Hizmet Ver
Toplantı Organizasyon

5 İstanbul Bayrampaşa Toplantı Organizasyon Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bayrampaşa civarında 109 Toplantı Organizasyon Firması hizmet vermeye hazır.

Bayrampaşa Toplantı Organizasyon için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 109 Toplantı Organizasyon Firması, Bayrampaşa içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Bayrampaşa içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Bayrampaşa içinde yazılan 318 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 58 kişi Bayrampaşa Toplantı Organizasyon için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Bayrampaşa İstanbul Toplantı Organizasyon Firması

Salih S. photo

Salih S.

05.07.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Uras Davet Evi, İsteme, söz, nişan ve özel davetlerde hizmet vermektedir. 90 metrekarelik bir alanda konumlanan mekanımız, farklı konsept seçenekleriyle davetlere ev sahipliği yapmaktadır. Mekanımızın ön ve arka bahçesinin bulunması siz değerli çiftlerimiz ve davetlileri için ekstra konfor alanı...

İnanc O. photo

İnanc O.

28.06.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

İnanç Organizasyon olarak düğün, nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, doğum günü, mezuniyet, iş yeri ve dükkan açılışı, kurumsal davet, dini organizasyon, tekne ve yat organizasyonları için hizmet veriyoruz. Bizim çalışma anlayışımızda her organizasyon aynı paketle hazırlanmaz. Önce müşterimizin ne...

Nesibe Ş. photo

Nesibe Ş.

13.08.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Elissa organizasyon ve parti evi olarak 2021 yılından bu yana Eyüp Sultan İslambey caddesinde hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibim ile tüm organizasyonlarda en özel gününüzde sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız

Yağmur S. photo

Yağmur S.

21.10.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Ö𝐳𝐞𝐥 𝐠ü𝐧𝐥𝐞𝐫𝐢𝐧𝐢𝐳𝐢 𝐮𝐧𝐮𝐭𝐮𝐥𝐦𝐚𝐳 𝐤ı𝐥𝐦𝐚𝐤 𝐢ç𝐢𝐧 𝐫ü𝐲𝐚 𝐠𝐢𝐛𝐢 𝐨𝐫𝐠𝐚𝐧𝐢𝐳𝐚𝐬𝐲𝐨𝐧𝐥𝐚𝐫ı𝐦ı𝐳𝐥𝐚 𝐡𝐢𝐳𝐦𝐞𝐭𝐢𝐧𝐢𝐳𝐝𝐞𝐲𝐢𝐳.

Merve K. photo

Merve K.

31.07.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

-Palyaço -Garson kiralama -Fotoğraf çekimi -Teknede bride to be/doğum günü -Doğum günü kurulum -Maket pasta -Balon süsleme -Evlilik teklifi

Has Catering photo

Has Catering

29.03.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Has Catering olarak, lezzeti sadece damakta değil, güven ve memnuniyetle birlikte sunmanın sorumluluğunu taşıyoruz. Üretimimizin her aşamasında hijyen, kalite ve titizliği ön planda tutarak; en taze malzemeleri özenle seçiyor, profesyonel ekibimizle kusursuz bir hizmet anlayışı benimsiyoruz....

Büşra Ç. G. photo

Büşra Ç. G.

08.08.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

15 yıl kamu ve özel sektör tecrübemizle memnuniyetle size hizmet etmekten mutluluk duyarım. Profesyonel fotoğraf , video ve Drone çekimleri, sosyal medya yönetimi ve daha bir çok alanda profesyonel hizmet sunmaktayız

Nurhan Ö. photo

Nurhan Ö.

01.11.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Özenli ve disiplinli çalışma müşterileri en iyi şekilde memnun etme istek ve arzularına uygun memnuniyete dayanan çalışma şekli ve hayal gücü yeni deneyimler ve keşifler üzerine kurulu iş sistemi oluşturma

Burak Y. photo

Burak Y.

19.07.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

20 yıllık tecrübe ile çeşitli etkinlikleri planlayıp, bu etkinliklerin neredeyse A'dan Z'ye her detayıyla ilgilenir. Kamu ve özel sektör için veya bireysel hizmet vermekteyiz

Veranda yapı photo

Veranda yapı

07.09.2023

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Bütün organizasyon işlemleriniz dürüst ve dikkatli bir şekilde a'dan z'ye kadar itina ile yapılır

Moda İ. K. V. O. photo

Moda İ. K. V. O.

23.07.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba , Moda İnsan Kaynakları Organizasyon ve Turizm ajansı olarak, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağımız , profesyonel part veya full time personel kadromuzla hizmetinizdeyiz , sizlere alanında en tecrübeli personellerimizle kusursuz ve güvenilir hizmeti veriyoruz, tüm işleriniz ve ihtiyaçlarınız...

İbrahim S. K. photo

İbrahim S. K.

13.12.2021

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Toplantı alanlarına ihtiyacınız olan organizasyon hizmetleri şirketimiz tarafından en güzel hizmetlerle karşılanacaktır . az bütçeli işler içinde elimizden gelen. en uygun fiyatları vermeye çalışacağız . Organizasyon işleri için firmamıza ulaşmayı unutmayın.

Sercan Y. photo

Sercan Y.

07.02.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba 12 Yıllık Event Manager tecrübem ile kurumsal veya münferit tüm süreçlerde destek olmaya hazırım.

Fatih A. photo

Fatih A.

24.09.2023

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

2009 yılından bu yana İstanbul ve İstanbul dışına verdiğimiz hizmetlerimizle her türlü organizasyonlarınizda hizmet vermeye hazırız. Arslan organizasyon & reklam

Dinero Cafe-Kitchen photo

Dinero Cafe-Kitchen

29.08.2023

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Açık ve kapalı alan olmak üzere iki yerimiz bulunmaktadır. Bahçe bölümümüzün üstü tamamen açılabilmektedir. Soğuk günlerde sıcaklıkla ilgili problem yaşanmamaktadır. Avm içi olduğundan dolayı otopark sıkıntısı yoktur. Her türlü özel organizasyonlarınızı profesyonel ekibimiz ve mutfağımız sayesinde...

Osman K. photo

Osman K.

04.03.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

2021 yılından bu yana, ONK İnsan Kaynakları ve Organizasyon Hizmetleri olarak, etkinlik yönetimi ve personel temini alanlarında sektöre yüksek kaliteli hizmetler sunmaktayız. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, profesyonel ve deneyimli ekibimizle, organizasyonlarınızın her aşamasında...

Ayşe N. K. photo

Ayşe N. K.

05.07.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, ben organizasyon alanında deneyimli ve yaratıcı bir profesyonelim. Uzun süredir doğum günü, nişan, baby shower, kurumsal etkinlik ve özel davetler gibi farklı konseptlerde organizasyonlar planlıyor ve hayata geçiriyorum.Her etkinliğin özel olduğunu biliyor, tüm detayları titizlikle...

Gülenyüz Events photo

Gülenyüz Events

22.02.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Gülenyüz Events olarak İstanbul’da söz, nişan ve düğün organizasyonlarında konsept tasarım ve uygulama hizmeti sunuyoruz. Ev, villa, salon veya açık alan fark etmeksizin; • Arka fon kurulumu • Konsept masa tasarımı • Şık sandalye ve masa süslemeleri • Karşılama panosu ve dekor alanı tasarımı Her...

Semih G. photo

Semih G.

22.03.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

VR HOUSE Taksim Türkiyenin en teknolojik dijital eğlence ve etkinlik merkezidir. Üst düzey ekipmanlar ile premium bir eğlence hizmeti vermekteyiz. Kurumsal Etkinliklerinizi Doğum Günü ve diğer Organizasyonlarınızı Profesyonel Kadromuzla yönetiyoruz Şimdiye kadar bir çok kurumsal firma ile...

Artuba Event&Organizasyon photo

Artuba Event&Organizasyon

07.02.2022

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

ART ORGANİZASYON&EVENT olarak yaklaşık 25 yıldır sektöründe faaliyet gösteren firmamız; düğün&davet organizasyonları, tanıtım&lansman organizasyonları,kurumsal erkinlikler,ödül törenleri,vip event, müzik organizasyonları, ses-ışık-sahne ve görüntü sistemleri, açılış organizasyonları, bayii...

Aziz Ö. photo

Aziz Ö.

11.02.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Pera’nın en güzel noktasında, tarihi dokusuyla büyüleyen bir otelin çatısında, unutulmaz anlar yaşamaya hazır olun! Muhteşem manzarası, eşsiz atmosferi ve özel etkinlikler için tasarlanmış benzersiz konseptiyle, rooftop mekanımız sizi bekliyor.

Enes K. photo

Enes K.

14.10.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Türkiyede yıllardır deneyimlediğimiz farklı türlerde sayısız organizasyon ile sizede yardımcı olabiliriz.

Osman A. photo

Osman A.

11.09.2023

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Pul panel, balon zinciri, konsept sunum masaları, mekan kiralama ve kapatma, müzik, fotoğraf, araç servisi, tekne, kumsal ve tum organizasyonları profesyonel ekiplerle sürdürmekteyiz. Özel gunlerin unutulmaz anılara dönüşü icin iletişim kurabilirsiniz

Tuğberk T. photo

Tuğberk T.

11.09.2023

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Benim adım Tuğberk. Yaklaşık 7 senedir etkinlik organizasyonları düzenlemekteyim. Macera Ofisi adında bir etkinlik ajansım bulunmakta. Uygun fiyat ve yüksek kaliteli etkinliklerinizi düzenlemeye talibim.

Filiz U. photo

Filiz U.

24.07.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Asel Events Mutlu Gününüzde Asel Events Ailesi Olarak Sizinle Olmaktan Mutluluk Duyarız.

Taner S. photo

Taner S.

03.08.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Organizasyon, etkinlik ve davetlerde verilen görevleri düzenli, dikkatli ve sorumluluk sahibi şekilde yerine getiriyorum. Ekip çalışmasına uyumlu, güler yüzlü ve yoğun tempoya ayak uydurabilen biriyim.

Anıl K. photo

Anıl K.

23.07.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Ses ışık görüntü sistemleri Dügün toplantı organizasyonları 20 senelik deneyimle sizlere profesyonel ekibimizle hizmet vermektedir

Nehir Medya Prodüksiyon photo

Nehir Medya Prodüksiyon

08.12.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Nehir Event, Organizasyon ,davet ,etkinlik ve düğünlerden kurumsal toplantılara kadar tüm özel anlarınızı ve iş etkinliklerinizi profesyonelce planlayan, koordine eden ve yöneten eksiksiz bir etkinlik yönetimi firmasıdır.

Uğur D. photo

Uğur D.

05.01.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Bistro masa, banket masa, çay kahve fincan takımları, bar ekipmanları, tifany sandalye, her türlü içecek bardakları, çay kahve makinaları, tüm sunum ekipmanları, özel metal çatal bıçak kaşık takımları, porselen tabak ve sunumluk setleri, palyaço, balon ve her türlü nişan kına isteme süslemeleri,...

Plantoads photo

Plantoads

26.06.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Kurumsal Organizasyon Etkinlik. Indoor ve Outdoor Organizasyon. Lansman, Kongre, Bayi Toplantısı, Seminer Organizasyonları; Sahne, Ses Sistemi, Led Ekran. Festival, Konser, Fuar Organizasyonu, Saha Aktiviteleri, Etkinlik Konaklama ve Transferi.

İlhak K. photo

İlhak K.

09.07.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Merhaba, Kurumsal Etkinliklerinizde Sembool Outsourcing Farkıyla Unutulmaz Anılar Yaratın! Sembool Outsourcing olarak, kurumsal firmaların yıl boyu düzenleyecekleri her ölçekteki etkinliği titizlikle planlıyor ve kusursuz bir şekilde organize ediyoruz. Hedefimiz, firmaların etkinliklerinde en üst...

Kadir Y. photo

Kadir Y.

23.03.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Şişli Osmanbey'in gizli lezzet noktası: olan firmamiz Bu benzersiz pastane cafe, enfes kurabiyeler ve nefis pastalarıyla misafirlerine unutulmaz bir tatlı deneyimi sunuyor. İmalathanesinde özenle hazırlanan her bir lezzet, taptaze malzemelerle ve ustaca işçilikle buluşuyor. Firmamizda, her zevke ve...

GES A. photo

GES A.

18.09.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Fuar Hizmetlerimiz - Tercüman - Servis Hostesi - Karşılama ve Stand hostesi - Tanıtım hostesi - Özel müzik grubu - Catering sunumları - Manken model - Oyuncu - Temizlik görevlisi

Eda D. photo

Eda D.

27.01.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Özel günlerinizi unutulmaz kılmak için balon süsleme ve butik organizasyon hizmetleri sunuyoruz. Doğum günü, evlenme teklifi ve özel kutlamalarınızda hayal ettiğiniz konsepti özenle hazırlıyor, her detayı titizlikle planlıyoruz. Zamanında, temiz ve estetik işler yapmayı önemsiyoruz. Mutluluğunuza...

Zühre Ajans photo

Zühre Ajans

26.12.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

On yılı aşkın tecrübe ve sevgiyle percinlesen özel gün planlama ve yönetimi. Profesyonel ekip çalışanlarıyla.

Orgi organizasyon photo

Orgi organizasyon

01.05.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Firmamız sizin istediğiniz organizasyonu gerçekleştirmek kaliteli ve güler yüzlü hizmet vermeye hazır bu olabilir mi yok herşey mümkünken olması imkansız olamaz biz sizi eğlendirmeye ve yetişemediginiz hazırlıklarınızı tamamlamak için varız iletişim için bekleriz

Sevdiye B. photo

Sevdiye B.

23.11.2024

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Küçülen evlerimizde uygulamasını imkansız hale gelen orta ölçekli etkinlik, toplantı ve her türlü organizasyonlarınız için tereddütsüz arayabilirsiniz. Mekanımız doğum günü, mevlüt, baby shower, kız isteme, aile tanışmaları, bekarlığa veda, evlilik teklifi gibi aklınıza gelebilecek tüm organizasyon...

Ali E. photo

Ali E.

17.07.2025

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Merhabalar, her türlü dekor alan süsleme etkinlik yönetimi çicek süsleme planlama balon vs her türlü etkinlik organize edilir.

Zilan E. photo

Zilan E.

04.04.2026

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Nisra Davet Evi olarak, söz, isteme, nişan, mevlit, doğum günü, bride, mezuniyet gibi bir çok organizasyonu farklı arka plan ve stand seçeneklerimizle özel günlerinizi istek ve taleplerinize göre organize ediyoruz.

Ali A. S. photo

Ali A. S.

14.10.2023

Toplantı Organizasyon · Bayrampaşa, İstanbul

Organizasyon’unuz için hem kaliteli hem de ekonomik hizmetin tek adresiyiz. Bütçenizi iletin her istediğinizi yapalım. Led ekran, promosyon ürünleri, üniversite etkinlikleri, kulüp etkinlikleri, sahne ses ve ışık ekipmanları dahil olmak üzere her şeyi ayrı ayrı veya toplu olarak kiralayabilir ya da...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bayrampaşa Toplantı Organizasyon Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bayrampaşa Toplantı Organizasyon ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Toplantı Organizasyon talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Toplantı Organizasyon için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Toplantı Organizasyon talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Toplantı Organizasyon taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Toplantı Organizasyon talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Toplantı Organizasyon için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Toplantı Organizasyon hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Bayrampaşa Toplantı Organizasyon fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Bayrampaşa Toplantı Organizasyon fiyatları, talep detayına göre 3.500 TL ile 77.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl