Hizmet Ver
IELTS Özel Ders

4 Düzce IELTS Özel Ders Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Düzce civarında 70 IELTS Özel Ders Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Düzce IELTS Özel Ders için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 70 IELTS Özel Ders Öğretmeni, Düzce içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Düzce içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Düzce içinde yazılan 500 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 30 kişi Düzce IELTS Özel Ders için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Düzce IELTS Özel Ders Öğretmeni

Emre Y. photo

Emre Y.

19.08.2021

IELTS Özel Ders · Düzce, Düzce

Merhaba, ortaokul, lise ve üniversite düzeyinde İngilizce özel ders veriyorum. LGS, YDT gibi sınavlara hazırlık için, mesleki İngilizce kazanımları için veya kendinizi geliştirmek için İngilizce öğrenmek istiyorsanız beni tercih edebilirsiniz.

AHMED A. photo

AHMED A.

01.08.2024

IELTS Özel Ders · Düzce, Düzce

Dil ve Sınav Hazırlık Kursları İngilizce Dil ve Edebiyat Mezunu & TESOL Sertifikalı Eğitmen Derslerim: - TOEFL Hazırlık: Uluslararası geçerliliği olan TOEFL sınavı için kapsamlı dersler sunuyorum. Bu derslerde, sınavın tüm bölümlerine (Reading, Listening, Speaking, Writing) yönelik stratejiler ve...

Samet Ş. photo

Samet Ş.

01.02.2022

IELTS Özel Ders · Düzce, Düzce

Selamlar. 10 yillik tecrübeye sahibim.Kocaeli Üniversitesi ingilizce Ogretmenligi bölümünden mezun oldum. Su anda resmi bir kulda Ingilizce Ogretmeniyim. Yaklasik 10 yil boyunca birçok farkli okul ve kursta çalistim. Her yastan (2-70) her seviyeye (A1-C1) ogrencilere sahibim. Derslerde çesitli...

Nur Ş. C. photo

Nur Ş. C.

02.02.2025

IELTS Özel Ders · Düzce, Düzce

Türkçe bilen yabancıdan ingliz dili dersi Şimdiye kadar İngilizceyi öğrenmeye çalışmış ama bırakmış ve konuşamıyor ve bir kez daha bu dili en yeni yöntemler ile çok farklı ve zevkli başlayacaklar o kadar ki en favori dili olacak onlar için ,ve konuşmak isteyenler için bir yeni ve farklı başlangıç...

Tuğçe A. photo

Tuğçe A.

15.02.2024

IELTS Özel Ders · Düzce, Düzce

Üniversite hazırlık sınavı ve ielts sınavları için özel ders verdim. Ortaokul ve ilkokul öğrencileri ile çalıştım.

Şebnem E. T. photo

Şebnem E. T.

17.03.2022

IELTS Özel Ders · Düzce, Düzce

Merhaba, Ben Şebnem Eda Taşkıran. İngilizce Öğretmeniyim. 2021 yılında Düzce Üniversitesinden 2 kere Erasmus yaparak mezun oldum. Ielts ve yökdil sınav tecrübelerim mevcut.

Kadir Y. photo

Kadir Y.

24.08.2026

IELTS Özel Ders · Düzce, Düzce

Merhaba! İngilizceyi yalnızca sınavlarda doğru cevaplamak değil, gerçek hayatta da kullanabilmek gerektiğine inanıyorum. Derslerimde bu iki hedefi bir arada götürüyorum: Bir yandan sınavlara yönelik grammar, kelime, reading ve soru çözme teknikleri üzerine çalışırken, diğer yandan öğrencinin...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Düzce IELTS Özel Ders Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Düzce IELTS Özel Ders ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde IELTS Özel Ders talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! IELTS Özel Ders için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- IELTS Özel Ders talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    IELTS Özel Ders taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. IELTS Özel Ders talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin IELTS Özel Ders için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- IELTS Özel Ders hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Düzce IELTS Özel Ders fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Düzce IELTS Özel Ders fiyatları, talep detayına göre 700 TL ile 3.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl