Hizmet Ver
İnşaat Yapımı

7 İstanbul Başakşehir İnşaat Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Başakşehir civarında 286 İnşaat Firması hizmet vermeye hazır.

Başakşehir İnşaat Yapımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • İnşaat Yapımı için Başakşehir içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

  • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Başakşehir içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Başakşehir içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Her yıl binlerce kişi İnşaat Yapımı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Başakşehir İstanbul İnşaat Firması

Tahsin Ö. photo

Tahsin Ö.

15.05.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

İşlerinizi itina ile düzenli ve güvenilir şekilde yapmaya özen gösteren anlayış içerisinde çalışma yapıyoruz. Ben Tahsin özçelik

ÖZYOLAT İNŞAAT photo

ÖZYOLAT İNŞAAT

21.07.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Genellikle İstanbul Avrupa yakasında hizmet vermekte olan firmamız 40 yılı aşkın ve 100'den fazla proje ile bölgede tanınmakta ve büyük projelere imza atmaktayız. Güvenilir kaliteli ve güleryüzlü hizmet için lütfen iletişime geçiniz.

Cmr İ. L. Ş. photo

Cmr İ. L. Ş.

20.02.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

başarılı olmak için çaba gösterirseniz sans seninle başari asla pes etmiyenlerin dir kendi hikayenin kahramanı olun

Rıfat Ç. photo

Rıfat Ç.

22.09.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

"Uzun yıllara dayanan tecrübemizle sağlam, güvenilir ve zamanında teslim edilen kaba inşaat hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli malzeme, titiz işçilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak fark yaratıyoruz. Amacımız, hayallerinizdeki projeyi en güçlü temellerle gerçeğe dönüştürmektir."

Vefa A. photo

Vefa A.

09.07.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

İnşaat mühendisliği alanında saha mühendisliği ve şantiye şefliği deneyimine sahip, dinamik ve çözüm odaklı bir mühendis olarak, farklı ölçeklerdeki projelerde aktif rol aldım. Çelik konstrüksiyon, betonarme yapılar ve altyapı projelerinde planlama, uygulama ve denetim süreçlerinde sorumluluk...

Ferit Y. photo

Ferit Y.

20.06.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Müşteri memnuniyetini, kaliteyi ve güveni temel ilke edinen firmamız; konut, ticari yapı, endüstriyel tesis, tadilat ve anahtar teslim inşaat projelerinde profesyonel taahhüt hizmetleri sunmaktadır. Deneyimli teknik kadromuz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla, projelerimizi planlanan süre ve bütçe...

Semi A. photo

Semi A.

07.08.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

ANİL dekorasyon ile işiniz güvende il il dışına çıkıyoruz anahtar teslimi ile anıl dekor emrinizdedir saygılar sunarız

Fatma K. İ. photo

Fatma K. İ.

15.06.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

KALİTELİ GÜVENİLİR TECRÜBELİ İŞİNDE UZMAN TEMİZ ÇALIŞMA GÜLERYÜZLÜ DİYALOG KARŞILIKLI ANLAYIŞ İSTEYENLER MEMNUNİYETİNİZ BİZİM EN ÖNEMLİ NOKTAMIZDIR.

Bekir E. photo

Bekir E.

18.01.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Bir çok alanda kat karşılığı ve kentsel dönüşüm projeleri yapılmıştır Gaziosmanpaşa Eyüpsultan Bayrampaşa Sultangazi Şişli Beşiktaş Bir çok alanda kentsel dönüşüm projeleri kapsamında yer yapmaya hazırız .

Yusuf I. photo

Yusuf I.

20.07.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

İstanbulda 35 yıllık inşaat işiyle uğraşıyorum 20 den fazla banka şubesi aydın belediye binası ve bir çok otel işi yaptım Her türlü inşaata dair işleriniz için iletişime geçebilirsiniz istanbul içi heryerde ve çevresinde iş yapıyoruz aynı zaman çelik evde yapıyoruz

Yazyapı İnşaat photo

Yazyapı İnşaat

08.01.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Anahtar teslim işlerimiz için mimari projelerimiz Kaliteli ekipimizle hizmet vermek için buradayız

Mustafa H. photo

Mustafa H.

31.10.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

ÖZHASAR MÜHENDİSLİK VE MİMARLIK 2020 DEN BELİDİR AKTİF İŞ YAPMAKTADIR GÜÇLENDİRME DEKORSYON KENTSEL DÖNÜŞÜM GİBİ BİRDEN FAZLA İŞLER YAPMAKTADIR GENİŞ KADROMUZLA FALİYET GÖSTERMEKTEYİZ SİZLERİN MEMNUNİYETİ BİZLERİN MEMNUNUNİYETİDİR.

Ertan A. photo

Ertan A.

17.08.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Kentsel dönüşüm sürecinde proje inceleme, fizibilite ve fiyat analizi yaparak mülk sahiplerine doğru ve şeffaf çözümler sunuyoruz. Binanızın mevcut durumunu ve dönüşüm potansiyelini değerlendiriyor, doğru müteahhit firmalarla iletişim kurulmasına ve güvenilir firmaların bulunmasına yardımcı...

Uğur A. photo

Uğur A.

28.07.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Güvenilir Kalıp Ustası Hizmeti Merhaba, ben profesyonel kalıp ustası olarak uzun yıllardır inşaat sektöründe hizmet vermekteyim. Konut, villa, apartman, iş yeri ve tüm betonarme yapıların kalıp işlerini sağlam, düzgün ve zamanında teslim anlayışıyla yapıyorum. Temiz ve titiz işçilik Dayanıklı ve...

Caner A. K. photo

Caner A. K.

10.11.2024

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

İnşaat sektöründeki yenilikleri yakından takip eden ve projelerinde son teknolojiyi kullanan dinamik bir şirketiz. Sürdürülebilir ve çevre dostu çözümlerle, daha yaşanabilir bir dünya için çalışıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve bütçelerini göz önünde bulundurarak, en uygun çözümleri...

Ahmet B. photo

Ahmet B.

13.02.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

İnşaat projeleri, kentsel dönüşüm, yapı kontrol ve takibi, taahhüt karşılığı projeler, mimari tasarımlar gibi konularda uzman kadromuz ve üniversiteler ile ortak çalışmalarımızla sizlere en iyi desteği sunmaktayız.

Resul E. photo

Resul E.

19.06.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

23 yaşındayım aile şirketimiz mevcuttur her türlü inşaat alanında uzman kadromuzla sizlerleyiz.

Whiteelektrik photo

Whiteelektrik

06.07.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Merhaba,LUMA İNŞAAT ve Mühendislik olarak her türlü kaba,ince,tadilat,villa, müstakil bina, kentsel dönüşüm vs inşaat işleriniz itina ile yapılır.

Ferhat E. photo

Ferhat E.

18.12.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Konut, ticari alan ve özel projelerde; sadece bina değil, yaşam alanları tasarlıyoruz. Her projemizde müşteri memnuniyetini, zamanında teslimi ve sürdürülebilirliği ön planda tutuyoruz. Modern mimari, sağlam zemin, doğru planlama ve şeffaf çalışma prensibiyle; yatırımınıza değer, yaşamınıza konfor...

Sercan Y. photo

Sercan Y.

16.06.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Merhabalar. Ben Sercan YASAR. Sakarya universitesi insaat muhendisligi bolumunden 2010 yılında mezun oldum. 15 yıllık insaat muhendisiyim. Bir cok farklı projede gerek yurt icinde gerek yurt dısında çalıstım. Konvansiyonel kalıp sistemleri, Tunel kalıp sistemleri, Proje yonetimi, Analitik dusunme...

Engin Y. photo

Engin Y.

23.08.2022

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

The Difference Farklıyız. Müşterimizin iş sonunda gülüp mutlu olması hayalimiz çünkü. Ben işimi seviyorum, yeteneğim bu konuda var ve bu yeteneğimi müşterinin yüzü gülsün diye kullanmayı seviyorum. Yaptırmak istediğiniz , inşaat , yapı dekorasyon ve yenilikler konusunda kendime ve ekibime inancım...

Muhammed A. A. photo

Muhammed A. A.

13.04.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

35 yıllık nitelikli mimarlık proje çizimi , proje direktörlüğü ve inşaat şantiye şefliği hizmetinize sunuyorum.

Metrekare İstanbul İnşaat Müh. ve Mim. photo

Metrekare İstanbul İnşaat Müh. ve Mim.

28.11.2022

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Müşterilerimizin hayal ettiği ve istediği projeye göre alanında uzman mühendis ve mimar-iç mimar ekip arkadaşlarımızla birlikte kaliteli çalışmalar çıkarıp müşterilerimizin isteklerine en güzel şekilde karşılık vermekteyiz. Güzel sonuçlar elde etmek için de doğru usta kadrosu ile kaba-ince...

Zentra Mühendislik Yapı photo

Zentra Mühendislik Yapı

26.06.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Zentra Mühendislik olarak vizyonumuz; kentsel dönüşümde güvenin, kalitenin ve mühendislik mükemmeliyetinin simgesi olmak, dönüşen şehirlerin geleceğini şekillendiren öncü firmalar arasında yer almaktır

Selman Y. photo

Selman Y.

16.03.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Sürekli yenilik ve mükemmelliğin entegrasyonu ile hizmet kalitemiz ve müşterimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak en önemli vizyonumuzdur.

NETSTATİK Mühendislik ve Danışmanlık photo

NETSTATİK Mühendislik ve Danışmanlık

16.04.2024

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

NETSTATİK, tüm üst yapı mühendislik çözümlerinde sağlamlığı esas alan, müşterilerine yenilikçi ve kaliteli hizmetler sunmayı misyon edinmiş bir mühendislik ve danışma firmasıdır. NETSTATİK bu zamana kadar yapmış olduğu aktif hizmet veren yapılar ile edindiği tecrübesini, genç ve dinamik ekiple...

The Real İnşaat photo

The Real İnşaat

30.01.2021

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

The real inşaat ve elektrik firması olarak sektöre yeni ismimiz ile devam etmekteyiz. büyük projelere imza atacak olmayı hedefleyen THE REAL İNŞAAT ve ELEKTRİK olarak siz değerli müşterilerimize armut üzeri de hizmet vermekten mutluluk duyarız. instagram: therealinsaat

ALFA YAPI MÜHENDİSLİK photo

ALFA YAPI MÜHENDİSLİK

14.11.2024

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Alfa yapı mühendislik olarak uzman teknik kadromuz ile mimarlık ve mühendislik alanında yanınızdayız

Pars Galeri Otomotiv Yedek Parça İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti photo

Pars Galeri Otomotiv Yedek Parça İnşaat Dış Ticaret Ltd. Şti

14.01.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Firmamız; inşaat ve otomotiv başta olmak üzere birçok farklı sektörde faaliyet gösteren, köklü ve deneyimli bir hizmet kuruluşudur. İnşaat alanında 30 yılı aşkın tecrübeye, otomotiv sektöründe ise 20 yılı aşan sektörel deneyime sahibiz. İnşaat faaliyetlerimiz kapsamında; • Büyük ölçekli otel...

Ensar T. photo

Ensar T.

10.07.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Taşçınar İnşaat-Taahhüt şirketi olarak özellikle İstanbul Güngören bölgesinde kentsel dönüşüm kapsamına dahil olup dönüştürülmek üzere olan konutlarınızı yüklenici firma olarak tamamen resmiyet ve uygun fiyatlandırma kapsamıyla dönüştürüyoruz.

Patina Yapı İnşaat photo

Patina Yapı İnşaat

18.08.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Patina İnşaat Mühendislik Ltd.Şti, yüksek nitelikli teknolojik binaların inşaası konusunda teknik ve uzmanlık yaratan bir firmadır. Yaşam alanları binalar konut, yönetim ofisleri, endüstriyel tesisler,depo ve mağaza sektöründe alt yapı ve üst yapı çalışmaları kapsamında anahtar teslim faaliyet...

Zafer K. photo

Zafer K.

11.08.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Yılların deneyimi, kaliteli malzeme kullanımı ve titiz işçilik ile her detayı özenle planlıyor, zamanında teslim ediyoruz. Müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, her projede şeffaf iletişim ve profesyonel hizmet sunuyoruz. Sizi yormadan, A’dan Z’ye tüm...

Livadi Yapı & Mimarlık photo

Livadi Yapı & Mimarlık

21.10.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Merhaba , Ben Oğuzhan MERT İnşaat mühendisiyim. Yaklaşık oniki yıldır inşaat sektöründe bulunmaktayım. Bu süre zarfında okul,konut,villa,awm projelerinde inşaat mühendisi olarak görevler aldım. Bir yandan da bilgi ve birikimlerimin doğrultusundaolarak firmamı kurdum.Bu firmamızla birlikte özel...

Oğuzhan B. photo

Oğuzhan B.

30.03.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Selamün aleyküm iyi günler evinizle alakalı tadilat dekorasyon ve her şey için temiz çalışan ekibimiz vardır boya badana fayans vb her alanda ekibimiz bulunmaktadır başakşehir in her yerine hizmet verilmektedir ayriyeten İstanbul un her ilçesinden bize ulaşabilirsiniz

ÇEVMED LİMİTED ŞİRKETİ photo

ÇEVMED LİMİTED ŞİRKETİ

23.12.2024

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Projenizin baştan sona kontrollü ve sistemli çalışmalarla başarıyla sonuçlandırılması için bizi seçin. Daha fazla bilgi için bize ulaşın. - We offer construction services, turnkey projects and more! Safety and premium quality is here. Contact us for more details.

Mekan Mimarlık ve İnşaat photo

Mekan Mimarlık ve İnşaat

29.01.2024

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Hizmetlerimiz • Benzersiz bir tasarım deneyimiyle yaratıcı mimarlık ile profesional İnşaatı birleştirmek. • En son teknolojileri ve en iyi malzemeleri kullanarak inşaat projeleri tasarlamak ve hayata geçirmek. Yenilik ve pratik işlevselliği birleştiren mimari işler yapmak. • Hedeflerinize ve...

Volkan A. photo

Volkan A.

27.06.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Yıllardır inşaat ve tadilat işlerinde uzman bir ekibiz. Ev, ofis, banyo, mutfak gibi alanlarda boya, fayans, alçı, parke, duvar ve yenileme işlerini temiz, zamanında ve garantili şekilde teslim ederiz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır. Yapılan işi fotoğraflarla belgeleyip güven veriyoruz

Kemal T. photo

Kemal T.

10.06.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

selamaleyküm firma olarak yapı müteahhitliği , kentsel dönüşüm , hertürlü tadilat işleri ev ofis villa vs enerji yönetimi , vrf klima sistemleri komple elektrik ve mekanik tesisat işleri , inşaat ve makina mühendis kadromızla yapmaktayız.

Oğuzhan Ü. photo

Oğuzhan Ü.

29.06.2026

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

Her türlü tadilat işleri güçlendirme işleri kalıp beton inşaatla alakalı herşey itina ve düzenle yapılır baştan sağma yapılmaz

Hüseyin Y. photo

Hüseyin Y.

24.06.2025

İnşaat Yapımı · Başakşehir, İstanbul

By Teknik Yapı Olarak 10 yılı aşkın süredir sektörde hizmet vermekteyiz. İnşaat Mühendislerinden oluşan kurucularımız ve her işi büyük bir özveri ile tamamlayan ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Başakşehir İnşaat Yapımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Başakşehir İnşaat Yapımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde İnşaat Yapımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! İnşaat Yapımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- İnşaat Yapımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    İnşaat Yapımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İnşaat Yapımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin İnşaat Yapımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- İnşaat Yapımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Başakşehir İnşaat Yapımı fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Başakşehir İnşaat Yapımı fiyatları, talep detayına göre 90.000 TL ile 4.000.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl