Hizmet Ver
Kira Yönetimi

4 Antalya Kepez Kira Yönetimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Kepez civarında 36 Kira Yönetimi Firması hizmet vermeye hazır.

Kepez Kira Yönetimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 36 Kira Yönetimi Firması, Kepez içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,8 puan, Kepez içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Kepez içinde yazılan 80 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 18 kişi Kepez Kira Yönetimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Kepez Antalya Kira Yönetimi Firması

Senek Yönetim photo

Senek Yönetim

12.12.2025

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Amacımız şeffaf bir yönetim sunmak. Sözler net, Adımlar net. Şeffaf ol, Şeffaf yönet. Çözümsüz sorunlar, Cevapsız sorular yok.

Yücel Temizlik Site Yönetimi photo

Yücel Temizlik Site Yönetimi

17.07.2026

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Yücel Temizlik & Site Yönetimi Profesyonel ekibimizle apartman, site, villa, ofis ve iş yerlerine kaliteli temizlik ve yönetim hizmeti sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak zamanında, güvenilir ve titiz çalışıyoruz. Hizmetlerimiz: • Site ve apartman yönetimi • Ortak alan temizliği •...

Ethem D. D. photo

Ethem D. D.

05.10.2023

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

DÖRT YILDIR SEKTÖRDE HİZMET VERİLMEKTEDİR,HALİ HAZIRDA REFERANS SİTELER MEVCUTTUR.

Reo Tesis Yönetim Ltd Şti photo

Reo Tesis Yönetim Ltd Şti

05.10.2023

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Şirketimiz Antalya'da 5 yıldır hizmet vermektedir.şirketimiz, Daha iyi hizmet verebilmek adına Antalya lokasyonunda sadece Konyaaltı bölgesine hizmet veriyoruz. İlerleyen dönemlerde hedeflerimiz arasında diğer ilçelerde yer almaktadır.

Şükrü A. photo

Şükrü A.

05.04.2023

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Şirketimiz 2014 yılında kurulmuş olup . 634 nolu kat mülkiyet kanunu kendine kılavuz edinmiş uygun maliyet kaliteli hizmetleri değerli varlıklarınıza sağlamayı amaçlamış şekilde hizmet vermeye hazırdır.

Zafer M. photo

Zafer M.

14.12.2024

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Apartman ve site yönetimi ayrıca apartman temizliği bahçe bakımı site Yönetim hizmetleri

Murat Y. photo

Murat Y.

23.12.2023

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

5 yıllık tecrübeli kadromuzla işimizi, kanun, tüzük, yönetmelik çerçevesinde profesyonel olarak deneyimlerimizi sizlere aktararak işimizi zevkle yapıyoruz, Her geçen gün kendimizi yenileyerek daha iyisi ve güzeli için gayret ediyoruz, yönetimde şeffaflık ve doğruluk birinci prensibimizdir.

Tayfun M. photo

Tayfun M.

04.11.2025

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Apartman yoneticiligi hizmetinde bulundum. Sizlerin de bu konu icindeki problemlerinizi cozebilirim. 20 yillik ogretmenlik ve idarecilik deneyimim var. Frakli sektorlerde bircok is de tecrube sahibiyim.

Mehmet F. T. photo

Mehmet F. T.

28.11.2024

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Site bina ve apartman yönetimi konusunda deneyimli ve sertifikalı firmamızla hizmetinizdeyiz

Serin S. photo

Serin S.

25.03.2026

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Güven kalite hizmet fotoğraflı şekilde paylaşımlar yapılması şeffaf bir şekilde gelir gider paylaşımları güler yüzlü ve iletişim kurmak verilen sözlerin zamanında yapılıp aktif edilmesi 2 ay aidat ödemeyenler için direk hukuki işlem başlatılması

AVENTRA P. Y. photo

AVENTRA P. Y.

27.06.2026

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Uzun yıllardır inşaat ve yapı sektöründe edindiğim tecrübeyi profesyonel yönetim anlayışıyla birleştirerek Aventra Yönetimi kurdum.Siz değerli site sakinleri apartman sakinleri ile sizlerin her adımdan bilgisi olası şarti ile yaşam alanlarınızı yonetmek bütçenize uygun sekilde hizmet vermek...

ÖZPINARLAR SİGORTA photo

ÖZPINARLAR SİGORTA

08.11.2023

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Yöneticinin yasa ile belirlenmiş tüm görev ve sorumlulukları ile site/apartman yönetim planında belirtilen hükümlerin, yönetici tarafından; zamanında, tam ve mevzuata uygun olarak yürütülebilmesi ve kat malikleri kurulunda görüşülmesi gereken hususların planlanması, alınan kararların uygulanması...

Umut Y. photo

Umut Y.

15.02.2023

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Site apartman yönetimi, sözleşme kurulması, vize, oturum izni, vatandaşlık işlemleri, anonim, limited, şahıs şirketi kurulumu vb. iş ve işlemlerinizde yardımcı olabilirim.

ALİ Z. M. photo

ALİ Z. M.

20.03.2025

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Yılların tecrübesi ile sizlere , sitenizin yönetiminde , her türlü sorunlarınızın çözümünde uzman kadromuzla en hızlı çözümleri sunmaktayız.

Mustafa K. photo

Mustafa K.

28.05.2026

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Şu anda 300 dairelik Antalya vatan sitesi yönetimini yapmaktayım emekli olmadan önce jandarma genel komutanlığı bünyesinde idari kısım amirliği yaptım en son Sincan cezaevi idari kısım yöneticiliği yaptım emekli olduktan sonra büyük bir sitede yöneticilik yapmaktayım

KAAN Site Yönetimi photo

KAAN Site Yönetimi

14.09.2025

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

KA&AN Management, apartman ve site yönetiminde profesyonel çözümler sunar. Aidat takibi, temizlik, bahçe düzeni, gelir–gider raporlaması ve kapıcı istihdamı gibi tüm süreçleri şeffaf şekilde yürütüyor; avukat desteğiyle hukuki açıdan güvence altına alıyoruz. Disiplinli, güvenilir ve sürdürülebilir...

ADNAN D. photo

ADNAN D.

09.09.2025

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Profesyonel Apartman ve Site Yönetimi Huzurlu Modern ve Dijital Yaşam Alanları Apartman ve site yönetiminde uzman kadromuz yenilikçi dijital altyapımız ve güvenilir hizmet anlayışımızla yaşam alanlarınızı daha konforlu hale getiriyoruz

Antalia Yönetim Danışmanlığı photo

Antalia Yönetim Danışmanlığı

19.03.2025

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Profesyonel Apartman Yönetimi Hizmeti Apartman yönetimi, zaman ve kaynak açısından oldukça yorucu ve zahmetli bir süreçtir. Ancak, sizin için endişelenmenize gerek yok. İşletmemiz, profesyonel apartman yönetimi hizmeti sunarak, yaşam alanınızın en iyi şekilde yönetilmesini sağlar. Biz,...

Yusuf Ç. photo

Yusuf Ç.

25.08.2026

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Profesyonel Yönetim ve İşletme Çözümleri Bina, site, ofis ve kafe gibi yaşam ve çalışma alanlarınızın tüm yönetim ihtiyaçları için güvenilir ve çözüm odaklı hizmet sunuyoruz. Temizlik, bakım-onarım takibi, teknik destek organizasyonu, ortak alan düzeni, gider yönetimi, işletme koordinasyonu ve...

Arda F. K. photo

Arda F. K.

03.05.2026

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Mersin merkezli Şövalye Yönetim olarak edindiğimiz saha tecrübesini şimdi Antalya’ya taşıyoruz. Biz bu işi “aidat toplamak” olarak görmüyoruz; biz sistem kurar, mali disiplini sağlar, site değerini yükseltiriz. Standart yönetim anlayışının aksine; şeffaf, denetlenebilir ve raporlanabilir bir yapı...

Erkan A. photo

Erkan A.

30.03.2023

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Sitenin sakinlerini bilgilendirmek, ve el kitabını dağıtmak Siteye ait bir websitesinin kurulması yönetimin şeffaflığın sağlanması Site yönetim planını topluca değerlendirmek ve uygulamak Site projesinin yapılması ve tüm kat maliklerine tebliğ etmek Yıllık olağan ve olağanüstü toplantılar...

Genç Apartman Ve Site Yönetim photo

Genç Apartman Ve Site Yönetim

25.07.2024

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Modern yaşam alanlarında düzenli yönetim; doğru planlama, şeffaf Mali takip ve profesyonel organizasyon hizmeti sunmaktır. Amacımız; Apartman ve site yönetimi alanında profesyonel, şeffaf ve dürüst yönetim anlayışıyla güven duyulan, tercih edilen ve örnek gösterilen bir marka olmak. Modern yönetim...

Armoni A. S. Y. V. T. photo

Armoni A. S. Y. V. T.

14.02.2026

Kira Yönetimi · Kepez, Antalya

Merhaba, Firmamız apartman ve site yönetimlerine yönelik düzenli ve periyodik temizlik hizmeti sunmaktadır. Merdiven temizliği, asansör kabini, bina girişi, camlar, korkuluklar ve ortak kullanım alanları hijyen standartlarına uygun şekilde titizlikle temizlenir. Haftalık veya aylık periyotlarla...

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Kepez Kira Yönetimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Kepez Kira Yönetimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Kira Yönetimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Kira Yönetimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Kira Yönetimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Kira Yönetimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kira Yönetimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Kira Yönetimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Kira Yönetimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Antalya Kepez Kira Yönetimi fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Antalya Kepez Kira Yönetimi fiyatları, talep detayına göre 1.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl