİLİR...

Kariyer Kepenk photo

Kariyer Kepenk

15.10.2021

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Kurulduğu günden itibaren eğitime, teknolojiye ve müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız sektörünün başarılı firmalarından olmuştur. Çevreye duyarlı, toplumsal, düşünsel ve kültürel değerler açısından tam gelişmiş bir anlayış içerisinde sektörümüzde en iyi hizmeti en teknolojik cihazlarla...

Gp Automatic photo

Gp Automatic

12.08.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

1994'ten bu yana otomatik yapı teknolojileri üretiyoruz. Otomatik ve motorlu panjur sistemlerini kendi tesisimizde üretir; ölçü, imalat ve montajı tek elden, üretici garantisiyle teslim ederiz. Şeffaf kepenk ve panjur çözümümüz SOLIDROLL ile mağaza ve balkonlarda görünürlüğü kaybetmeden güvenlik...

Mehmet A. photo

Mehmet A.

11.05.2024

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

ELİT KEPENK 12 SENEDİR HİZMET VERMEKTEDİR KEPENK TAMİR BAKIM ALICI BEYİN GÜÇ KAYNAĞI YEDEK KUMANDA GÜÇ KAYNAĞI

Muhammed H. K. photo

Muhammed H. K.

27.05.2025

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

İstanbul geneli 7:24 15 yıllık deneyimli ve profesyonel ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz

Hüseyin A. photo

Hüseyin A.

24.08.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

1989 yılından beri Küçükçekmece de iş yerimiz bulunmaktadır cam balkon imalatı,PVC pencere ve kapı montajı,teras kapama, kış bahçesi sistemleri, giyotin,pergole,cam tavan sistemleri yapıyoruz

YUSUF B. photo

YUSUF B.

09.07.2021

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Siz değerli müşterilerimiz 7/24 kepenk panjur servisi vermekteyiz yaptığımız işten memnun kalmazsanız Ödeme yapmıyorsunuz ücretsiz keşif hırsızlığa daha son diyoruz

Hamza Y. photo

Hamza Y.

17.01.2025

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Sahip olduğu güçlü kadrosu sayesinde kalite ve hizmet standartlarını daha yüksek seviyelere taşımayı hedefleyen KUZUCU KEPENK %100 müşteri memnuniyeti ileri teknoloji kullanımı yüksek ürün kalitesi tecrübeli teknik servis hizmeti dürüstlük ve etik değerlere bağlılık ilkelerinden taviz vermeden...

Muhammed A. T. photo

Muhammed A. T.

14.10.2025

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Kepenk sistemleri, iş yerleri, garajlar ve depolar için en etkili güvenlik çözümlerinden biridir. Dayanıklı alüminyum veya çelik panellerden üretilen kepenkler, hem hırsızlığa karşı koruma sağlar hem de dış etkenlerden (yağmur, rüzgar, toz) mekanınızı güvenle korur. Motorlu veya manuel...

Ebubekir A. photo

Ebubekir A.

14.09.2023

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

İşimi temiz ve kaliteli yaptığımı onaylatmak için ilk önce kendi evime yapıyor Muş gibi görmem gerekiyor kendim onaylayıp müşteriye teslim ediyorum

Levent K. photo

Levent K.

31.07.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba ben Pimapen Sineklik ve her türlü işleri anahtar teslim itina ile yaparım

İlhami Ü. photo

İlhami Ü.

27.04.2022

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Hizmette sınır yoktur.Her türlü işleriniz ITINA ILE YAPILMAKTADIR. ILHAMİ ÜŞEKCİOGLU

Uğur A. photo

Uğur A.

16.06.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

10 yılı aşkın tecrübemizle İstanbul genelinde kepenk tamiri, kepenk motoru arızaları, acil servis ve otomatik kepenk sistemleri alanında hizmet vermekteyiz. 7/24 ulaşılabilir ekibimizle arızalara hızlı müdahale ediyor, kalıcı çözümler sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli...

Muhammed A. Ö. photo

Muhammed A. Ö.

29.11.2022

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Türkiye'nin Güvenilir Firması. En İyi Fiyata, En İyi Hizmet. İstanbul içi her yere montajımız mevcuttur. Türkiye'nin tek belgeli yangın kapıları, otomatik kepenk ve panjur montajımız mevcuttur.

Ömer Y. Ş. photo

Ömer Y. Ş.

24.08.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

35 yılı aşkın esnaflık tecrübemizle, cam balkon, pencere, kapı ve sineklik çözümlerinde kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Bizim için yaptığımız iş yalnızca bir montajdan ibaret değil; yılların verdiği tecrübe, güven ve işimize duyduğumuz saygıyla her müşterimize en...

Emsa K. photo

Emsa K.

16.02.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

14 yıllık tecrübe ile sabit Kepenk ile alakalı aklınıza gelen her ne sorun varsa sıfır montaj tamir bakım vesaire aklınıza gelebilen her şey

Özgür A. photo

Özgür A.

30.09.2025

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

İstanbulun tüm ilçelerine kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz Otomatik Kepenk sistemleri ne dair her türlü hizmeti bize ulaşarak destek alabilirsiniz

Davut G. photo

Davut G.

04.07.2025

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba 25 yıllık tecrübem ile elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum teşekkürler

Mesut K. photo

Mesut K.

29.01.2022

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Öncelikle siz değerli müşterilerimi, sevgi ve saygı ile selamlar. projelerinize çözüm ortağınız olarak 22 yıllık tecrübe ve deneyimimizle hizmet vermekteyiz.kalite ve hizmetten ödün vermeksizin, siz değerli müşterilerimizin projelerinde buluşmak dileğiyle.

ALI A. photo

ALI A.

29.06.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Siz değerli müşterilerimize kaliteli malz me ve kaliteli işçilik ile hizmet vermekten onur duyarız

ALP KEPENK photo

ALP KEPENK

09.08.2025

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

2000 yılından beri bu sektörde malzeme güzelliğiyle olsun kalitesiyle olsun her daim önde yiz

Garanti Panjur Otomasyon ve Alm. San. Tic. Ltd. Şti photo

Garanti Panjur Otomasyon ve Alm. San. Tic. Ltd. Şti

11.09.2021

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Asaş Alüminyum Kuruluşu olan lider marka NATUROLL panjur sistemleri bayisiyiz. Kaliteli malzemeyi kaliteli işçilik ile sizlere uygun fiyatla sunuyoruz. Alüminyum Poliüretan dolgulu lameller veya Alüminyum extürizyon lameller ile Dıştan takma panjur-Kepenk ve Monoblok panjurlar kesinlikle bizim...

Umut İnşaat PVC Ldt. Şti.  photo

Umut İnşaat PVC Ldt. Şti.

23.05.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

1992’den beri süre gelen tecrübemiz ile sizlere en kaliteli ve en uygun hizmeti sunacağımız konusunda iddalıyız.

Ömer C. photo

Ömer C.

11.08.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Şahıs hesabı olarak kullanıcam burayı; Cam balkon tamiri CAM BALKON İLE İLGİLİ HERŞEY Pimapen Ayar, Düz Çift Açılıma Çevirme kısacası PVC İLE İLGİLİ HERŞEY Sürgülü sineklik tamiri Menteşeli sineklik tamiri Pilise sineklik SİNEKLİK TAMİRİ SIFIRDAN İMALAT YAPIMI HERŞEY MONTAJ DAHİL DEMONTE İSTEK...

Pencere Mühendisi photo

Pencere Mühendisi

05.07.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Pencere Mühendisi – Premium REHAU ve Schüco PVC Pencere Sistemleri Uzmanı Merhaba, 1992 yılı Meslek Lisesi Elektrik bölümü mezunuyum ve mekanik/teknik sistemler üzerinde 30 yılı aşkın köklü bir saha tecrübesine sahibim. İstanbul genelinde (Silivri - Çatalca hattından Tuzla - Şile sınırına kadar) ve...

Erdem A. photo

Erdem A.

16.08.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Evinizi sinek ve haşerelerden korurken, estetikten ödün vermiyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle, her pencere ve kapı ölçüsüne uygun, birinci sınıf kaliteli malzemeden üretilen pimapen sineklik sistemleri kuruyoruz. Dayanıklı tül yapısı ve garantili işçiliğimizle, yaşam alanlarınıza konfor katmak...

TULUM YAPI İNŞAAT VE YAPI SİSTEMLERİ photo

TULUM YAPI İNŞAAT VE YAPI SİSTEMLERİ

03.07.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Her türlü inşaat yapı işleri, PVC, korkuluk, küpeşte, sineklik, plise sineklik, sürgülü kapı sistemler, otomatik manuel panjur sistemleri, her marka plastik pencere işleriniz, kış bahçesi, her ebatta giyotin cam balkon, ısıcamlı cam balkon, katlanır perde, Tüm tadilat ve tamirat işlerinize...

Etki Teknoloji photo

Etki Teknoloji

30.07.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Elektrik ve Elektronik alanında uzmanlaşmış bir usta olarak, yılların verdiği tecrübe ve güvenle sizlere kaliteli, güvenli ve garantili çözümler sunuyorum. İşimi zamanında yapıp, başladığım işi bitirmeden yeni iş almıyorum. Konut, ofis, iş yeri ve endüstriyel alanlarda; arıza tespiti, tesisat...

Hakan İ. photo

Hakan İ.

13.08.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Merhaba değerli müsterilerimiz 30 yıllık tecrübeyle sizlerleyiz işinizi işin ehline yaptırmaya ne dersiniz işinizi salam temiz ve zamanında yaptırmak istemezmisiniz o halde biz burdayız HC yapı olarak yanınızdayız

Hamdullah T. photo

Hamdullah T.

02.10.2022

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Kepenk Arıza durumlarında olaya hemen müdahale eden öncü kepenk Uzun yıllardır bu sektörde edindiği tecrübe ve deneyimle yoluna devam etmektedir.Her tipte Kepenk arızasını hızlı bir şekilde gideren servisimiz haftanın tüm günleri çalışmaktadır.

Gökdeniz cam photo

Gökdeniz cam

23.08.2026

Elektrikli Panjur · Bahçelievler, İstanbul

Fark Yaratan Deneyim, Güven Veren Hizmet Müşterilerime sadece bir ürün veya hizmet sunmuyorum; onların ihtiyaçlarını anlayarak, beklentilerinin ötesine geçen bir deneyim sunmayı amaçlıyorum. Beni farklı yapan en önemli özellik, her müşteriye aynı şekilde yaklaşmak yerine kişiye özel çözümler...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bahçelievler Elektrikli Panjur Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bahçelievler Elektrikli Panjur ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Elektrikli Panjur talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Elektrikli Panjur için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Elektrikli Panjur talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Elektrikli Panjur taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Elektrikli Panjur talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Elektrikli Panjur için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Elektrikli Panjur hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Bahçelievler Elektrikli Panjur fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Bahçelievler Elektrikli Panjur fiyatları, talep detayına göre 8.500 TL ile 111.110 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl