Hizmet Ver
Online Fitness Dersi

4 İstanbul Bayrampaşa Online Fitness Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa civarında 162 Online Fitness Dersi Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Bayrampaşa Online Fitness Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 162 Online Fitness Dersi Eğitmeni, Bayrampaşa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Bayrampaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Bayrampaşa içinde yazılan 576 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 74 kişi Bayrampaşa Online Fitness Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Bayrampaşa İstanbul Online Fitness Dersi Eğitmeni

Dilan E. photo

Dilan E.

20.07.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Ben Dilan Ekici. 2023 yılında Nişantaşı Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Antrenörlük Bölümü’nden mezun oldum. Aynı yıldan bu yana bireysel antrenör olarak aktif şekilde hizmet veriyor; kilo verme, kilo alma, kas kazanımı ve vücut şekillendirme süreçlerinde danışanlarıma destek oluyorum. 2023...

Mustafa E. photo

Mustafa E.

16.07.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

2016 yılından bu yana fitness ve sağlıklı yaşam alanında aktif olarak çalışıyorum. NASM Certified Personal Trainer (CPT) ve EREPS Level 4 sertifikalarına sahibim. Amacım sadece antrenman programı yazmak değil, danışanlarımın hedeflerine güvenli, sürdürülebilir ve bilimsel yöntemlerle ulaşmalarını...

Egemen S. photo

Egemen S.

02.07.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, Ben Egemen Soydan. Yaklaşık 4 yıldır çocuklar ve yetişkinlerle bireysel ve grup antrenmanları yürütüyor, kişiye özel egzersiz programları hazırlayarak danışanlarımın hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyorum. Kilo verme, kas kütlesi kazanma, kuvvet ve kondisyon gelişimi, duruş...

Ender Y. photo

Ender Y.

14.08.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Karıyerıme Samsunspor altyapısında futbol oynayarak başladım Daha sonra Karagümrük Adıyaman Ayvalık gücü ve Samsun Terme sporda profesyonel futbol yaşantım oldu Daha sonra milli takım Geçmişimle beraber Beysu antrenörlük bölümü mezunu oldum uzun yıllar bahçeli evler Yayla ve Bakırköy'de çeşitli...

Gökay Y. photo

Gökay Y.

27.07.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, ben profesyonel fitness eğitmeniyim. Amacım; danışanlarıma bilimsel temellere dayanan, sürdürülebilir ve kişiye özel antrenman programlarıyla hedeflerine güvenli şekilde ulaşmalarında rehberlik etmektir. Uzmanlık alanlarım arasında fonksiyonel antrenman, kas geliştirme (hipertrofi), yağ...

Ibrahim A. photo

Ibrahim A.

29.11.2024

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Hedeflerinize ulaşmanız için yanınızdayım. 11 yıllık tecrübem ve vücut geliştirme alanındaki ulusal ve uluslararası başarılarımla kişiye özel antrenman planları hazırlıyorum. Motivasyonu ve doğru yöntemleri birleştirerek sağlıklı bir yaşam yolculuğunda size rehberlik ediyorum.

Ezgi E. photo

Ezgi E.

09.01.2024

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba ben Ezgi EFE. Eskişehir spor lisesi mezunuyum . Lisans eğitimim ise Marmara Ünv. Spor bilimleri Beden eğitimi öğretmeliği ve spor yöneticiliği bölümleri mezunuyum. Çok küçük yaştan itibaren profesyonel olarak atletizm,basketbol ve voleybolu branşlarında sporculuk yaptım. Birebir olarak...

Meyra B. photo

Meyra B.

31.12.2022

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Ankara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunuyum. 2. Kademe Fitness, Pilates ve Wellness eğitmeniyim. 8 yılı aşkın antrenörlük deneyimimle, her danışanım için tamamen kişiye özel, bilimsel temelli ve sürdürülebilir antrenman programları oluşturuyorum. Aynı zamanda ilk yardım bilgisine...

Rumeysa S. photo

Rumeysa S.

07.01.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Pilatesle tanıştığımdan beri hayatım değişti şimdi bu dönüşümü seninle paylaşmak istiyorum

Emir S. photo

Emir S.

02.01.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba Kişisel gelişiminize destek ve yaşam kalitenizi en üst seviyeye getirmenizi sağlayabilmek için size hizmet vermek istiyorum. Fit bir görünüme sahip olup antrenman yaparken eğlenip uzun süreler spor yapmanıza yardım edebilmek için buradayım.

Ahmet E. D. photo

Ahmet E. D.

20.02.2023

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Spor bilimleri fakültesi antrenörlük eğitimi bölümünden mezunum. Aynı zamanda Milli sporcuyum. Birçok profesyonel sporcuya antrenörlük yaptım. Literatürü tarayan bilimsel çalışan biriyimdir.

Ahmet H. B. photo

Ahmet H. B.

12.04.2024

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

3 yıllık vücut geliştirme tecrubesinin yanında İstanbul Bilgi üniversitesi beslenme ve diyetetik ogrencisiyim

Furkan P. photo

Furkan P.

16.05.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, ben Furkan. Fitness, vücut geliştirme ve beslenme alanında kişiye özel hedef odaklı çalışmalar yapıyorum. Amacım sadece antrenman yaptırmak değil; kişinin hedefini, mevcut seviyesini, yaşam düzenini ve beslenme alışkanlıklarını dikkate alarak sürdürülebilir bir sistem oluşturmak. Yağ...

Buğra K. photo

Buğra K.

16.02.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Hybrid antrenman sistemiyle güç, kondisyon ve estetiği aynı anda geliştirmek isteyenlere özel ders veriyorum. Kişiye özel program, düzenli takip ve gerçek ilerleme odaklı çalışıyorum. Boş vaat yok. Sistem var, disiplin var, sonuç var.

Nurullah T. photo

Nurullah T.

30.12.2024

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhabalar, ismim Nurullah. Vücut geliştirme alanında kariyer yapıyorum. Personal Trainer sertifikam var ve futbol alanında bilgi sahibiyim. Kas kazanımı kilo verme ve kilo alma eğitimi konusunda tecrübeliyim. 5 senedir bu işi yapıyorum.

Filiz K. photo

Filiz K.

02.05.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

7 yıl basketball (gençler birliği), 12 yıl fitness ve pilates antrönrlüğü, crossfit antremanları konusunda deneyimim bulunmakta. Özellikle Hiit antremanlarında uzmanlık. İleri yaşlara streç- esneme dersleri…

Kadir K. photo

Kadir K.

12.04.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Fitness ve kişisel antrenörlük alanında uzmanlıklarım tbvgf 1. Kademe antrenörlük , ereps L4 gibi uluslararası fitness eğitmenliği sertifikalarım olup aktif olarak 3 senedir özel bir kurumda özel derslerimi devam ettiriyorum Postür bozukluğu Yağ yakımı - Kas kazanımı Kilo alma-kilo verme Esneklik

Mahmut K. photo

Mahmut K.

15.02.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Selamlar Ben mahmut 20 yaşındayım 8 yaşımdan belli spor ile ilgileniyorum son 6 senedir fitness ile profesyonel olarak ilgileniyorum 2 senedirde antrenörlük yapıyorum. Bu alanda profesyonel düzeyde müsabık yarışmacı ve amatör seviyede insanların hedefine eşlik ediyorum. Gelişim üniversitesi 2....

Polina K. photo

Polina K.

09.08.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, ben Polina Spor ve egzersiz alanındaki eğitimimi Rusya’da tamamladım ve yaklaşık 2 yıldır Türkiye’de profesyonel olarak Pilates ve Fitness eğitmenliği yapıyorum. Reformer Pilates, Mat Pilates, grup Pilates dersleri ve Fitness alanlarında kişiye özel çalışmalar gerçekleştiriyorum. Her...

Ali F. photo

Ali F.

05.04.2023

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhabalar ben Ali Fındıkçı 10 senedir . Fitness üzerine Kilo alma , Kilo verme , Kas yapımı , Performans koçlugu , Sakatlık sonrası tedavi gibi dallarda kişiye özel ders vermekteyim . -NASM -INTEGRATED SPEED, AGILITY ,QUICKNESS TRAINING -NASM -CPT HİPERTROFİ -CPT ANTRENMANA HAZIRLIK -PROGRAM...

Erhan A. photo

Erhan A.

25.03.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba Fitness ve vücut geliştirme alanında 11 yıllık geçmişe sahibim. Müsabık sporcuyum ve Türkiye derecelerim bulunmakta. Son 6 yıldır personal training hizmeti veriyorum. Beden eğitimi ve spor öğretmenliği mezunuyum

Buse B. photo

Buse B.

30.01.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba! Ben Buse Bozkurt sertifikalı fitness antrenörüyüm. Uzun yıllardır spor ve sağlıklı yaşam üzerine çalışıyor, bireylerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyorum. İster kilo vermek, ister kas geliştirmek, ister genel sağlık ve dayanıklılık kazanmak olsun, sizin için kişiselleştirilmiş bir...

Mert Y. photo

Mert Y.

01.01.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

16 yıllık spor geçmişim ve 7 yıllık antrenörlük tecrübemle bireylerin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimlerine katkı sağlamayı; sporun bir yaşam tarzı haline gelmesine öncülük etmeyi hedefliyorum. Milli takım düzeyindeki deneyimimi ve güçlü eğitim altyapımı, öğrencilerimin potansiyelini en üst...

Yasincan K. photo

Yasincan K.

03.08.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Fitness: Sağlıklı ve Güçlü Bir Vücut İçin Kişiye Özel Programlar Merhaba, ben Yasin. Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği mezunu, 2. kademe jimnastik antrenörü ve aktif jimnastik hakemiyim. 8 yıldır bireylere özel, bilimsel temelli fitness antrenmanları sunuyorum. Fitness, genel sağlığınızı...

Seren Ş. photo

Seren Ş.

02.05.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Güçlü bir beden, disiplinli bir zihinle başlar. Sadece kilo vermek ya da kas yapmak değ,kendinin en iyi versiyonuna ulaşmak için buradayız.Kişiye özel antrenman programları, doğru teknik, sürdürülebilir beslenme ve gerçek sonuçlar. Her seviyeye uygun, hedef odaklı ve motive eden bir sistemle...

Samet K. photo

Samet K.

18.05.2023

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhabalar, adım Samet Kasapoğlu 1996 doğumluyum 8 senedir fitness ve vücut geliştirme ile ilgilenmekteyim. Anatominize uygun antrenman programı ve beslenme planı ile birlikte hedeflerinize ulaşmanız için buradayım. Amaca yönelik kas kazanımı, zayıflama, sıkılaşmak isteyenlere, bilgi ve...

Remzi Ç. photo

Remzi Ç.

12.09.2023

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

22 yaşındayım, 6 yıl önce fitness spor branşına başladım, sahip olduğum belgeler ise; CTP OFFLINE - ENDOKRiN SiSTEM A CTP OFFLINE - HAREKET SISTEMI - KEMIK VE ISKELET As CTP OFFLINE - SiNiR SiSTEMi 1 Q CTP OFFLINE - VÜCUDUN TEMEL YAPISI - ANATOMI VE FIZYOLOJIYE GiRiS Q FITNESS AKADEMI- EREPS...

Dilek T. photo

Dilek T.

18.11.2024

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, ben Dilek, Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri mezunu ve sertifikalı bir Personal Trainer olarak sağlıklı ve güçlü bir yaşam için size rehberlik etmeye hazırım. Kişiye Özel Antrenman Programları: Hedeflerinize uygun şekilde, bilimsel yaklaşımlarla hazırlanmış egzersiz planları. Yüzme ve...

Alkan Y. photo

Alkan Y.

18.08.2024

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Ben Alkan Yılmaz, 22 yaşında bir üniversite son sınıf öğrencisi olmamın yanı sıra fitness üzerine tüm eğitimlerimin dersini aldım. Ek olarak bir spor salonunda özel olarak aldığım eğitimim ve birkaç spor salonunda iş deneyimlerim bulunuyor, güncel olarak da bir spor salonunda çalışıyor, insanlara...

Mustafa A. photo

Mustafa A.

10.07.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Spor bilimleri mezunu, 2. Kademe fitness antrenörüyüm. Uzmanlıklarım arasında vücut geliştirme, sporcu beslenmesi, spinning, fonksiyonel antrenman teknikleri, boks ve kickboks antrenman teknikleri bulunmaktadır. hedeflerinize hızlıca ulaşmak için iletişime geçin.

Merve N. photo

Merve N.

02.12.2022

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Ben Merve, Axis Macfitte hizmet veriyorum. Sana özel antrenman ve beslenme programını en doğru ve amaca yönelik olarak, en hızlı şekilde birlikte oluşturalım. Ne bekliyorsun? Hadi hemen mesaj at başlayalım💪

Metehan S. photo

Metehan S.

07.12.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

8 yıldır spor yapıyorum, yağ oranı düşürmek ve kas geliştirme konusunda en iyi şekilde hizmet vermeye hazırım

Furkan Y. photo

Furkan Y.

20.09.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, ben Furkan Yenilmez Çanakkale Onsekiz Mart üniversitesi beden eğitimi ve spor öğretmenliği mezunuyumEREPS Level four ve Türkiye Vücut Geliştirme Federasyonu Birinci Kademe Antrenörlük sertifikalarına sahip bir fitness antrenörüyüm. Kişiye özel online antrenmanlarla danışanlarımın...

Ceren S. photo

Ceren S.

12.06.2023

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Yaklaşık 5 yıldır spor ve fitness hayatımda yer ediniyor. Bu alanda biriktirdiğim bilgileri insanlara aktarmak istiyorum.

Baran İ. photo

Baran İ.

24.07.2025

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Selam ben Baran ! 29 yaşında olup yaklaşık 10 senedir Fıtnes ile ilgileniyorum siz değerli danışanlarıma Antrenman programının yanı sıra beslenme olarakt a hizmet vermektedir.

Ebrar A. photo

Ebrar A.

03.03.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

İstanbul Bayrampaşa’da aktif olarak eğitmenlik yapmakta, aynı zamanda online olarak seçkin bir danışan kitlesine birebir koçluk hizmeti sunmaktayım. Fitness, pilates, fonksiyonel antrenman ve CrossFit alanlarında uzmanlaşarak; estetik, güçlü ve dengeli bir fizik inşa etmek isteyen danışanlarla...

Ömer Ç. photo

Ömer Ç.

23.07.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Marmara Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi son sınıf öğrencisiyim. 15 yıllık profesyonel taekwondo kariyerim ve 5 yıl Türkiye Milli Takımı tecrübem bulunmaktadır. Çocuk jimnastiği alanında 2 yıl, MACFit bünyesinde ise 1 yıl personal trainer olarak aktif saha deneyimi kazandım. Bireysel ve grup...

Başar T. T. photo

Başar T. T.

04.02.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba ben Başar yaklaşık 8 yıldır spor ile, son 3 yıldır da aktif olarak fitness ile ilgileniyorum bu süreçte doğru program yazmayı, kalori takibini ve sakatlanmadan gelişebilmeyi öğrendim. İnsanların spora olan ön yargılarını yıkmak, yanlış bilinen bilgileri düzeltmek ve bu süreçte yalnız...

Mehmet M. photo

Mehmet M.

26.03.2026

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Merhabalar ben Mehmet; 4 yıldır fıtness camiasında olup 3 yıldır eğitmen olarak hayatıma devam etmekteyim.Sizlere bu süreçde online koçluk veya Personal trainer olarak destek olabileceğim saat dilimini seçmek için iletişime geçmeniz yeterli.

Gürsel G. photo

Gürsel G.

17.03.2024

Online Fitness Dersi · Bayrampaşa, İstanbul

Sektörde 4 yıldan beri hem uzaktan hem birebir olarak hizmet vermekteyim. Danışanlarıma antrenman sırasında yüksek motivasyon ve enerji sağlıyorum Her egzersiz kişiye özgüdür Yapmış olacağımız egzersizler sizlere özgü olucaktır Egzersizlere başlamadan önce analizlerimiz olucaktır Ve bu analizler...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bayrampaşa Online Fitness Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bayrampaşa Online Fitness Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Online Fitness Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Online Fitness Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Online Fitness Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Online Fitness Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Online Fitness Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Online Fitness Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Online Fitness Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Bayrampaşa Online Fitness Dersi fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Bayrampaşa Online Fitness Dersi fiyatları, talep detayına göre 230 TL ile 5.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl