Hizmet Ver
Karakter Tasarımı

4 İstanbul Çatalca Karakter Tasarımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Çatalca civarında 85 Karakter Tasarımcısı hizmet vermeye hazır.

Çatalca Karakter Tasarımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 85 Karakter Tasarımcısı, Çatalca içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,8 puan, Çatalca içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Çatalca içinde yazılan 390 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 46 kişi Çatalca Karakter Tasarımı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Çatalca İstanbul Karakter Tasarımcısı

Emre K. F. photo

Emre K. F.

30.08.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Bütün Grafik Tasarım İhtiyaçlarınızı Profesyonel Bir Şekilde Gerçekleştiriyorum.

Büşra K. photo

Büşra K.

28.11.2023

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Basılı ve dijital medya için ayırt edici logolar, broşürler, hareketli grafik video animasyonu , video edit, sosyal medya yönetimi ve diğer materyalleri geliştirme konusunda yaratıcı ve yetenekli Grafik Tasarımcı ve Sosyal Medya Uzmanıyım. Özgün ve yenilikçi bakış açısını yaptığım işlere yansıtmaya...

Ali D. photo

Ali D.

16.07.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

İşinizi öne çıkaracak profesyonel tasarımlar. Logo, afiş, sosyal medya postları hızlı teslim, uygun fiyat

Yagmur G. A. photo

Yagmur G. A.

23.02.2026

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Grafik tasarım alanında kapsamlı deneyime sahip bir tasarımcıyım. Kurumsal kimlik tasarımı, logo, afiş, katalog, sosyal medya içerikleri, dijital ve basılı tüm görsel tasarım çalışmalarını profesyonel düzeyde üretmekteyim. Yaratıcı, özgün ve markaya değer katan tasarımlar oluşturmayı hedefliyorum....

Nida Y. photo

Nida Y.

14.07.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Mimar Sinan üniversitesi Sahne Dekor Kostüm ve Kukla tasarımı bölümünden mezunum. Anaokullarıyla beraber etkinlik kitapları resimledim. Çocuk kitapları üzerinde çalışmaya devam ediyor ve resim dersleri veriyorum. Eğlenceli, renkli ve özgün tasarımlar için bana ulaşabilirsiniz.

Deniz A. T. photo

Deniz A. T.

10.10.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Çizgi film ve animasyon bölümünden mezunum. 2D ve geleneksel çizim türlerine hakimim. Senaryo yazımı, grafik tasarımı(logo,kitap kapağı, poster,vb), fotoğrafçılık, müzik gibi dallarda da yetkinliğim bulunmaktadır.

Mahir E. photo

Mahir E.

03.11.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhabalar, ben Mahir Erdoğan Güzel Sanatlar Fakültesi (Grafik Tasarım) mezunu yenilikçi bir tasarım anlayışına sahibim, daha önceden de reklam ajansı, teknoloji şirketi reklam bölümü sorunluluğu ve sosyal medya uzmanlığı yaptım.

Murat T. photo

Murat T.

03.04.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Profesyonel grafik tasarım hizmetleri sunuyorum Markanızı güçlendirmek ve rakiplerinizden ayrışmak için buradayım 5 yılı aşkın deneyimim ve kurumsal markalarla çalışmalarım sayesinde özgün ve etkili tasarımlar hazırlıyorum Logo tasarımı marka kimliği sosyal medya tasarımları ve tüm grafik tasarım...

İdil Ç. photo

İdil Ç.

26.09.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

İstanbul Bilgi Üniversite'sinde Grafik Tasarımı okudum. Güncel olarak sosyal medya yönetimi ile uğraşıyorum. Sosyal medya içeriklerinizi(post, hikaye, logo tasarımları) hazırlayabilirim. Microsoft programlarından sunum vb. ödevlerde yardımcı olabilirim.

Ayşegül B. photo

Ayşegül B.

31.08.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba, ben Ayşegül Bildircin. Grafik tasarım alanında özgün ve yaratıcı işler yapıyorum; logo, kurumsal kimlik, ambalaj ve illüstrasyon üzerine deneyimim var. Hediyelik ya da iç mekan için karakalem portre, yağlıboya veya akrilik tablo için sipariş alıyorum.

Burak T. photo

Burak T.

10.07.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

10 yıllık deneyime sahip, yaratıcı ve çözüm odaklı bir tasarımcıyım. Markanızı en iyi şekilde yansıtacak, modern ve akılda kalıcı tasarımlar sunuyorum. Hayalinizdeki tasarımı birlikte gerçeğe dönüştürelim! Referanslarımı ve önceki çalışmalarımı incelemek isterseniz memnuniyetle paylaşırım.

Zeynep B. photo

Zeynep B.

25.07.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Eğitimine devam eden ve öğrenmeye aç olan bir grafik tasarım öğrencisiyim.Hedefim her zaman doğru ve özgün bir tasarımcı olmak.Her türlü tasarım türüne ve alanına ilgiliyim, bu alanda çalışmak için can atıyorum.Yeteneklerimden şüphe duymuyorum, bu alan için kendimi yıllardır geliştiriyorum.Gereken...

Taha K. photo

Taha K.

01.11.2021

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Karikatür, Espiri, Resim, Potre Karikatür, Karakter çizimleri renkli-renksiz profesyonel şekilde yapılır.

Şevval D. photo

Şevval D.

24.08.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

İstanbul Aydın Üniversitesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü 4. sınıf öğrencisiyim. Şuanda stajımı yapmak üzere alanları araştırıyorum. Daha önce bir markaya logo tasarladım. Dergi, kartvizit, katalog çalışmalarım oldu. Adobe, ps, ai, primier pro, after effect, blender, in design kullanabiliyorum....

Oguz Y. photo

Oguz Y.

25.05.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Hızlı karalama tarzında çizimlerden,tamamlanmış illüstrasyonlara kadar...çizim yeteneklerim ile projelerinize destek verebilirim...Gönder gelsin :) Çocuk kitabı resimleme,Storyboard,İllustration...

Merve N. U. photo

Merve N. U.

28.08.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba, ben Merve Nur, bir grafik tasarımcı olarak yaratıcı projelerde sizi desteklemek için buradayım. 2021 yılını aşkın bir süredir grafik tasarım dünyasında çalışıyorum ve logo tasarımı, marka kimliği, dijital medya ve baskı materyalleri gibi çeşitli alanlarda deneyimim var. Modern ve etkili...

Barış Ç. photo

Barış Ç.

17.04.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Sadece tasarım olmaksızın 3d sanatçıyım. 3d olarak oyun karakteri yapabilirim. Bu oyun karakterleri Cs 1.6 ve Cs G.O tarzı ya da diğer battle Royal tarzı oyunlarda olduğu gibi olabilmektedir. Yine sitilize edilmiş 3d modeller ve vektörel çalışmalar yapabilir ve istenilen renkler ile istenilen...

Rutkay Ç. photo

Rutkay Ç.

08.03.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba ben Rutkay 26 yaşındayım 7 yıldır özel kurumlar da ve freelance olarak grafik tasarım yapıyorum. Size profesyonel deneyimim ve sanatsal vizyonumla markanızı öne çıkaracak görsel çözümler sunabilirim. Siz hayal edin ben tasarlayayım.

Ilgaz K. photo

Ilgaz K.

23.08.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Daha önce illüstrasyonlarım yonca edebiyat adlı dergide yayınlandı hızlı ve kaliteli çizim yaparım zamanınızdan tasarruf edersiniz öğrenciyim çizimlerimi okuldan sonra yapıyorum bana destek olmuş olursunuz

Fatma Z. photo

Fatma Z.

22.12.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba, ben Fatma Markanızın veya projenizin görsel dünyasını inşa eden profesyonel bir grafik tasarımcıyım. Kreatif fikirleri, teknik bilgi ve estetikle birleştirerek dijital ve basılı mecralarda dikkat çeken çözümler sunuyorum. Neler Yapıyorum? Kurumsal Kimlik: Logo tasarımı, kartvizit ve marka...

Nisa E. photo

Nisa E.

29.06.2026

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhabalar ben Nisa Evni.Ögrenciyim, güzel sanatlar lisesi mezunuyum yeterli bilgiye sahibim, birkaç örneğim bulunmakta.Umarım size yardımcı olabilirim!

Gülşah Ö. photo

Gülşah Ö.

27.08.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Uzun zamandır tasarımlar yapmaktayım. Bir çok kurumsal şirkette grafiker desinatör olarak çalıştım. Şuan kızım olduğu için evden çalışıyorum. Tasarımlarımı özenli ve profesyonel olarak yapıyorum. Yaptığım işlerde mükemmeliyetçi biriyimdir. İstekleriniz üzerine size özel çalışmalarınızı...

ALİ D. A. photo

ALİ D. A.

19.08.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Grafik tasarım konusunda yaratıcı çözümler sunabileceğimi belirtmek isterim. Tasarımla ilgili projelerinizde size yardımcı olabilecek deneyimli bir ekip ile birlikte çalışıyorum. Bu projelerde size en uygun ve etkili çözümleri sunmak için profesyonel bir tasarımcıyla işbirliği yaparak,...

Amine K. photo

Amine K.

01.07.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba, Ben Nazlıcan, Grafik Tasarımcı olarak geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayım. Uzmanlık alanlarım arasında logo, kartvizit, katalog, broşür, afiş, banner, kurumsal kimlik, kat planı, plan boyama, harita, kutu -ambalaj tasarımı ve sosyal medya post tasarımı bulunmaktadır. Bu alanlarda,...

Meryem E. photo

Meryem E.

05.10.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Grafik Tasarım bölümü yeni mezunuyum. Tasarımın görsel diliyle fikirleri etkileyici bir şekilde ifade etmeyi seviyor ve bu alanda kendimi sürekli geliştirmeyi hedefliyorum.Eğitim sürecimde proğramları etkin biçimde kullanmayı öğrendim ve çeşitli okul projeleri çalışmalar ve kişisel tasarımlar...

Gözde G. photo

Gözde G.

25.06.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba Ben Gözde, Görsel İletişim Tasarımı 3. sınıf öğrencisiyim. Markanıza ya da projenize özel, estetik ve dikkat çekici tasarımlar oluşturuyorum. Görsel dilin gücünü kullanarak, hikâyenizi en etkileyici şekilde anlatmanıza yardımcı oluyorum.

Enes S. photo

Enes S.

20.06.2026

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

ben enes teknolojiden inanılmaz anlıyorum her dalda bilgim var yaşım genç olduğundan gelişmelerden haberdarım aramazsanız sevinirim

Yiğit B. photo

Yiğit B.

29.04.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Farklı sektörlerde faaliyet gösteren markalar için özgün ve işlevsel grafik tasarımlar üretiyorum. Kuantum Holding çatısı altında, birçok markanın kurumsal tasarım ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı projeler geliştiriyorum. Logo, kurumsal kimlik, katalog, broşür, ambalaj, etiket, tabela, sosyal medya...

Ramazan M. G. photo

Ramazan M. G.

08.06.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Grafik tasarım konusunda hizmet vermekteyim. Grafik tasarıma dair çoğu işlemi yapmakla birlikte, bugüne kadar birçok şirkete, youtube kanallarına, ve yayınevlerine soru tasarımı ve grafik tasarımı yaptım. Halen de yapmaya devam etmekteyim.

Blah B. B. photo

Blah B. B.

10.12.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba! Ben Sarah, endüstriyel tasarım öğrencisi ve grafik & illüstrasyon alanında çalışıyorum. Yaratıcı çözümler üretmek, görsel hikaye anlatımı yapmak ve estetik odaklı projeler tasarlamak benim tutkum. Dijital ve geleneksel tekniklerle farklı tarzlarda çalışmalar üretiyorum. İş birliği yapmaya...

Kadircan K. photo

Kadircan K.

21.08.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Öğrenciyim Adobe programlarını biliyorum Kamera, kurgu, drone bilgim var Tekliflere açığım

Rymma F. photo

Rymma F.

16.02.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Grafik tasarım alanında lisans eğitimimi tamamladım ve şu anda yüksek lisans yapmaktayım. Grafik tasarım, illüstrasyon, animasyon, karakter tasarımı, oyun konseptleri, ambalaj ve reklam tasarımı gibi alanlarda uzmanlığa sahibim. Özellikle animasyon projelerinde geleneksel ve dijital teknikleri...

Zehra A. photo

Zehra A.

26.01.2026

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Ben Zehra, Görsel İletişim Tasarımı mezunuyum. Grafik tasarım ve illüstrasyon alanlarında yaratıcı projeler üretiyorum. Adobe Illustrator, Photoshop ve Procreate gibi araçları kullanarak hem kurumsal hem de sanatsal çalışmalar hazırlıyorum. Tasarım sürecinde özgünlük, sadelik ve problem çözmeyi ön...

Samira G. photo

Samira G.

12.05.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Portfolyom mevcuttur. Şişli Myo Grafik Tasarımı mezunuyum ve Masimar Tekstil Şirketinde grafik tasarımcı olarak staj tecrübem var. Portfolyomdaki çalışmalarım dışında Godiva Çikolata için çok sevdiğim ambalaj tasarımlarım var. Kendimden bahsedecek olursam mükemmeliyetçi, dakik, çalışmayı seven,...

Yağmur Ç. photo

Yağmur Ç.

09.03.2026

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhabalar! Son sınıf Görsel İletişim Tasarımı öğrencisiyim. Üniversite dönemim boyunca hem freelance hem kurumsal hem de gönüllü alanlarda tasarım, sosyal medya, kamera önü ve arkasında yer aldım. Kreatif açıdan geniş çaplı düşünebilir ve dilediğiniz tasarımı bir üst seviyeye taşıyabilirim.

GRAPHİC D. D. photo

GRAPHİC D. D.

22.09.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Yazılım ve grafik tasarım, günümüzün dijital dünyasında birbirini tamamlayan iki önemli disiplindir. Yazılım, teknolojik altyapıyı oluştururken; grafik tasarım, bu altyapıya estetik ve kullanıcı deneyimi kazandırır.

Yavuz T. photo

Yavuz T.

30.04.2022

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba, 29 yaşındayım, Çocuklar için içerik üreten yayınevlerinde çizerlik ve erkek giyim üzerine çalışan tekstil firmalarında grafikerlik yaptım. Vektörel tabanlı programları ve Adobe sürümlerini iyi derecede kullanabiliyorum. Umarım CV'mi beğenirsiniz ve birlikte çalışırız.

Buse Ü. photo

Buse Ü.

14.09.2025

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba ben Buse. Grafik tasarım alanında yaratıcı,özgün ve modern işler üretiyorum. Logo tasarımı, kurumsal kimlik, sosyal medya içerikleri ve afiş tasarımları gibi birçok alanda hizmet veriyorum. Amacım, markanızı ortaya çıkarmak. Tasarım sürecinde müşterilerimle iletişime önem veriyorum ve...

Muhammet H. G. photo

Muhammet H. G.

14.07.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Merhaba Yaratıcı ve etkileyici grafik tasarım çözümleri sunuyorum. Logo, kurumsal kimlik, sosyal medya görselleri, broşürler ve afişler gibi hizmetlerle markanızı ön plana çıkarıyorum. Özgün tasarımlar, zamanında teslimat ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyorum. Markanızın görsel kimliğini...

Dilek D. photo

Dilek D.

03.10.2024

Karakter Tasarımı · Çatalca, İstanbul

Size özel ve ister baskıya ister yayınlamaya uygun çalışmalarınız hızlıca teslim edebilirim.

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Çatalca Karakter Tasarımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Çatalca Karakter Tasarımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Karakter Tasarımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Karakter Tasarımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Karakter Tasarımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Karakter Tasarımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Karakter Tasarımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Karakter Tasarımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Karakter Tasarımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İstanbul Çatalca Karakter Tasarımı fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İstanbul Çatalca Karakter Tasarımı fiyatları, talep detayına göre 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl