Hizmet Ver
Speaking Dersi

4 Muğla Bodrum Speaking Dersi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Bodrum civarında 45 Speaking Dersi Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Bodrum Speaking Dersi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 45 Speaking Dersi Öğretmeni, Bodrum içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Bodrum içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Bodrum içinde yazılan 335 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 22 kişi Bodrum Speaking Dersi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Bodrum Muğla Speaking Dersi Öğretmeni

Zeynep O. photo

Zeynep O.

05.08.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

İngilizce Öğrenmek Sıkıcı Olmak Zorunda Değil! Yaratıcı, enerjik ve öğrencinin ihtiyaçlarına göre özel dersler sunan bir İngilizce eğitmeniyim. Klasik, ezber odaklı yöntemlerden sıkıldıysanız, İngilizceyi konuşarak, hissederek ve eğlenerek öğrenmeye ne dersiniz?

Miraç D. photo

Miraç D.

08.02.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

8 yıldır aktif olarak İngilizce eğitimi vermekteyim. Her yaş grubuna ve kişiye uygun yöntemlerle İngilizce dersi vermekteyim. Cv olarak da etkin bir donanıma sahibim

Devrim P. G. photo

Devrim P. G.

09.12.2024

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhabalar. o/ Ben Devrim, İngiltere'de doğdum ve Türkiye'ye yerleştim. Ankara'ya yeni taşındım İngilizce bilgimi paylaşmak istediğime karar verdim. Eğer aksan sizi bozmazsa derse beklerim. :)

Dudu T. photo

Dudu T.

26.04.2023

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Okul öncesi-ilkokul-ortaokul ve lise kademelerinde her seviyede ingilizce özel ders vermekteyim. Lgs sınavı hazırlık, ingilizce pratik ,speaking alanlarında deneyimli ve yetkin tecrübeli bir öğretmenim.

Gökçesu A. photo

Gökçesu A.

02.07.2022

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhaba :) , İsmim Gökçesu Aydoğan. Namık Kemal Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı 3.sınıf öğrencisiyim. İngilizce konuşmayı ve yazmayı 5 yaşındayken öğrendim. Lisedede dil bölümünden mezun oldum. Üniversite sınavınada ingilizce dilinden girip başarılı bir puan alarak bu üniversiteye geldim....

İsmail H. K. photo

İsmail H. K.

03.11.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Onbeş senedir İngilizce ve Çince dillerinde profesyonel turist rehberliği yapıyorum. Ağırlıklı Amerikalı misafirlerle çalışıyorum. Özellikle speaking ağırlıklı, günlük konuşma pratiğine ve İngilizce konuşulanı anlama telaffuz ve aksan çalışmalarına ihtiyaç duyuyorsan yardımcı olabilirim.

Kardelen K. photo

Kardelen K.

28.07.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhaba! Online İngilizce dersleri veriyorum. Seviyenize uygun, keyifli ve verimli derslerle hem konuşma pratiği yapabilir hem de dil bilginizi geliştirebilirsiniz. Derslerimi öğrencinin ihtiyacına göre şekillendiriyorum. Hedefin ne olursa olsun birlikte başarabiliriz!

Ceyda Ç. photo

Ceyda Ç.

23.01.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Güçlü finansal analitik becerilere sahip olup; pazarlama stratejileri geliştirme ve uygulama konularında başarılı bir geçmişe sahibim. İnsan ilişkileri, iletişim becerileri, ekip yönetimi, takım çalışması, sunum becerileri ve raporlama, motivasyon ve yönlendirme konularında yüksek bir potansiyele...

İlkyaz K. photo

İlkyaz K.

11.10.2024

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Daha önce teknik medikal ve diğer alanlarda detaylı çeviriler yapmış, aynı zamanda da sürekli güncel olarak sadece İngilizce konuşan biri olarak hem güncel konuşma dilini hem de fonetiği karşı tarafa aktarmak en büyük amacım.

Gizem C. photo

Gizem C.

15.05.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhaba! Ben Gizem, CELTA sertifikalı bir İngilizce öğretmeni olarak Armut platformunda hizmet veriyorum. 6 yılı aşkın süredir İtalya'da yaşıyorum ve İngilizce Psikoloji alanında İzmir'de lisans eğitimimi tamamladıktan sonra, İtalya'da İngilizce Sinir Bilimleri alanında yüksek lisansımı tamamladım....

Gülay A. photo

Gülay A.

25.12.2024

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

İngilizce konuşma Diline ve gramerine hakimim konuşmakta zorlanan Yetişkinlere ve çocuklara Özel ders veriyorum

Nazlı M. photo

Nazlı M.

23.01.2023

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

İngilizce Çevirmenlik mezunuyum, turizm sektöründe deneyimim mevcut. Aktif bir şekilde İngilizce konuşuyorum. Okula destek kapsamında öğrencinin evinde organize edilecek şekilde ve/veya online olarak, ilkokul & ortaokul seviyesinde İngilizce özel ders veriyorum. Aynı zamanda, pratik yapmak ve...

BODRUM JOYFUL ENGLISH photo

BODRUM JOYFUL ENGLISH

02.06.2022

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Amaca uygun olarak bireye özel hazırlanan müfredat programımızla özel ders ya da tercihen grup dersi verilir. Ydt- Yds dersleri de vermekteyiz. Uzakta yaşayan öğrenciler için Zoom üzerinden katılım sağlanabilir. Online öğrencilere Gmailden gerekli dökümanlar haftalık gönderilir.

İlayda T. photo

İlayda T.

12.01.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

“Merhaba, ben Ilayda! Beş yıllık otelcilik tecrübem ve İngilizce öğretmenliği alanındaki birikimimle özel dersler veriyorum. İngilizce öğrenme sürecinizi hem keyifli hem de etkili bir şekilde ilerletmek için buradayım. İster başlangıç seviyesinde olun, ister ileri seviyeye ulaşmak isteyin,...

Sinem A. D. photo

Sinem A. D.

22.07.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Hacettepe üniversitesi dil bölümü öğrencisiyim her seviyeye uygun online ve yüz yüze özel ders veriyorum

Asena A. photo

Asena A.

09.09.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

İlkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için eğlenceli, pratik ve seviyeye uygun İngilizce dersleri veriyorum.

Esra Ç. photo

Esra Ç.

19.03.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Yurtdışı deneyimli İngilizce Öğretmeni ve Okutmandan her yaş ve her seviyeye İngilizce dersi + IELTS TOEFL YDS KET PET gibi sınavlara hazırlık dersleri. Konuşma ve diğer becerilerin öğretimi. 16 yıllık tecrübeyle. Bayan öğretmenden.

Derya A. photo

Derya A.

17.11.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Derslerimde temel hedefim, öğrencimin İngilizceyi gerçekten öğrenmesi, günlük hayatta rahatça kullanabilmesi ve dili severek ilerlemesidir. Derslerde Neler Var? Temel grameri kolay ve anlaşılır şekilde öğretme Bol konuşma ve pratik odaklı ilerleme Günlük...

Sarah K. photo

Sarah K.

01.06.2022

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Benim adım sarah aslen ingiltereliyim Türkiye de yasamaya başladım ana dilim ingilizce orijinal ingilizim bodrumda yaşı yorum eşim ve çocuklarımla ozel ders veri yorum

Kurtuluş A. photo

Kurtuluş A.

08.11.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Gramer bilgisi ve kelime haznesi arttırma çalışmaları ile ilk ve orta okul öğrencilerine öğretme garantili sade ve anlaşılır ingilizce eğitimi.

Kershila P. O. photo

Kershila P. O.

23.02.2023

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhaba. Benim adım Peterlyn ve anadilim İngilizce, TESOL sertifikalı bir İngilizce öğretmeniyim. Her yaşa özel İngilizce dersleri sunuyorum ve öğrencilerime birebir dersler veriyorum. Benim eğitim yaklaşımım biraz farkli, dersleri evde değil, kafelerde, restoranlarda, oyun parklarında, dinlenme...

Doğan M. Ö. photo

Doğan M. Ö.

02.07.2022

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

- Etkili konuşma ve etkin dinleme konusuna ilgim olduğu için bir konuyu anlatma veya bir sorunu dinlemeye, problem bulmaya çalışmaya karşı herhangi bir korkum bulunmamaktadır. Daha önceki deneyimlerim ve öğrencilerimden gelen geri dönüşlerle bu konuda da bir başarıya sahip olduğumu...

Zeynep E. photo

Zeynep E.

07.05.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhabalar, Bryant University'den 2018 de Pazarlama ve Ekonomi bölümlerinden mezun oldum. 6 yıl Boston ve New York da yaşadım. Gitmeden önce hem TOEFL, hem de SAT sınavlarına girdim ve yüksek puan ile okuluma kayıt hakkı kazandım. Bodrum'da olduğum sürede üniversite öğrencilerine İngilizce dersi...

Miraç Ö. photo

Miraç Ö.

23.04.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Pamukkale Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı mezunuyum aynı alanda yüksek lisansımı da tamamladım. Üniversite lisansımı bölüm birinciliği ile bitirdim. 4 yıldır aktif olarak İngilizce dersi vermekteyim. Her yaş ve her seviye ile çalışmaktayım.

Esma B. photo

Esma B.

26.09.2023

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Deneyimli Bir Eğitmenle Kişiselleştirilmiş İngilizce Dil Eğitimi Ege Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu, CELTA ve TESOL/TEFL sertifikalarına sahip, 9 yılı aşkın öğretmenlik pratiği olan deneyimli bir İngilizce öğretmeniyim. İster başlangıç seviyesinde ister ileri seviyede olun, amacım...

Cumali M. photo

Cumali M.

05.11.2023

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Filoloji mezunuyum özel bir kurumda öğretmenlik yaptım. 2 kitabi olan bir yazarim aynı zamanda. Dünya gezginiyim

Ebrar B. B. photo

Ebrar B. B.

18.02.2024

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

İleri düzeyde İngilizce bilmekteyim. Almanya'da üniversite okumaya hazırlanıyorum.

Sharon H. photo

Sharon H.

23.08.2026

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

I am a native British English teacher with over 40 years of teaching experience.

Gizem K. photo

Gizem K.

01.08.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Gazi Üniversitesi Almanca Öğretmenliği mezunuyum. Doğa Koleji gibi kurumlarda öğretmenlik yaptım. Farklı yaş gruplarına Almanca ve İngilizce özel dersler verdim. Hem bireysel hem grup derslerinde tecrübeliyim. Aynı zamanda bale eğitmeniyim. Sanat ve pedagojiyi birleştirerek öğrencilerle etkili...

İlya D. photo

İlya D.

07.06.2024

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhaba bir yazımı full ingilterede dil okulunda geçirip ortaokul ve lise boyunca da sürekli özel okullardan dolayı güzel temellendirip insa edilmiş bir ingilizcem var ve burası vasıtasıyla benim bilgi birikimimi isteyen birine aktarmayı çok isterim

Mine G. A. photo

Mine G. A.

22.08.2024

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Are you ready to take your English skills to the next level? Look no further! With over a decade of living and thriving in the United States, I bring a wealth of experience and authentic insights into American English and culture. Who Am I? Hi, I'm Mine. After spending 10 enriching years in...

Özcan K. photo

Özcan K.

01.02.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhaba ben Özcan. Bodrum'da yaşıyorum ve online/yüz yüze ingilizce dersleri veriyorum. Daha önce AmericanLİFE özel dil eğitim kurumunda çalıştım. Çocuklar ile aram iyi ve kolay iletişim kurabiliyorum. Eğlenerek öğrenmelerini sağlayıp, oyunlar ile öğretiyorum. Yetişkin düzeyde B2 seviyesine kadar...

Serra M. A. photo

Serra M. A.

29.10.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhaba İngilizce öğretmeni tecrübemle size doğal ve kalıcı öğrenme sağlayabilirim

Aslıhan A. photo

Aslıhan A.

07.10.2023

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Ankara ODTÜ GV Okulları'nda 2009 yılında mezun oldum. Bütün derslerim İngilizceydi ve bütün öğretmenlerimiz ODTÜ mezunuydu. 2009'da İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde eğitimime devam ettim. 2017'de İstanbul Üniversitesi Veteriner Teknikerliği...

Aysu B. photo

Aysu B.

20.03.2023

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Uzun süre Ingiltere’de egitim vermis, Cambridge universitesi sertifikali ogretmenim, near native ogretmen ile calisma imkani sunuyorum. Look forward to meeting you.

Daniella W. photo

Daniella W.

04.06.2022

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Hello. I am a native English speaker, originally from Canada. It is a pleasure for me to help others to learn the English language. I am currently living in Yalikavak, Bodrum, and offer in-person English lessons for all learning levels.

Melisa K. photo

Melisa K.

12.09.2024

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Okul öncesi ve ilkokul öğrencileriyle birlikte onların seveceği şekilde oyunlar oynayarak İngilizceyi öğretebilirim.

Irem U. photo

Irem U.

20.05.2024

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

İstanbul Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık mezunuyum ve Boğaziçi Üniversitesi Ingilizce Öğretmenliği pedagojik formasyonum bulunmakta. Aynı zamanda Cambridge Üniversitesi Young Learners sınavlarının eğitimli sözlü sınav eğitmeniyim. 14 senedir tüm yas gruplarına ders verdiğimiz dil...

Onur K. photo

Onur K.

28.11.2023

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

İngilizce konuşma dersleri. İngizlice etkili iletişim teknikleri ve İngilizce doğru telaffuz dersleri veriyorum. İngizlice pratik için dersler veriyorum.

Kamelya T. photo

Kamelya T.

09.11.2025

Speaking Dersi · Bodrum, Muğla

Merhaba! Ben ana dili İngilizce olan bir öğretmenim ve uzun süre Harvard Language Schools’da çalıştım. Orada öğrencilerime konuşma, dil bilgisi ve telaffuz alanlarında rehberlik ettim ve kısa sürede en başarılı İngilizce öğretmenlerinden biri oldum. Derslerimde odak noktam, öğrencilerimin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Bodrum Speaking Dersi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Bodrum Speaking Dersi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Speaking Dersi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Speaking Dersi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Speaking Dersi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Speaking Dersi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Speaking Dersi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Speaking Dersi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Speaking Dersi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Muğla Bodrum Speaking Dersi fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Muğla Bodrum Speaking Dersi fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 1.500 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl