Hizmet Ver
DEHB Eğitimi

4 DEHB Eğitimi Fiyat Teklifi Al, İncele.

Keçiören civarında 148 DEHB Eğitimi Eğitmeni hizmet vermeye hazır.

Keçiören DEHB Eğitimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 148 DEHB Eğitimi Eğitmeni hizmet sunmak için hazır.

  • Yılda 23 kişi DEHB Eğitimi için teklif alıyor.

DEHB Eğitimi Eğitmeni

Muhammed Y. photo

Muhammed Y.

31.08.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Disleksi disgrafi diskalkuli alanlarında tecrübeliyim bu alanda eğitim isteyen ulaşabilir.

Hatice B. photo

Hatice B.

09.10.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

On yıldır özel çocuklarla ve dikkat eksikliği belirgin olan çocuklarla çalışıyorum. Yaşlarına uygun oyunlarla okuma yazma eğitimi veriyorum

Rabia D. photo

Rabia D.

27.11.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba, ben Rabia. Özel eğitim öğretmeniyim. Farklı gelişen çocuklarla uzun süredir bireysel çalışmalar yapıyorum ve onların küçük adımlarını bile büyük bir mutlulukla takip ediyorum. Çalışmalarımda çocuğun seviyesine göre ilerliyor, dikkat–taklit–dil gelişimi, davranış düzenleme, motor beceri...

Rabia Ö. photo

Rabia Ö.

23.10.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Özel Eğitim Öğretmeninden otizm spektrum bozukluğu, atipik otizm, yaygın gelişimsel bozukluk, zihin yetersizliği, disleksi, dikkat dağınıklığı, özgül öğrenme güçlüğü, diskalkuli gibi öğrencilere sabır ve şefkatle yaklaşıp çalısıyorum.Telefonda detayları öğrenebilirsiniz.

Gül A. photo

Gül A.

18.09.2022

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Ataü çocuk gelişimi mezunuyum Özel egitimde 1.5 yıl çalıştım Şuan anaokulunda okul öncesi öğretmenliği yapmaktayım. Otizm disleksi zihinsel gerilik down sendromu özel gereksinimli bireylere online ya da evde özel ders verilir.

Yeniden özel eği photo

Yeniden özel eği

10.03.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Uzman eğitimci kadromuzla beraber kurumumuzda velilerle iletişim içerisinde olarak öğrencinin ihtiyacını karşılayacak ve ileri düzeye taşıyacak şekilde eğitim verilmektedir.

Selin D. photo

Selin D.

11.12.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

NEÜ Özel Eğitim Öğretmenliği bölümü lisans mezunuyum. Otizm alanında Tezli Yüksek Lisans yapıyorum. DOSD Meram’da özel eğitim alan öğretmeni olarak çalışmaktayım. ETEÇOM uygulayıcı sertifikası, IVO ODS Uygulayıcı sertifikasına sahibim. 4 yıldır farklı yetersizlik türündeki birçok öğrenciyle özel...

Nazmiye A. photo

Nazmiye A.

16.06.2022

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Güçlü iletişim kabiliyetine ve temel eğitimcilik niteliklerine sahip bir öğretmenim. Gerek mezun olduğum alan gerek aldığım eğitimlerle her öğrenciye hitap edebilecek düzeydeyim. Öğrenci davranışlarını yönetme becerisi, disiplin sorunlarına müdahale etme ve çözüme kavuşturma konusunda...

Mehtap G. photo

Mehtap G.

16.04.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi mezunuyum. Bölümümden yüksek Şeref Öğrencisi olarak mezun oldum. Ayrıca Aile Danışmanı ve Özel Eğitim Uzman Öğreticisiyim. Denver 2 Gelişimsel Tarama testi, Öğte ,Opa gibi testlerin uygulayıcısıyım. Alanımla ilgili birçok kurs ve seminere katıldım. Şuan Özel...

Elif K. photo

Elif K.

13.08.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba ben elif küpeli Sakarya üniversitesi özel eğitim öğretmenligi mezunuyum özel ders veriyorum amacım her bireyin hizmet alabilmesi

Esra Ş. photo

Esra Ş.

06.01.2026

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Ben Özel Eğitim öğretmeni Esra Şahin. Ankara üniversitesi özel eğitim bölümünden mezun oldum. 9 yıldır farklı tanı grupları ile çalıştım ve uzmanlaştım. Özel ders ve online dersler vermekteyim.

Müge E. photo

Müge E.

14.10.2022

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Zihinsel Engelli Bireyler Destek Eğitim Programı; kavramsal, sosyal ve pratik uyum becerilerinde eksiklikleri ya da sınırlılıkları olan, bu özellikleri 18 yaşından önceki gelişim döneminde ortaya çıkan ve özel eğitim ile destek eğitim hizmetlerine ihtiyaç duyan zihinsel yetersizliği olan...

Recep K. photo

Recep K.

24.07.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

İzmir Demokrasi Üniversitesi özel eğitim öğretmenliği mezunuyum. Daha önce bireysel öğrencilerle çalıştım. Otizm ,down sendromu , zihin yetersizliği, dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu alanlarında tecrübeliyim.

Filiz G. photo

Filiz G.

08.01.2022

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

ÇOCUĞUNUZ; okumayı öğrenmekte zorlanıyorsa (yanlış okuma, atlama, tersten okuma, ekleme) · Zaman (gün, ay, yıl, mevsim) algılamada zorluk yaşıyorsa,Okuduğunu anlayamıyorsa, Kelimeleri Yanlış-ters-eksik yazıyorsa, Çarpım tablosu ezberlemede zorluk yaşıyorsa, Yanlış işlem sonuçları yapıyorsa,...

Elif Ö. S. photo

Elif Ö. S.

28.10.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Ben Uzman Çocuk Gelişimci Elif Özge Sancaktar. Aydın Adnan menderes üniversitesi çoçuk gelişimi lisans mezunuyum.Özel eğitim alanında ve okul öncesi alanında aktif olarak çalışmaktayım.Özel gereksinimli bireylerlerle ve okul öncesi yaş grubundaki çocuklar ile çalışıyorum. Objektif çocuk...

Nurullah K. photo

Nurullah K.

13.06.2022

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü mezunuyum. Otizm ABA Lisanslı uygulayıcısıyım. Gelişimsel değerlendirme ve takip noktasında okul öncesi ve ilkokul okuma yazma desteği ile öğrencilerime destek olmaktayım. Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

İlayda D. photo

İlayda D.

21.04.2026

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba ben ilayda. Ege Üniversitesi-Özel Eğitim Öğretmenliği mezunuyum. Öğrenci olduğum dönemden beri gerek stajlarla gerek özel derslerle birçok öğrenci ile çalışma fırsatım oldu. DEHB, otizm, türkçe ögrenme güçlüğü, matematik öğrenme güçlüğü, prader will gibi birden çok tanı grubu ile çalışma...

Nur E. photo

Nur E.

17.03.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Özel eğitim öğretmenliği yapıyorum. Tüm engel gruplarıyla deneyimim vardır. Güler yüzlü,sevecen bir yapıya sahibim. Küçük yaş ve büyük yaş gruplarıyla da çalışmaktayım. Çeşitli okullarda çalıştım. Öğrencilik hayatımda da çokça staj ve birebir özel ders yaptım.

Hikmet Ö. photo

Hikmet Ö.

24.06.2022

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Anadolu Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği lisans mezunu ve mainhime üniversitesi dil konusma terapisi yüksek lisans öğrencisiyim. 2005 den bugüne bu alanda hizmet vermekteyim. Şuanda da aktif olarak bir kurumda uzman öğretici olarak çalışmaktayım.

Serhad U. photo

Serhad U.

24.01.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Ankara üniversitesinde Özel Eğitim Öğretmenliği 4. Sınıf öğrencisiyim. 2 yıllık bir staj deneyimim var. Daha önce özel ders verdim. Erken okur yazarlık testi uygulayıcı sertifikam bulunmaktadır. Üniversite branşım nedeni ile öğrenme güçlüğü üzerine yoğunlaşan bir eğitim aldım. Staj okullarım...

Özge Ç. photo

Özge Ç.

04.08.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Çocuk gelişimi mezunuyum. Formasyon eğitimim var. Özel eğitim kurumlarında görev yaptım. Eğlenceli ders anlatmayı seviyorum.

Ekin E. K. photo

Ekin E. K.

27.03.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Beden eğitimi ve spor öğretmeniyim, atletizm milli takım sporcucu geçmişine sahibim. Şuanda da Otizm, dehb, serebral palsi tanılı çocuklarla bireysel spor eğitimi tecrübelerim olup, çalışmalarım devam etmektedir.

Mehmet M. photo

Mehmet M.

12.05.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba adım Mehmet Metin yaklaşık 7 yıldır Özel eğitimde ve rehabilitasyon merkezlerinde çalışıyorum ve hala çalışmaktayım. Bu zamana kadar Öğrenme güçlüğü, DEHB, Disleksi, Disgrafi, Diskalkuli, Zihinsel engelli, Down sendromlu, otizmli öğrencilerle çalıştım ve hala çalışmaya devam ediyorum.

Tuğba A. photo

Tuğba A.

18.01.2026

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba, Çocuğunuz öğrenemiyor değil, farklı öğreniyor. Disleksi, okuma-yazma güçlüğü ve otizm alanlarında uzman öğreticiden birebir özel eğitim Sevgiyle ve sabırla her engel aşılır

Gamze M. photo

Gamze M.

27.07.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Özel eğitim öğretmeniyim. Çocuğunuzun dikkat odaklanma sorunları var ise dikkat üzerine çalışarak akademik başarısına katkı saglayabiliriz.Zihinsel engelli ve otizmli ogrencilerle çalışmaktayım.Okuma yazma ve matematik derslerinde yardımcı olabilirim.

Belya Ö. photo

Belya Ö.

11.05.2022

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

İstanbul Gelişim Üniversitesi 2017 Çocuk Gelişimi bölüm mezunuyum . Aktif olarak bir özel eğitim merkezinde görev almaktayım . 5 yıldır aktif olarak hizmet vermekteyim .

Sinan A. photo

Sinan A.

19.10.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Özel ders, gecikmiş konuşma, otizm, öğrenme güçlüğü, erken okuryazarlık, okuma yazma güçlüğü, dil ve iletişim becerileri, problem davranış eğitimi

GÜLCAN Y. photo

GÜLCAN Y.

22.06.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü mezunuyum. Çalışma alanlarım : - Moxo Dikkat Testi Uygulayıcısı -Attentioner Dikkat Geliştirme Eğitimi Uygulayıcısı -Prep Lisansörü (Okumayı Geliştirme Programı) -Özel Öğrenme Güçlüğü Akademik Çalışmalar

Emine A. photo

Emine A.

01.02.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba spor bilimleri fakültesi beden eğitimi öğretmeni bölümü mezunuyum. 6 yıldır özel çocuklar ile hareket ve davranış eğitimi uzmanı olarak çalışmaktayım. Hareket eğitimi ve spor üzerine seanslar kabul etmekteyim.

Tan Yıldızı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi photo

Tan Yıldızı Özel Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi

27.11.2022

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

TANYILDIZI Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi 2016 yılı itibariyle eğitim – öğretim faaliyetlerine alanında uzman kadro ile başlamıştır. Merkezimiz; duyusal, bilişsel ve psikomotor alanlarda sorun yaşayan bireylere yönelik kurulmuş olup, bu doğrultuda hizmet veren bir özel eğitim ve...

Şafak T. photo

Şafak T.

12.07.2026

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Anadolu Üniversitesi Özel Eğitim Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Yine aynı şekilde Anadolu Üniversitesinde Özel Eğitim Alanında yüksek lisans yapmaktayım. Lisansımın ilk yıllarından itibaren Engelliler Araştırma Enstitüsünde deneyim edindim. Lisans boyunca OÇİDEP, Küçük Adımlar, ESDM, Vbmapp, ETEÇOM...

İlker Ç. photo

İlker Ç.

16.08.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba mesleğimin 12. yılındayım. Yurtdışında yüksek lisans yapmış ve alanını çok seven bir öğretmenim . Simdiye kadar tüm kademe ve tanılarda öğrencilerim oldu. Özel eğitim kişiye özel plan ve süreklilik gerektiren bir alandır.Lütfen özel eğitim mezunu olmayan kimselerden eğitim hizmeti almamaya...

Merve U. photo

Merve U.

13.07.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba, Ben Merve Uyar İstanbul üniversitesi çocuk gelişimi bölümü mezunuyum. Bir özel Eğitim kurumunda aynı zamanda uzman öğreticiyim. Özel eğitimin sevmeden başarılı olunamayacaği kanısındayım. Mesleğim de ilk altın kuralım öğrencimin kapıdan mutlu ayrılması yönündedir. En güzel bağ olan...

Fatma K. photo

Fatma K.

04.01.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Gazi Üniversitesi Özel Eğitim öğretmenliği Lisans ve yine Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Yüksek Lisans mezunuyum. 10 yıldır ilkokul öğrencilerinde okuma-yazma öğretimi, matematik ve Türkçe özel ders desteği, 8. Sınıf sonuna kadar matematik ve Türkçe özel ders desteği veriyorum. Ayrıca her yaş DEHB...

Rumeysa G. photo

Rumeysa G.

08.09.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

“Hacettepe mezunu özel eğitim öğretmeninden bilimsel temelli, sabır dolu bireysel ve nitelikli destek!”

Dilber K. photo

Dilber K.

16.08.2025

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Özel Eğitim Alanında Uzman Öğretici Özel Öğrenme Güçlüğü (Disleksi-Diskalkuli-Disgrafi) Gelişim Geriliği Uyum Sorunları

Buse B. photo

Buse B.

21.03.2026

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

2025 yılında bölüm birincisi olarak Gazi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Öğretmenliği Anabilim dalından mezun oldum . Şu anda Gazi üniversitesi Görme Engellilerin Eğitimi ana bilim dalında yüksek lisans yapmaktayım. Daha önce özel gereksinimli bireylere yönelik yaz okulunda ve özel eğitim ve...

Aleyna Ş. photo

Aleyna Ş.

24.12.2024

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Merhaba. Ben Aleyna Şapdeniz. Ankara Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümü mezunuyum. Şuan bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde uzman öğretici olarak çalışmaktayım. Otizm, gelişim geriliği, DEHB, konuşma geriliği, özgül öğrenme güçlüğü, okuma-yazma, davranış problemleri vb. alanlarda okul...

Fatih ilgi özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi photo

Fatih ilgi özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi

23.05.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Ankara da uzman kadrosu ile ücretsiz olarak Otzim Zihinsel gelişim geriliği Bedensel gelişim geriliği Disleksi tanılı bireylere Atölye tabanlı eğitim vermekteyiz

Abdullah Ö. photo

Abdullah Ö.

22.01.2023

DEHB Eğitimi · Keçiören, Ankara

Özel eğitim alan öğretmeni olarak rehabilitasyonda çalışmaktayım. Her tanısı konulmuş olan çocuklarla çalıştım (otizm, down sendromu, öğrenme güçlüğü, zihinsel yetersizlik.). Özel eğitime ihtiyacı olan öğrencilere özel ders vermekteyim.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Keçiören DEHB Eğitimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Keçiören DEHB Eğitimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, İncele

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, sana en uygun teklifi seç!

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl