Hizmet Ver
Konut Yapımı

7 Bursa Nilüfer Konut Yapımı Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Nilüfer civarında 63 Konut Yapımı Firması hizmet vermeye hazır.

Nilüfer Konut Yapımı için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Konut Yapımı için Nilüfer içinde yüzlerce hizmet veren sana en kaliteli hizmeti sunmak için bekliyor.

  • Teklif seçmeden önce inceleyebileceğin ortalama puan değeri, Nilüfer içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Nilüfer içinde yazılan sayısız gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Her yıl binlerce kişi Konut Yapımı için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Nilüfer Bursa Konut Yapımı Firması

EVKA MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ. photo

EVKA MİMARLIK MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

15.10.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

EVKA MİMARLIK MÜHENDİSLİK ADINA MİMAR GÜRSEL KIRAN TARAFINDAN SIFIRDAN ANAHTAR TESLİME KADAR TÜM İŞLERİ YAPIYORUZ. TÜM İŞLER ÖZENLE MİMAR TARAFINDAN KONTROLÜ YAPILMAKTADIR.

MESKA YAPI photo

MESKA YAPI

19.01.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Siz değerli müşterilerimiz için Kaliteli, temiz ve profesyonel hizmet vermekteyiz

Oğuz Erdoğan Telik photo

Oğuz Erdoğan Telik

20.01.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Kaba veya anahtar teslim her türlü inşaat işleri yapılır. Köprü,viyadük,menfez,hastahane,kreş,bina ,villa vs. gibi hertürlü kolda da faaliyetlerimiz vardır.

İnanç İnşaat photo

İnanç İnşaat

05.01.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

KALİTE ASLAĞA TESADÜF DEĞİLDİR İNANÇ İNŞAAT GÜVENCESİYLE HER TÜRLÜ İŞLERİNİZ İTANA İLE YPILIR.

Mustafa Canbolat photo

Mustafa Canbolat

31.10.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Meslekte kamu ve özel taahhüt işleri ile geçen 20 yılın tecrübesi, profesyonel kadrolar ve kaliteli malzeme ile işlerine tabilipiz.

Ahmet K. A. photo

Ahmet K. A.

19.08.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Gelişen teknoloji ile beraber inşaat sektörüne modern bir bakış açısı katacak ve hem tahsilli hem alaylı bir kadro ile hizmet vermeye devam etmekteyiz Referans iş bitirmeler için iletişime geçiniz

EKİP B. İ. photo

EKİP B. İ.

23.05.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Ekip Boya İnşaat olarak, yenilikçi vizyonumuzla yaşam alanlarınızı yeniden şekillendiriyoruz. Bursa’da hayata geçirdiğimiz projelerde sağlamlığı, modern estetiği ve kusursuz işçiliği standart haline getiriyoruz. Sadece inşa etmiyor, beklentilerinizin ötesinde zamansız mekanlar tasarlıyoruz.

Hanbey Yapı photo

Hanbey Yapı

11.03.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Hanbey Yapı olarak Mimarlık, Proje Yönetimi ve Taahhüt alanında hizmet veriyoruz. -Anahtar teslim proje uygulaması -Mekanik, elektrik dahil olmak üzere tadilat işleri. - Tasarım ve projelendirme işleri vb alanlarında hizmet veriyoruz.

Ozcan B. photo

Ozcan B.

13.05.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Hayalinizdeki evi birlikte inşa edelim İster sıfırdan bir inşaat, ister tadilat ve yenileme İşin sonunda güven, kalite ve memnuniyet var.

Furkan Ü. Ü. photo

Furkan Ü. Ü.

15.04.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Hayal ettiğiniz yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürüyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle, inşaat ve tadilat süreçlerini sadece uygulamakla kalmıyor, size özel çözümler üretiyoruz. Her projeye titizlikle yaklaşıyor, beklentilerinizi anlayarak ona göre hareket ediyoruz.

Miraç A. photo

Miraç A.

08.08.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Mimarlık ve inşaat şirketiyiz inşaat işlerinizde en samimi çözüm ortağınız olarak bizi tercih edebilirsiniz. Mimarlık ve projelendirme , taahhüt , anahtar teslim inşaat , kaba inşaat , ince işler , bahçe duvarı , istinat duvarı , çevre düzenleme ve peyzaj işleri , Evden eve nakliyat mobilya...

Evren Ç. photo

Evren Ç.

01.03.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

2010’da Kurmuş olduğumuz Korkmazer Yapı İşletmesinde Bina İç ve Dış Aydınlatma , Proje ,Arıza,Taahhüt,Bakım ve Onarım işlerini itina ile yaparak müşteri memnuniyet merkezli uygulamalara imza atarak kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz

Mehmet A. photo

Mehmet A.

07.05.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

İnşaat mühendisi olarak kaba inşaat, betonarme proje, çelik proje ve uygulama alanlarında profesyonel hizmet vermekteyiz. Kaliteli işçilik, zamanında teslim ve güvenilir çözümler ile hayalinizdeki yapıları gerçeğe dönüştürüyoruz.

Emirhan K. photo

Emirhan K.

05.01.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Anahtar teslim inşaat-tadilat projelerinizde birlikte çalışmaktan mutluluk duyarım.

MY DECO GRUP LTD ŞTİ photo

MY DECO GRUP LTD ŞTİ

20.08.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

MY DECO GRUP – Yapı, İnşaat ve Dekorasyon Hayalinizdeki yaşam ve çalışma alanlarını, kaliteli işçilik ve profesyonel çözümlerle gerçeğe dönüştürüyoruz. MY DECO GRUP olarak; inşaat, tadilat, renovasyon, dekorasyon ve anahtar teslim projelerde müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyoruz....

Akasya İnşaat photo

Akasya İnşaat

05.04.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Sektördeki 33 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin beklentilerini aşan çözümler sunuyoruz.

DR İ. M. K. K. photo

DR İ. M. K. K.

20.08.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Dr. İnşaat Mühendisi Kemal Karakuzu | Kat Karşılığı Arsa /inşaat & Proje Danışmanlığı Arsanızın gerçek değerini ortaya çıkarmak, doğru müteahhit ile doğru sözleşmeyi imzalamak ve geleceğinizi teminat altına almak profesyonel bir mühendislik yaklaşımı gerektirir. Kat karşılığı arsa / inşaat...

Dogan B. photo

Dogan B.

15.05.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Temelden çatiya kaba inşaat ve ince işçilik kalabalık ekibimiz kereste ve malzemelerimizle kaliteli iş yapmaktayiz

Emre K. photo

Emre K.

25.08.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

İşiniz az veya çok ne olursa olsun kaliteli malzeme ve iyi işçilik hizmet verme garantisi.

ENES K. photo

ENES K.

11.08.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Merhaba ben Enes İnşaat Mühendisiyim.Teknik ve ustalık hizmetlerini birleştirip sizlere hizmet sunuyorum.

AKYASAN YAPI  İNŞAAT photo

AKYASAN YAPI İNŞAAT

06.08.2024

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Anahtar teslim inşaat, kaba inşaat, tadilat delorasyon, çelik ev, prefabrik ev, iç mimarlık hizmeti

İbrahim Ç. photo

İbrahim Ç.

21.11.2024

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Beklenen an gelmekte. Hayaline kavuşmak için son bir adım… Sizlerin hayalini, sizden biri olarak eşlik ediyoruz. Doğru sıralama, doğru malzeme ve doğru işçilik ile hizmet veriyoruz. Tüm Kadromuz ile yanınızdayız…

Erdem T. photo

Erdem T.

21.05.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Anahtar teslim inşaat işleri Boya ,saten, alçı, ışık bandı tüm dekorasyon işleri Tadilat , duvar örme duvar yıkımı vb işler Ruhsatlandırma , tapu alma süreçleri

Muhammet A. photo

Muhammet A.

16.08.2024

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Yapilarinizin sıfırdan yapımı, revizyon süreçleri, tadilalatlari konusunda titizlikle yardımcı oluyoruz.

Hakan D. photo

Hakan D.

08.05.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Türkiye’nin önde gelen firmaları dahil olmak üzere, farklı ölçeklerde birçok projeye Mimarlık, İç Mimarlık ve İnşaat hizmeti sunduk. Konut, villa ve özel yaşam alanları başta olmak üzere her projede estetik, fonksiyonellik ve kaliteyi ön planda tutarak özgün çözümler üretiyoruz. Modern tasarım...

Yunus Y. photo

Yunus Y.

20.02.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Muğla ve Köyceğiz başta olmak üzere tüm bölgede anahtar teslim villa, konut, ticari yapı ve komple tadilat projelerinde profesyonel hizmet sunuyoruz. Projeyi sadece inşa etmiyor, baştan sona planlıyor ve yönetiyoruz. Ruhsat sürecinden temel atımına, ince işlerden anahtar teslimine kadar tüm...

Münür K. K. photo

Münür K. K.

16.08.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Merhaba, İnşaat mühendisi olarak saha ve uygulama süreçlerinde aktif olarak görev aldım. Yapım sürecinin yalnızca kâğıt üzerinde değil, sahada nasıl ilerlediğini bilen biriyim. Müşterilerim için en önemli konular; işin doğru planlanması, kaliteli ve kontrollü ilerlemesi, gereksiz maliyetlerin önüne...

Mustafa O. Ç. photo

Mustafa O. Ç.

08.06.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Piyasa dengi uygun fiyata, işin başında belirtilen kalite standartlarında ve iş sonucu kalite kontrolü yapılarak 2 taraflı memnuniyet içerisinde iş bitirme

Alihan Y. photo

Alihan Y.

24.08.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Ali Yıldız İnşaat olarak; anahtar teslim tadilat, ince yapı ve yapı uygulamalarında profesyonel hizmet sunuyoruz. Alçıpan, boya, sıva, seramik, parke, epoksi zemin, su ve ısı yalıtımı başta olmak üzere birçok imalatı tek elden planlayıp uyguluyoruz. İnşaat mühendisi kontrolünde; doğru malzeme,...

İsmail C. photo

İsmail C.

07.04.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Kaba insaat anahtar teslimi insaat şahıs sirket tadilat catı betonarme işler insaatla ilgili aklınıza gelen herseyi yapiyoruz

Kale Group Konut Yapı Mekanik Mühendislik photo

Kale Group Konut Yapı Mekanik Mühendislik

23.03.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

“Kale Group Konut Yapı Mekanik, inşaat ve mekanik tesisatta projeden anahtar teslime kadar tüm süreci tek elden yöneten güçlü bir yapı firmasıdır.”

Kenan N. photo

Kenan N.

25.03.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Kalıp Demir duvar kaba inşaatın tamamını tüm kalemleri yapılır büyük projelerde görev almış tamamlamış köklü ve güvenilir işçilik için bizleri tercih etmenizi memnuniyetle bekleriz daha önceki projelerimiz için iletişime geçtikten sonra bilgilendirme ve öz geçmiş ailetebilirim saygılarımla...

Damla Ş. photo

Damla Ş.

25.07.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Hayalinizdeki yaşam ve çalışma alanlarını, estetik, kalite ve güveni bir araya getirerek hayata geçiriyoruz. Anahtar teslim tadilat ve inşaat hizmetlerimiz kapsamında; proje planlamasından uygulamaya, ince işçilikten son teslim aşamasına kadar tüm süreci profesyonel ekibimizle titizlikle...

KİTA GRUP İNŞAAT VE MİMARLIK A.Ş. photo

KİTA GRUP İNŞAAT VE MİMARLIK A.Ş.

09.03.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Kita Grup olarak inşaat sektöründe 45 yıldır Türkiye'nin her yerinde betorname konut inşaatlarından ağır çelik endüstriyel projelere, ağır çelik konut ve ticari yapılardan hafif çelik evlere pek çok projeyi başarı ile tamamladık. Bursa merkezli firmamız, kaliteye olan bağlılığı ve müşteri odaklı...

Çobanoğlu İnşaat Ltd Şti photo

Çobanoğlu İnşaat Ltd Şti

03.05.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

F belgeli müteahhitlik hizmetimiz vardır bursa Nilüfer de 1000 üzerinde konut yaptık çobanyıldızıminarlık.com

Buray İnşaat photo

Buray İnşaat

04.02.2025

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

Buray İnşaat ailesi olarak hedefimiz, içinde yer aldığımız inşaat sektöründe kalitemizle ön plana çıkarak dinamik kadromuzla en iyi mekanları yaratmak, sizler için huzurlu ve güvenli yapılar inşa etmektir. Buray İnşaat, Sanatın yaşam alanlarına entegre olmuş haliyle sizlerle.

Murat İ. photo

Murat İ.

10.01.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

25 yıllık İnşaat mühendisiyim 100 üzerinde bitirilmiş proje ve deneyimli kadromla alt yapı üst yapı konularında hizmet vermekteyiz

Mehmet G. photo

Mehmet G.

19.06.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

İnşaat tadilat ve tamiratla ilgili tüm süreçlerde uzman ekibimiz ile hizmetinizdeyiz

Bülent S. K. photo

Bülent S. K.

23.04.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

İç mimari Betonarme ve Çelik yapıların statik projelendirmesi Mimari projelendirme 0'dan anahtar teslime kadar tüm inşaat süreçlerinin yönetilmesi Tadilat

Mahmut Y. photo

Mahmut Y.

29.03.2026

Konut Yapımı · Nilüfer, Bursa

MAHYA MİMARLIK İNŞAAT olarak; mimari ruhsat proje çizimi, 3 boyut tasarım, anahtar teslim konut ve bina inşaatı ile akustik proje hizmetleri sunuyoruz. Estetik, fonksiyonel ve kaliteli çözümlerle projelerinizi güvenle hayata geçiriyoruz.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Nilüfer Konut Yapımı Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Nilüfer Konut Yapımı ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Konut Yapımı talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Konut Yapımı için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Konut Yapımı talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Konut Yapımı taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Konut Yapımı talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Konut Yapımı için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Konut Yapımı hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Bursa Nilüfer Konut Yapımı fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Bursa Nilüfer Konut Yapımı fiyatları, talep detayına göre 64.000 TL ile 4.000.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl