Hizmet Ver
İftar Yemeği Catering

5 İstanbul Çatalca İftar Yemeği Catering Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çatalca civarında 138 İftar Yemeği Firması hizmet vermeye hazır.

Çatalca İftar Yemeği Catering için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 138 İftar Yemeği Firması, Çatalca içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Çatalca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Çatalca içinde yazılan 194 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 99 kişi Çatalca İftar Yemeği Catering için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Çatalca İstanbul İftar Yemeği Firması

Bahar Y. photo

Bahar Y.

04.08.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Çok güzel mantı poğaca meze hazırlarım sarmam çok güzeldir etli sarmam muhteşem içli köftemi tatmanızı isterim

Catering Organizasyon photo

Catering Organizasyon

18.04.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Merhabalar, Organizasyonlarınızı sadece bir hizmet değil, baştan sona planlanmış bir deneyim olarak ele alıyoruz. Profesyonel mutfak tecrübemiz ve ekibimizle; her detayın özenle düşünüldüğü, düzenli, estetik ve akıcı organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Mutfaktan sunuma, servis akışından misafir...

Eren M. photo

Eren M.

31.07.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Lezzeti Ayrıcalığa Dönüştüren Catering ve Tabldot Hizmetleri Etkinliklerinize lezzet katıyor, iş yerinize her gün taze ve dengeli öğünler ulaştırıyoruz. Gerek özel davetlerinizde gerekse günlük yemek ihtiyaçlarınızda, kaliteli hizmet anlayışımızla yanınızdayız Organizasyon ve Davet Hizmeti Butik...

TİTİ RESTAURANT photo

TİTİ RESTAURANT

15.01.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

TiTi Restaurant – Lezzetin Şık Hali TiTi Restaurant olarak; özenle seçilmiş kaliteli malzemeler, ustalıkla hazırlanan reçeteler ve şık sunum anlayışımızla misafirlerimize unutulmaz bir gastronomi deneyimi sunuyoruz. Modern mutfak tekniklerini geleneksel lezzetlerle harmanlayarak her damak zevkine...

Tırtıl Ahşap Dizayn photo

Tırtıl Ahşap Dizayn

07.05.2024

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Livadi Catering olarak 2019 yılının, Temmuz ayında faaliyete başlamış genç, dinamik bir firmayız. Tanıtım ve organizasyon konusunda tam hizmet anlayışıyla yola çıkmış bulunuyoruz.

Adem Aslan Kitchen Organizasyon photo

Adem Aslan Kitchen Organizasyon

24.05.2022

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Adem ASLAN Lise eğitimini tamamladıktan sonra 1998 Senesinden sonra Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde ve işletme mutfaklarında uluslararası şefler ile çalışıp mesleki birikimimden sonra uzun yıllar Şef ve Mutfak idari koordinatör olarak başlamıştır. İlerleyen zamanlarda bilgi ve birikimini...

Bar&Mes Catering photo

Bar&Mes Catering

30.03.2023

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

İstanbul genelindeki tüm işyerlerine, fabrikalara ve özel yemekleriniz de her daim yanınızdayız. Taziye yemekleri , iftar organizasyonları , Şirket yemekleri , Şirket piknik organizasyonları , Okul Kokteyl ve Partileri , After Partiler , Yemekli iş toplantıları , seminerler ve...

Yavuz A. photo

Yavuz A.

08.02.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Toplu yemek siparişi alıyoruz. Taze, hijyenik ve lezzetli menülerle iş yerleri ve organizasyonlara özel hizmet veriyoruz.

Mehmet O. K. photo

Mehmet O. K.

14.08.2022

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Ailece kurduğumuz ve işlettiğimiz mutfağımızda, günlük personel yemek hizmeti ihtiyacınıza , taze, mevsimine uygun ve kaliteli malzemeler ile yaptığımız menüleri sizlere sunuyoruz ve çözüm ortağınız oluyoruz.

Şerife Y. photo

Şerife Y.

28.02.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Doğum günü, nişan, Nisan kokteyl, davet ve mevlüt yemekleri için; günlük, taze ve hijyenik koşullarda hazırlanan özel sunumlar yapıyorum. Lezzet kalitesi, estetik sunum ve zamanında teslimat benim önceliğimdir. Organizasyonlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz bir lezzet adresi.

Osman S. S. photo

Osman S. S.

19.06.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Ev yapımı lezzetleri, günlük taze ve özenle seçilen malzemelerle hazırlıyoruz. Her yemeği kendi soframıza koyacak titizlikle pişiriyor, sıcak ve zamanında teslim ediyoruz. Esenkent’te anne eli değmiş lezzet arayanların buluşma noktasıyız

TORUK CATERİNG photo

TORUK CATERİNG

19.07.2023

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

2011'den beri faliyette olan yemek şirketimiz şimdi sizlerle edcrfvtzxc.info da buluşuyor.

Gürdal Ü. photo

Gürdal Ü.

18.04.2024

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Turna catering organizasyon olarak tüm özel etkinlikleriniz için şık sunumları leziz ürünleri güler yüzlü personelimiz ile sizlere 14 yıllık tecrübemiz ile davetlerinizde sizlere kaliteli hizmeti sunuyoruz

Fatma G. photo

Fatma G.

05.03.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Merhaba, ben Fatma. Otizmli oğlum olduğu için evden çıkamıyorum. Evde yemek yapıp kazanç sağlayabileceğim bir iş arıyorum. Temiz, lezzetli ve özenli yemek yaparım. Her türlü salata, meze, ev yemeği, hamur işleri, tatlılar yaparım. Organizasyonlar için özel menüler oluşturabilirim.

Mamabus yemek aş photo

Mamabus yemek aş

01.07.2023

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal yemek firmasıyız. Referanslarimiz arasında Sınav okulları, final okullari, bil kolejleri, Botaş, global rising, Devlet hastanesi, il sağlık müdürlüğü gibi saygın kuruluşlar bulunmaktadır.

Aysun Y. photo

Aysun Y.

08.10.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Her türlü yemek Özel gün yemekleri Mevlüt yemekleri hamur işi pasta börek yaprak sarma Mantı erişte Yapilir

DELA MUTFAK photo

DELA MUTFAK

08.11.2023

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Merhabalar, Dela mutfak olarak 2020 yılında otel ve restaurant grubuna konserveler, taze İtalyan makarnaları, İtalyan mantıları ve özel börekler vb. hazırlıkları ve üretimini yapmaktayız. Ayrıca toplantı yemekleri, kokteyller, düğün, nişan, toplantı gibi organizasyon yemek veya aparatif menüler...

Gülşen K. photo

Gülşen K.

24.05.2022

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Yaprak sarma içli köfte çiğ börek su böreği ev baklavası mumbar dolması işkembe dolması ve daha bir çok ürün ve istekleriniz için burdayız tamamen ev ortamında hazırlanıp adresinize teslim ediliyoruz

BİNKAR CATERİNG photo

BİNKAR CATERİNG

05.01.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

İş yerleri ve kurumlara yönelik taşımalı toplu yemek hizmeti sunuyoruz. Yemeklerimiz günlük olarak hazırlanmakta,hijyen kurallarına uygun şekilde paketlenip zamanında teslim edilmektedir.

Beykent Mevlana Pide photo

Beykent Mevlana Pide

07.01.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Usta ellerden damağınıza uygun lezzetleri Beykent Mevlana Pide bünyesi olarak sizlere hizmet ediyoruz. Davet, toplu yemek, iftar, tabldot yemek, pide ve lahmacun çeşitleri hepsi sadece bir telefon uzağınızda !

Grida Catering Ve Organizasyon photo

Grida Catering Ve Organizasyon

18.02.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Etkinliklerinize lezzet ve prestij katıyoruz! Profesyonel ürünlerimiz ve özenle hazırlanmış ikramlarımızla fuarlarda, davetlerde ve özel organizasyonlarda fark yaratıyoruz. Kalite, şıklık ve mükemmel hizmet anlayışımızla misafirlerinize muhteşem bir deneyim sunuyoruz.

Muhammet K. photo

Muhammet K.

21.01.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Tüm toplu yemeklerinizde düğün nişan sünnet Mevlüt cenaze doğum günü partilere esnek sipariş modelleri lezzetli ve güvenilir tüm (ürünler %100 helaldir ) uygun fiyat garantisiyle hizmetinizdeyiz:)…

Elif Ş. photo

Elif Ş.

07.08.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Hayatın en özel anlarını unutulmaz kılmanın yolu,damaklarda iz bırakan tatlardan geçer.ELMER CATERİNG olarak;düğünlerden doğum günlerine,kurumsal toplantılardan özel davetlere kadar her etkinliğinize özel,taptaze ve özenle hazırlanmış menüler sunuyoruz.

Onur K. photo

Onur K.

02.10.2024

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Toplu yemek, Catering, Düğün, Davet, Kokteyl ve Organizasyon 15 yıllık sektör tecrübesi ile özel günlerinizde çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

İSTANBUL ELİT CATERING photo

İSTANBUL ELİT CATERING

28.02.2023

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

İstanbul elit catering adı altında ilk önce Elit ev yemekleri olarak başlayıp cateringe doğru büyüdük. 25 yıldır bu işin içindeyiz. Her türlü düğün,Nişan,doğum günü,taziye ve tablet yemeklerine hizmet vermekteyiz.

Muhammet D. photo

Muhammet D.

20.04.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Sezgin Usta Döner ve Kebap Evi Silivri’de lezzetin adresi. Günlük taze etten hazırlanan döner ve kebap çeşitlerinin yanı sıra, sıcacık çorbalar ve ev lezzetinde sulu yemeklerle hizmet veriyoruz. Her gün özenle hazırlanan yemeklerimizle hem hızlı bir öğle yemeği hem de doyurucu bir akşam yemeği...

Hatice H. photo

Hatice H.

31.12.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Her davetinizde sofralarınıza sıcaklık ve mutluluk katmak için buradayım. Geleneksel tatları modern dokunuşlarla buluşturuyor, her lokmayı sevgiyle hazırlıyorum. Kahke, kurabiye , cookies ve donutlarım sadece tatlı değil; aynı zamanda paylaşmanın, dostluğun ve özel anların sembolü. Ev yapımı özenle...

Evdenyiyelim M. D. photo

Evdenyiyelim M. D.

03.01.2024

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Ev Lezzetinde Catering, lezzet dolu yemekleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla her özel anınıza lezzet katmaya hazır! Yerinde Yemek Hizmeti: İhtiyacınıza özel olarak hazırladığımız menülerimizle, işyerinizde veya özel etkinliklerinizde, lezzetli yemeklerimizle yanınızdayız. Davet ve Toplu...

Yunus E. Ü. photo

Yunus E. Ü.

01.08.2022

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Aşçıbaşı olarak kendi işimi yapmaktayım işimi severek vede hizmet sektöründe yillarimi vermiş biri olarak hijyen benim için çok önemli ve kaliteli ürün kullanımı bu safhada çok önemli.allah işimizi ras getirsin

Şevval O. photo

Şevval O.

06.05.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Ev yemekleri, organizasyon yemekleri ve özel davetleriniz için hijyenik, lezzetli ve özenli hizmet sunuyorum. Düğün, mevlüt, nişan, cenaze yemeği, günlük yemek ve toplu organizasyonlarda kaliteli malzeme ve ev lezzetiyle hizmet vermekteyim. Müşteri memnuniyeti benim için önceliktir. Siparişleriniz...

Seher T. photo

Seher T.

17.02.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Aldığım kapsamlı aşçılık eğitimleri ve sertifikalar sayesinde mutfakta disiplinli, hijyen kurallarına hâkim ve lezzet odaklı bir hizmet sunuyorum. Aşçı Çırağı, Dünya Mutfağı, Osmanlı Saray Mutfağı, pizza yapımı, börek çeşitleri, soğuk mezeler, içli köfte ve kahvaltılık–atıştırmalıklar alanlarında...

ay catering photo

ay catering

07.07.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Ay Catering olarak firmalara kaliteli ve güvenli hizmet sunmak temel amacımız olmakla beraber lezzet ve hijen de her zaman birincil önceliğimiz olmuştur.

Kingbox gurme photo

Kingbox gurme

26.02.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

El degmeden paketlenen vakumlu katki maddesiz chef yemekleri hizmeti veren kurumsal firmayiz

Beymeli C. photo

Beymeli C.

08.10.2024

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Beymeli catering firması olarak sizlerin en eşsiz ve mutlu gününüze eşlik edecek olmak bizim adımıza oldukça heyecan vericidir. Daha önceki elde ettiğimiz deneyimleri bu en özel gününüzde paylaşmak için sabırsızlıkla geri dönüşünüzü beklemekteyiz.

Atlas Catering photo

Atlas Catering

26.11.2024

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

şıklığın ve lezzetin buluştuğu cateringte unutulmaz bir yemek deneyimi yaşayın. Özenle hazırlanan menümüz ve zarif atmosferimizle sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

Serkan T. photo

Serkan T.

13.08.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

30 yılı aşkın aşçılık tecrübemle uzak doğu mutfağından, italyan mutfağına, yöresel anadolu mutfağından, balkan mutfağına kadar eşsiz lezzetlerini sizin yerinizde sizin masanıza sunuyorum. Deniz ürünlerinden, kırmızı ete, beyaz ete, diyet ve form yemeklerinden sporcu takviye yemeklerine kadar siz...

Serkan E. photo

Serkan E.

24.05.2022

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Bütün toplu yemek alacarte yemek kokteyl organizasyon ( düğün yemek, açılış yemek,mevlid yemek, cenaze yemek vb) daha bircok alanda yemek hizmeti vermekteyiz

Saltanat Catering photo

Saltanat Catering

03.10.2025

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Lezzeti Adresinize Getiriyoruz ! Esenyurt merkezli firmamız; Büyükçekmece, Hadımköy, Beylikdüzü, Çatalca ve Silivri bölgelerine kadar geniş bir hizmet ağıyla sizlere ulaşıyor.

Yemekciniz C. photo

Yemekciniz C.

22.06.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Lezzetli, Hijyenik ve Zamanında Catering Hizmeti Özel günleriniz ve kurumsal organizasyonlarınız için kaliteli catering çözümleri sunuyoruz. Hizmet Verdiğimiz Alanlar: * Düğün ve nişan organizasyonları * Sünnet ve mevlit yemekleri * Cenaze yemekleri * Doğum günü ve özel davetler * Açılış ve lansman...

Gizem A. photo

Gizem A.

24.08.2026

İftar Yemeği Catering · Çatalca, İstanbul

Perle Bites | Butik İkramlık & Davet Menüleri Merhaba! Perle Bites olarak ev davetlerinize, çay saatlerinize, doğum günü, nişan ve özel günlerinize eşlik edecek taptaze lezzetler sunuyoruz. Mutfak tutkumuzu profesyonel özenle birleştirerek, hazır veya seri üretim ürünler yerine tamamen size özel ve...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çatalca İftar Yemeği Catering Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çatalca İftar Yemeği Catering ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde İftar Yemeği Catering talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! İftar Yemeği Catering için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- İftar Yemeği Catering talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    İftar Yemeği Catering taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. İftar Yemeği Catering talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin İftar Yemeği Catering için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- İftar Yemeği Catering hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Çatalca İftar Yemeği Catering fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Çatalca İftar Yemeği Catering fiyatları, talep detayına göre 1.250 TL ile 250.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl