Hizmet Ver
Ev Öğretmeni

4 Ankara Etimesgut Ev Öğretmeni Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Etimesgut civarında 120 Ev Öğretmeni hizmet vermeye hazır.

Etimesgut Ev Öğretmeni için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 120 Ev Öğretmeni, Etimesgut içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Etimesgut içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Etimesgut içinde yazılan 264 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 23 kişi Etimesgut Ev Öğretmeni için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Etimesgut Ankara Ev Öğretmeni

Elif Ş. photo

Elif Ş.

05.07.2026

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Çocuk Gelişimi Uzmanı ve Özel Eğitim Uzman Öğreticisi olarak okul öncesi ilkokul Türkçe matematik okuma yazma disleksi öğrenme güçlüğü dikkat çalışmaları okula hazırlık ve akademik destek alanlarında öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun özel ders hizmeti sunuyorum Her çocuğun potansiyeline...

Leyla Ç. photo

Leyla Ç.

22.10.2022

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Emekli sınif ögretmeniyim. Yan alanım matematik. Ilkokul ogrencilerinin butun derslerine yardimci olmaktayim ve 5.sinif ögrencilerine özel matematik ve Türkçe dersleri vermekteyim. Ödevlerini yapmada destek oluyorum. Bursluluk sınavlarina hazirlamaktayım.

Aslı Ö. photo

Aslı Ö.

12.10.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba, ben Aslı. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel ders, ödev takibi, İngilizce geliştirme, okuma-yazma destekleme ve sınav hazırlığı alanlarında birebir eğitim veriyorum. Her öğrencinin kendine özgü öğrenme biçimini dikkate alarak, dikkatini toplayabileceği, eğlenceli ve verimli bir...

Damla A. photo

Damla A.

05.08.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba! Ben Damla, okul öncesi öğretmenliği mezunuyum ve ilkokul seviyesinde ödev yardımı ve özel ders konusunda deneyimliyim. Çocukların akademik başarılarını artırmalarına ve öğrenme süreçlerini desteklemeye yönelik birebir eğitim sunuyorum. Hem ödevlere yardımcı olabilir hem de konular üzerinde...

Ceyda B. E. photo

Ceyda B. E.

14.08.2021

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Öğrencilerimle olan etkili iletişimime ve alanımda kendime güveniyorum. Öğrencilere yalnızca eğitim verebilmek değil öğretim ve kişisel gelişim için de yardımcı olabilirim. İlkokul 3. ve 4. sınıf öğrencileriyle birlikte iki senelik deneyimim var. Teklifleri heyecanla bekliyor olacağım.

Hayat G. photo

Hayat G.

05.03.2026

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Ankara Üniversitesi'nde Sosyal Bilgiler Öğretmenliği son sınıf öğrencisiyim. 4 senedir LGS öğrencilerine bireysel eğitim koçluğu ve ödev, sınavlara yardımcı öğretmen olarak ders verdim. Çocuklarla iyi anlaşabildiğimi sadece velilerim değil tüm çevrem söylerler. Bu sebeple ilk başta öğrencimi...

Gjggjj J. photo

Gjggjj J.

14.09.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba, Ben Rabia Taş. Ankara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği Lisans bölümünde 4. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıldır 15'ten fazla öğrenciye özel ders vermiş ve bu alanda kendimi geliştirmiş bulunmaktayım. Bazı öğrencilerimi proje okullarının sınavlarına hazırladım ve sınavları başarıyla geçmelerinde...

Ayşenaz A. A. photo

Ayşenaz A. A.

15.12.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba, ben Ayşenaz. Ankara Eryaman Göksu Mahallesi’nde ikamet ediyorum. İlkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf öğrencileri için ödev takibi ve özel ders desteği veriyorum. Çocuklarla çalışmayı seviyorum ve dersleri öğrencinin seviyesine göre anlatmaya özen gösteriyorum. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri...

Merve D. photo

Merve D.

18.08.2023

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, ben Merve. Türk hava kurumu üniversitesi uzay mühendisliği bölümünde öğrenciyim. Ankara'ya 3 yıl önce universite icin geldim. İstanbulda yaşamaktayım. Bu platformu ilk defa kullaniyorum ancak daha öncesinde birçok deneyimim oldu. Sigara vb. alışkanlıklarım yok. Çocukları çok seviyorum....

Abdurrahman B. photo

Abdurrahman B.

29.04.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Sayın velilerim, 19 yıldır sınıf ögretmenliği yapıyorum ve özel ders veriyorum. Sadece öğretim değil aynı zamanda değer eğitimi çalışacağız. Ben yeniliğe açık bir öğretmenim.Alanim ve alanım dışında birçok eğitim aldım. Örneğin; Almanca B2 Sertifikam, Robotik Kodlama Eğitici Eğitmenliği...

Ferhat L. photo

Ferhat L.

20.07.2022

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

+Üniversite son sınıf öğrencisiyim kendimi geliştirmek ve insanlara edindiğim bilgileri ve ders programlarını, konuları aktarmayı seviyorum +Sizinle daha cüzi bir miktarda anlaşmaya daha yakın bir profilde olacağım +Tüm sözel dersleri bütün detaylarına kadar aktarabilir ve öğrenci ile iletişimde...

Eda N. photo

Eda N.

05.07.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Sınıf ve Türkçe öğretmenliği mezunuyum Anlayarak hızlı okuma sertifakasına sahibim. Kolejde sınıf Öğretmeni olarak çalışıyorum Maarif modeli ilkokuma yazma programına göre hem 1 sınıf okuttum hem de özel ders verdimYaz tatilinde öğrencilerin ödevlerni yapmalarında ve diğer...

Melisa S. photo

Melisa S.

18.02.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

21 yaşında aktif Lisans öğrencisiyim. Okuldan kalan boş zamanlarımda çocuklarla vakit geçirmek istiyorum. Çocuklarla iletişimim oldukça güçlüdür. 3 Yıllık bu alanda tecrübem bulunmaktadır :)

Meryem N. K. photo

Meryem N. K.

02.12.2022

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Pamukkale Üniversitesi Coğrafya Bölümünden derece ile mezun oldum. Bir yil dershanede öğrencilerimi YKS ye hazırladım. Şuan da Gazi Universitesi' nde Coğrafya Öğretmenliği Bölümünde Yüksek Lisans yapıyorum. İlk ve orta okul öğrencilerine bütün derslerde eğitim verebilirim. Lise öğrencilerine...

Berra Y. photo

Berra Y.

21.03.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Lisede çocuk gelişimi mezunuyum. Gazi Üniversitesinde Tarih öğretmenliği mezunuyum, şu an yine Gazi Üniversitesinde yüksek lisans yapmaktayım. Daha önce ilkokul öğrencisine özel ders verdim. İlkokul okuma-yazma da geri kalan öğrenciye okuma ve yazma başta olmak üzere temel dersleri ben öğrettim.

Selen S. Ö. photo

Selen S. Ö.

22.03.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Sınıf öğretmeniyim. 1. 2. 3. 4. sınıf öğrencilerine, okuma-yazma, matematik, Türkçe ve diğer temel dersler kapsamında özel ders veriyorum.

Efsun G. photo

Efsun G.

03.12.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba.Özel gereksinimli çocuklara gölge ögretmenlik,konuşma anlama,davranış problemi konusunda destek vermekteyim.İşin uzmanı olarak 8 senedir meslekte başarılı çalışmalarım,tanılarını kaldırdığım,hafifletdiğim onlarla ögrencilerim vardır.Bilgi almak için iletişime geçin lütfen

Merve A. photo

Merve A.

13.11.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

İlkokul öğrencileri için ders planları geliştirme ve ders verme konusunda hevesli yeni mezun bir öğretmen olarak, ilköğretime yönelik eğitim geçmişimin ve tutkumun sizin üzerinizde önemli ve olumlu bir etki yaratacağını sağlayacağından eminim. Öğrencilerin öğrenmesini, ilerlemesini ve katılımını...

Hafize G. photo

Hafize G.

01.12.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben Hafize. Anadolu Üniversitesinde Dil ve Konuşma Terapisi 3. sınıf öğrencisiyim. Sayısal alandan geliyorum ve yaklaşık 4 yıldır ilkokul ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere birebir özel ders veriyorum. Şu anda 1. sınıf öğrencileri ile de çalışıyorum. Derslerimde okuma yazma desteği, ödev...

Ayça O. photo

Ayça O.

07.12.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Ankara Üniversitesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi Lisans bölümü mezunuyum. Aktif olarak öğretmenlik yapmaktayım. İlkokul öğrencilerine her türlü ders, ödev, okuma yazma çalışmaları alanlarında ders verebilirim.

Nilsu T. photo

Nilsu T.

27.07.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Hacettepe okul öncesi öğretmenliği mezunuyum. Bir sene öğretmenlik yaptıktan sonra KPSS ve yüksek lisans için mesleğimi ara verdim. Bu süreçte mesleğimden uzak kalmamak adına öğrencilik zamanlarında da yaptığım gibi özel öğretmenlik, saatlik çocuk bakımı gibi işler yapmayı düşünüyorum. Mesleğim...

Şeyda N. İ. photo

Şeyda N. İ.

05.10.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba, ben sınıf öğretmeni olarak görev yapan bir eğitimciyim. İlkokul düzeyindeki öğrencileriniz için okuma-yazma, matematik, Türkçe, ödev takibi ve sınavlara hazırlık gibi alanlarda birebir özel dersler veriyorum. Her öğrencinin öğrenme tarzı farklıdır. Bu yüzden derslerimi öğrencinin...

Eda S. photo

Eda S.

03.07.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Sınıf öğretmenliği bölümünü TED Üniversitesi’nde İngilizce olarak okudum. Şu anda aktif olarak görev yapıyorum. Bu dönem 1. sınıfları okuttum. Yaz tatili sürecinde desteğe ihtiyacı olan ilkokul öğrencilerine her dersten özel ders verebilirim. Ödevlere yardımcı olma, okuma ve yazma becerilerinin...

Serdar Ö. Ç. photo

Serdar Ö. Ç.

23.03.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Serdar Ömer Çelik, 27 yaşındayım. Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümü 2022 mezunuyum. Van’da okuduğum süre boyunca; yetişkinlere yönelik okuma yazma kursları ve ilkokul öğrencilerine yönelik özel dersler verdim. Üniversiteyi bitirdikten sonra 1.5 sene devlet okulunda ders verdim...

Serap K. photo

Serap K.

08.11.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben Serap On yılı aşkın süredir özel sektörde ilkokul düzeyinde Matematik ve Türkçe dersleri vermekteyim. Öğrencilerimin bireysel farklılıklarına uygun, kalıcı öğrenmeyi destekleyen yöntemler uygularım. Aldığım DMP ve OPES mesleki eğitim sertifikalarıyla alanımdaki gelişmeleri yakından...

Elif Y. photo

Elif Y.

05.12.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Geleceği şekillendiren en küçük adımların sınıf kapısından başladığına inanan bir sınıf öğretmeniyim. Öğrencilerimi yalnızca akademik anlamda değil; sosyal, duygusal ve ahlaki açıdan da büyüten, yönlendiren ve destekleyen bir rehber olmayı amaçlıyorum. Öğrenmenin merakla başladığını bilerek...

Koray K. photo

Koray K.

01.12.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, Ben Koray daha önce İstanbulda Tübitakta robotik kodlama üzerine bir ekipte yazılım geliştiricisi olarak görev yaptım, aktif olarak oyun geliştirme ile uğraşıyorum 12. sınıf dil öğrencisiyim. Bir ekibimiz var ve bir çok dalda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz ve edindiğimiz...

Sevgi Ü. photo

Sevgi Ü.

11.11.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

İlkokul 1.2.3.4 ve özel eğitim tüm dersler,etüd, okuma, yazma, türkçe anlama alışkanlığı,matematik ,dört işlem pratiği edinme,sistemli ders çalışma alışkanlığı ve severek eğlenerek pedagojik durumlarına göre çalışmalar yaparak daimi öğrencilerimizin yanındayım. Özel ders Öğretmeni Sevgi Ünaydın.

İpek T. photo

İpek T.

24.08.2026

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Hacettepe üniversitesi 4. sınıf ilköğretim matematik öğrencisiyim İlkokul öğrencilerine tüm derslerinde yardımcı oluyorum.

Kübra S. photo

Kübra S.

07.04.2026

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

ODTÜ Okul Öncesi Öğretmenliği mezunu bir eğitimciyim. Şu anda yine ODTÜ Eğitim Bilimleri bölümünde yüksek lisansıma devam ederek, güncel eğitim yaklaşımları ve pedagojik yöntemler üzerine uzmanlaşıyorum. Teorik birikimimi, aktif olarak çocuklarla yürüttüğüm derslerdeki pratik tecrübemle...

Sevgi Y. Ç. photo

Sevgi Y. Ç.

05.03.2023

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Matematiği yapmanın yolu matematiğin mantığını anlamaktır. Bu konuda öğrencilerime çok iyi destek olacağımdan emin olabilirsiniz. Çocuklarla aram çok iyidir kardeşimde ilkokul öğrencisi ve aynı zamanda arkadaşlarımada çok kez ve devamlı ders verdim. Bu konuda tecrübeme ve matematik yeteneğime çok...

İrem K. photo

İrem K.

22.10.2022

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Marmara Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği mezunu, profesyonel sınıf öğretmeninden ilkokul tüm düzeylerde online veya yüz yüze özel ders. Öğrencinin öğrenme eksiklerinin tespiti, ödev desteği, düzenli ve planlı bir çalışma için öğrenciye özel çalışma programı hazırlanır.

Nesrin K. photo

Nesrin K.

10.10.2023

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Öğrencilere motivasyon vererek ders anlatmak dersi sıkılmadan etkinlikerle anlatmak her ders sonunda sınav yaparak bilgisini ölçmek

Leyla Ö. photo

Leyla Ö.

27.03.2022

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Emekli bayan sınıf öğretmeniyim.Ilkokul ve 5.sınıflara bütün derslerde yardımcı oluyorum. Öğrenme güçlüğü çeken öğrencilere özel teknik ile okuma yazma ve matematik öğretiyorum. Dersleri öğrencilerin evinde veriyorum.

Mustafa Z. photo

Mustafa Z.

04.12.2022

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhabalar, ben Mustafa Hoca. 23 yıllık alanında uzman bir eğitimciyim. Sınıf Öğretmenliği Bölümü’nden mezun olduktan sonra çok sevdiğim öğretmenlik mesleğini yapmaya başladım. Aradan geçen 23 yılda yüzlerce çocuğumuza eğitim verdim ve çalıştığım kurumlarda adımdan övgüyle söz edildi. Öğretmenlik...

Güler B. photo

Güler B.

03.01.2023

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhabalar. 2014 yılında Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun oldum. 2017 yılında ise Yüksek Lisansımı tamamladım. Çocuk Gelisimi uzmanı olarak görev yapmakta, çocuk ve ergen danışmanlık hizmetlerimi sürdürmekteyim. Kendi alanım dışında drama ile ilgilenmekte, dramayı eğitim ve danismanliklarimda aktif...

Arzu K. Y. photo

Arzu K. Y.

05.10.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba! Ben sınıf öğretmeni Arzu. İlkokul öğrencilerine birebir özel ders veriyorum. Amaç sadece not yükseltmek değil; öğrencinin derse olan ilgisini artırmak, özgüvenini geliştirmek ve öğrenmeyi keyifli hale getirmek.

Yağmur Ö. photo

Yağmur Ö.

08.09.2025

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Gazi Üniversitesinden mezun oldum. Mezun olduğumdan bu yana iki yıllık sınıf deneyimim bulunmaktadır.İlkokul düzeyinde her türlü ders verebilirim

Aslı B. photo

Aslı B.

01.04.2022

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Merhaba ben Aslı🤗 İşletme ve Bilgisayar Destekli Tasarım mezunuyum ve  uzaktan İstanbul Üniv Çocuk Gelişimi 3. Sınıf okumaktayım. Bilişim alanında uzun yıllar çalıştıktan sonra artık keyifle ve saatlik olarak özel ders vermek istiyorum. 42 yaşında 2 çocuk annesiyim. Dersleri evimde vermek birinci...

Kumsal Y. photo

Kumsal Y.

22.07.2024

Ev Öğretmeni · Etimesgut, Ankara

Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmet lisans programını tamamladım. İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi lisans programı 3. Sınıf öğrencisiyim. İlk ve ortaokul öğrencileri ile uzun yıllar birebir özel ders süreçleri yürüttüm. Okul öğretmenine destek, ödev destek gibi konular üzerine çalıştık. Konuyla...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Etimesgut Ev Öğretmeni Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Etimesgut Ev Öğretmeni ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Ev Öğretmeni talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Ev Öğretmeni için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Ev Öğretmeni talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Ev Öğretmeni taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ev Öğretmeni talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Ev Öğretmeni için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Ev Öğretmeni hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Ankara Etimesgut Ev Öğretmeni fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Ankara Etimesgut Ev Öğretmeni fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 1.690 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl