Hizmet Ver
Koltuk Örtüsü Dikimi

5 Mersin Mezitli Koltuk Örtüsü Dikimi Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Mezitli civarında 55 Koltuk Örtüsü Dikimi Terzisi hizmet vermeye hazır.

Mezitli Koltuk Örtüsü Dikimi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 55 Koltuk Örtüsü Dikimi Terzisi, Mezitli içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,9 puan, Mezitli içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Mezitli içinde yazılan 302 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 71 kişi Mezitli Koltuk Örtüsü Dikimi için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Mezitli Mersin Koltuk Örtüsü Dikimi Terzisi

Miras K. photo

Miras K.

24.02.2025

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

Babadan miras çekirdekten yetişmeyiz kaliteli işçilik ariyanlarin adresi olma yolunda daima ilerlemekteyiz

Fikret N. photo

Fikret N.

15.06.2020

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

Koltuk takımlarınız özenle ve en sağlam şekilde dikilir.Kaliteli hizmetimizden yararlanmak için arayınız.

Azak M. T. photo

Azak M. T.

31.12.2025

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

Zarafet, konfor ve kusursuz işçilik… Koltuk, kanepe ve çekyat döşemelerinde seçkin kumaşlar ve özel tasarım kaplamalar ile yaşam alanlarınıza prestij katıyoruz. Döşemede incelik, detayda mükemmellik.

Ferhat D. photo

Ferhat D.

11.01.2024

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

Kumaşın sanata dönüştüğü bir biçimde gerek sıfır gerek tamirat ile ilgili yapmıs olduğumuz çalışmalar FEMO LİFE MOBİLYA'yla karşınızda koltuklarınızı yenilemek adına bilgi almak için lütfen iletişime geçin

Konak mobilya photo

Konak mobilya

19.02.2021

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

Oturma gurupları Döşeme Tamirat Tadilat Kumaş değişimi Köşe takımları Her türlü döşeme imalat yapıyoruz

Mahmut Ö. photo

Mahmut Ö.

09.02.2025

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

Evlerinizdeki koltuk ve kanepeler için profesyonel tamir ve yenileme hizmeti sunuyoruz. Makas değişimi, ayak değişimi ve yüz değişimi gibi tamir işlemleriyle koltuklarınızı yeniden kullanılır hale getiriyoruz. Bunun yanı sıra her türlü dikiş işlemi de titizlikle yapılmaktadır.

Ünal Ö. photo

Ünal Ö.

13.04.2025

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

16 yıllık tecrübesi ile size hizmet vermektedir siz hayal edin biz gerçekleştirelim.koltuk sandalye özel köşe takımı kumaş değişimi itinayla yapılır.ünal Özgen

Yusuf H. photo

Yusuf H.

19.02.2026

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

Merhabalar uzun yıllardır bu işlerin içerisindeyim gönlün rahatıyla güvenebilirsiniz

Divano Koltuk Döşeme photo

Divano Koltuk Döşeme

03.05.2026

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

1995 yılından itibaren bu meslek üzerinde çalıyorum. Müşteri memnuniyeti ve zamanında teslim en büyük özelliğimiz 11 kişilik ekibimizle müşterilerimize hizmet ve kalitede önem veriyoruz. İskelet ve boyahanemiz mevcuttur. Sıfırdan mobilya ve koltuk üzerine imalatımız vardır.

Kadir M. photo

Kadir M.

17.12.2023

Koltuk Örtüsü Dikimi · Mezitli, Mersin

İşimizi severek yapıyoruz çekirdekten yetişme ustayız 13 yaşımızdan beri koltuk döşeme sektöründeyiz 20 yıllık tecrübemizle işimizin başındayızz işçiliğimiz kesinlikle temizdir işimizin ve ismimizin arkasındayız kaliteye önem veriyoruz bir telefon kadar yakınıza

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Mezitli Koltuk Örtüsü Dikimi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Mezitli Koltuk Örtüsü Dikimi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Koltuk Örtüsü Dikimi talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Koltuk Örtüsü Dikimi için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Koltuk Örtüsü Dikimi talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Koltuk Örtüsü Dikimi taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Koltuk Örtüsü Dikimi talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Koltuk Örtüsü Dikimi için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Koltuk Örtüsü Dikimi hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Mersin Mezitli Koltuk Örtüsü Dikimi fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Mersin Mezitli Koltuk Örtüsü Dikimi fiyatları, talep detayına göre 1.000 TL ile 45.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl