Hizmet Ver
Karo Döşeme

5 İzmir Konak Karo Döşeme Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Konak civarında 124 Karo Döşeme Ustası hizmet vermeye hazır.

Konak Karo Döşeme için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 124 Karo Döşeme Ustası, Konak içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,7 puan, Konak içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Konak içinde yazılan 312 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 52 kişi Konak Karo Döşeme için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Konak İzmir Karo Döşeme Ustası

Şükrü Y. photo

Şükrü Y.

10.09.2021

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Merhaba, Fayans,Alçı sıva,Kara sıva,Duvar,Boya,Stronpiyer kırım işleriniz titizlikle yapılır

Baran P. photo

Baran P.

03.08.2026

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Her türlü tamiirat tadilat işlerini yapıyoruz isciligimizede güveniyoruz fiyatlarımızin az olsa piyasanın altinda olduğundan eminizz 0 5 otuz 91 beş 85 sıfır 4

Mehmet A. A. photo

Mehmet A. A.

07.06.2026

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Herkese hayırlı günler.Belirttiğimiz gün gelmediğimizde ve fayansınızı beğenmediğinizde komple söküp yeniden yapıyoruz.

Aşkın U. photo

Aşkın U.

30.07.2025

Karo Döşeme · Konak, İzmir

30 yıla yakın tecrübemiz ile hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekipman ve işçilik bir telefon uzağınızda. Her bütçeye uygun en iyi hizmeti vermek temel prensibimizdir. Profesyonel ekip, zamanında teslimat.

Sedat E. photo

Sedat E.

13.10.2021

Karo Döşeme · Konak, İzmir

25 yıllık ustayım genel tamiratlarda sıvacı duvar örme ustası aratmam.hepsini kendim yapıyorum

Yılmaz K. photo

Yılmaz K.

08.11.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

İşimiz temiz ekip sağlam seramik Alcı sıva mineral sıva izolasyon havuz özellikle 95 den beri bu işin içindeyim

Aycan B. photo

Aycan B.

20.12.2023

Karo Döşeme · Konak, İzmir

20 yıllık deneyimimiz ile hizmetinizdeyiz.Hızlı çözümler ve harika tasarımlar için bize ulaşın

Sinan K. photo

Sinan K.

09.07.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Profesyonel 40 senelik tecrübe ile evinize yenilik katmaya hazırmısınız profesyonel alanım olan dekarosyon işimi severek yapıyorum kaliteli ve güvenilir işçilik için tek tuşta aramanız yeterli olucaktır teklifinizi anında alımış olup sizdegerli müşterilerimize kendimizi tanıtmış olacagız inş güven...

Hamit Coruh İnsaat photo

Hamit Coruh İnsaat

02.01.2025

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Cafe ve birçok farklı büyük firmaların otel ve Restaurant tadilat dekorasyon işlemi yapmış bulunmaktayım sizlerin hayallerini uygun fiyata gerçekleştirmenin mutluluğuyla buradayım 25 yıllık tecrübe ile daire dükkan ofis tadilat dekorasyon işleri yapmaktayız

Feytullah E. photo

Feytullah E.

30.06.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Fayans her türlü döşeme derz temizleme BOYA VE BADANA,SU TESİSATI İŞLERİ İTİNA İLA YAPILIR MEMNUNİYETLE TESLİM EDİLİR

Yasin İ. photo

Yasin İ.

12.09.2023

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Merhaba hertüllü semik döşeme ve tamiratı şap ve izalasyon işlerinde yardımcı olmak isterim

Gürkan Y. photo

Gürkan Y.

08.01.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Fayans ustası Şu tesisatı Elektrik tesisatı Çatı kiremit komple tadilat Sıva , Boya Ustalarımız bu işin ehli ve yıllarını vermiş kişilerdir

Menderes G. photo

Menderes G.

17.05.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Yigidolar sap ve seramik ve Anahtar teslim işleriniz itina ile yapılır Herkese saygılar sevgiler

Öztürk Gönül photo

Öztürk Gönül

12.04.2023

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Müşteri memnuniyeti kaliteli işçilik 38 yıllık inşaat deneyimi Dürüst lük ve zamanında iş bitirme SAYGILAR

Muhsin T. photo

Muhsin T.

01.08.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

İzmir bucada oturuyorum çok temiz titizle işlerimi yapıyorum fıransada çok seramik işleri yaptım 5 yıldır İzmir’de devam ediyorum işime 37 yaşındayım

İnan K. photo

İnan K.

25.11.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Merhaba ismim İnan. Uzun yıllardır sektörün içindeyim tabiri caizse çekirdekten yetişme , kendini ve işini geliştirmiş teknolojiyi yakından takip eden bir ustayım. Kaliteli, sağlam, temiz , titiz ve en önemlisi karşılıklı memnuniyetle ayrılacağım garantili işler yapıyorum. Yaptıracağınız işlerde...

Gültekin K. photo

Gültekin K.

19.03.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Yılların tecrübesiyle mermer,seramik kaplama boya dekorasyon,mezarlık granit mermer işleriniz söz verildiği sürede müşteri memnuniyeti garantili şekilde yapılır.

Yusuf G. photo

Yusuf G.

30.05.2026

Karo Döşeme · Konak, İzmir

35 Yıllık Deneyim ve Havuz seramiği döşeme Ustalığımız vardır Fayans Seramik leriniz isteğiniz üzerine halı gibi döşenir yurt dışı yurt içi tecrübelerimiz vardır isterseniz anahtar teslim istersenix sadece fayans seramik döşeme isterseniz komple ev tadilatı geniş ve çeşitli ustalarımız sayesinde en...

Şahin Y. photo

Şahin Y.

27.07.2021

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Merhaba.Ismim Şahin.8 yıldır fayans işiyle uğraşmaktayim.Meslek ahlakina önem veren biriyim.Iş disiplini ve temiz işçilik her musterim için onceligimdir.

Cengiz B. photo

Cengiz B.

03.06.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

15 yıllık tecrübeli kadromuzla her türlü inşaat tadilat tamirat işini büyük bir özveri ve ekip çalışmasıyla planlayarak güvenli ve emin ellerde olduğunuzu samimiyetle temenni ederim .

Reşat K. photo

Reşat K.

30.04.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Seramik Fayans Ve sıva Tadilat işleriniz özenle ve temiz bir şekilde saygı çerçevesi içinde Yapılır

Yasin G. photo

Yasin G.

19.02.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

15 yıllık deneyim sahibiyim. Büyük şirketler ile çalıştım temiz işçilik yapıyorum ve yaptığım işlerin garantisini verebilirim

Celil D. photo

Celil D.

10.05.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Fayans, seramik ve granit ustalık deneyiyim 30 yıllık bir zamanın ve tecrübe birikimi nin öz güveni ile her türlü problemi A dan Z ye teşhis eder çözer ,güven ve huzur ile iş teslimi yaparım. İşçilikte ; kalite ve disipline çok önem veririm .

Hamdullah T. photo

Hamdullah T.

28.02.2023

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Boya badana karo fayans mermer ve bilimum isleriniz itina ile yapilir birçok referansım mevcuttur

Kalender B. photo

Kalender B.

21.01.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

İzmir içinde ve çevre illerde fayans işleri ve tadilat işleri yapmaktayım 30 senelik ustalığım var işlere gelip yerinde fiyat belirliyorum

Mürsel T. photo

Mürsel T.

26.01.2026

Karo Döşeme · Konak, İzmir

İyi yapılan işler ardından yeni işler getirir. Sizin memnuniyetiz ne kadar önemli olursa olsun, gayemiz süregelen iş devamı için memnun olacağınız işler bitirmek.

İsa K. photo

İsa K.

03.02.2026

Karo Döşeme · Konak, İzmir

30 yılı aşkın süredir inşaat sektörünün içindeyim. Fayans döşeme, seramik döşeme, parke döşeme, tadilat, boya badana ve inşaat işlerinin büyük bir bölümünde usta seviyesinde hizmet veriyorum. Yılların verdiği tecrübe sayesinde işi sadece yapmakla kalmam, sağlam, temiz ve uzun ömürlü olacak şekilde...

Rauf İ. photo

Rauf İ.

13.10.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda çalışıyoruz.çalışma alanmızı tertipli ve düzenli tutuyoruz asla dağınık çalışmayız.bulunduğunuz ortamı temiz tutarak çalışıyoruz.müşterilerimiz her memnun kalıyorlar. Piyasa çok pahalı mümkün olduğunca ekonomik yapmıyoruz

Arif Ç. photo

Arif Ç.

26.09.2021

Karo Döşeme · Konak, İzmir

25 yılımızı verdiğimiz ve severek yaptığımız mesleğimizin deneyimiyle hizmetinizdeyiz.

Arif A. photo

Arif A.

04.01.2025

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Kaliteli işçiliğimizle cüzi tekliflerle size en kısa zamanda hizmet vermeyi kendimize borç bildik.

Ömer Y. photo

Ömer Y.

05.03.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Kırım döküm döşeme tadilat boya temizlik yenileme vb. İşler ile ilgili en temiz ve sağlıklı bir iş için buradayız . 30 yılı aşkın inşaat tecrübesi ve bilgisi ile .

Enes Ş. photo

Enes Ş.

01.07.2025

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Her türlü fayans seramik işleri yapılır. Sıva ve duvar örülür. İzmir'in heryerine hizmetimiz vardır.

Abdussamet Ç. photo

Abdussamet Ç.

17.05.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

1985te başlamış olduğum seramik granit mermer karo ustasıyım sağlam ve kaliteli güvenilir garantili işçilik yapiyorum

TURAN Y. photo

TURAN Y.

18.05.2026

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Profesyonel seramik döşeme hizmeti sunuyorum. Banyo, mutfak, balkon, teras ve tüm yaşam alanlarında titiz işçilikle kaliteli uygulamalar yapıyorum. Ölçüye uygun düzgün döşeme, estetik görünüm ve uzun ömürlü kullanım önceliğimdir. Zamanında teslimat, temiz çalışma ve müşteri memnuniyeti odaklı...

Çağlar G. photo

Çağlar G.

27.11.2025

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Siz hayal edin biz gerçekleştirelim profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız

Ferdi E. photo

Ferdi E.

30.10.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Hem çalışıp bir taraftanda üniversiteyi açık öğretimden bitirdim. Hesabım kitabım iyidir.

Batuhan E. photo

Batuhan E.

06.02.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

İnşaat Mühendisi olarak uzun süredir bu sektörde çalışmaktayız. Önceliğimiz güvenilir ve kaliteli hizmet vermektir. Sizlerle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

Sinan T. photo

Sinan T.

19.01.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

Yaklaşık 50 yıldır inşaat ustasıyım. Ekibimle birlikte kaba ve ince inşaat işlemlerini yapıyorum. Ev tadilat seramik döşeme, parke yapımı, alçı, sıva, boya, çatı, tamirat, şap atımı, her türlü tesisat döşeme, mobilya-marangozluk işlerinizi yapabilirim. Çalıştığım mimarlarla birlikte genellikle...

Uğur Ç. photo

Uğur Ç.

12.04.2024

Karo Döşeme · Konak, İzmir

1973 doğumluyum 7 yaşından beri 1980 yılından beri 44 yıldır Baba mesleğimiz kalite ve müşteri memnuniyeti kesinlikle önceliğimiz işin başı kadar sonunu da önemsiyoruz beslenmesi halinde kuvvetli referanslarımız var fayans seramik granit her Ebat hatasız tamamlıyoruz Saygılar sevgiler

Turan P. photo

Turan P.

22.07.2022

Karo Döşeme · Konak, İzmir

25 yıldır bu işle uğraşıyorum işimi severek yapıyorum severek isteyerek yapılan iş herzmn güzel olur maliyet ikinci plan benim için

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Konak Karo Döşeme Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Konak Karo Döşeme ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Karo Döşeme talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Karo Döşeme için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Karo Döşeme talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Karo Döşeme taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Karo Döşeme talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Karo Döşeme için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Karo Döşeme hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İzmir Konak Karo Döşeme fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İzmir Konak Karo Döşeme fiyatları, talep detayına göre 3.500 TL ile 400.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl