Hizmet Ver
Kartonpiyer Duvar

5 Ankara Sincan Kartonpiyer Duvar Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Sincan civarında 106 Kartonpiyer Duvar Ustası hizmet vermeye hazır.

Sincan Kartonpiyer Duvar için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 106 Kartonpiyer Duvar Ustası, Sincan içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 4,7 puan, Sincan içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Sincan içinde yazılan 554 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 50 kişi Sincan Kartonpiyer Duvar için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Sincan Ankara Kartonpiyer Duvar Ustası

YUSUF K. G. photo

YUSUF K. G.

20.03.2026

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

N&Y Yapı Dekorasyon olarak Ankara’da tamirat, tadilat ve dekorasyon alanında hizmet veren bir firmayız. Amacımız yaşam alanlarınızı daha estetik, daha kullanışlı ve daha sağlam hale getirmek için kaliteli işçilik ve güvenilir hizmet sunmaktır. Küçük bir tamirattan kapsamlı tadilat işlerine kadar...

Ayhan G. photo

Ayhan G.

13.08.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

1993den bu tarafa kaliteli ve uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.prensibimiz müşteri memnuniyetidir.kendimizi anlatmaya gerek Yok. Bizi yaptığımız işler,yeterince anlatıyor zaten

Güler yapı photo

Güler yapı

06.11.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Uzun yılların tecrübesi ve ustaliyla size en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için buradayım

Ersin D. photo

Ersin D.

15.07.2026

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Ankara nin güvenli ustası ersin usta hizmetinizde 19 yıllık deneyimle yaptığım işlerin arkasindayim(ASLINDA HAYATI GUZELLESTIRIYORUZ)

Tahir E. photo

Tahir E.

30.10.2024

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Her türlü boya ,alçı ,montalama işleriniz kaliteli bir şekilde yapılır. Profosyonel ekibimizle

Yunus E. D. photo

Yunus E. D.

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

29 yaşında 6 senelik iş tecrübesine sahip, kaba ve İnce İşlerde bütün inşaat alanlarına hakim bir İnşaat mühendisiyim. Bunun yanında babamın müteahhitlikle uğraşmasından kaynaklı çok daha öncelere dayanan bir bilgi birikimi mevcut. Disiplinli, gayretli, dürüst, sistematik çalışmaya ve işimi...

Tuncay Y. photo

Tuncay Y.

26.06.2025

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Ev ve iş yerlerinde boya badana, parke döşeme, kartonpiyer ve stropiyer uygulamaları konularında hizmet veriyorum. Yaptığım işlerde temiz ve özenli çalışmayı ilke ediniyor, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyorum. İç cephe boya işleri, laminat parke uygulamaları, süpürgelik ve geçiş...

Harun K. photo

Harun K.

10.06.2025

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Merhaba, 20 yıldır Fransa'da ve dünyanın birçok ülkesinde iç dekorasyon yaptım, yeterince bilgi ve tecrübeye sahibim, işimi severek yapıyorum, siz hayal edin ben yapıyım

Adem A. photo

Adem A.

02.05.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Ev dekorasyonunda 15 yıllık tecrübemizle anahtar teslim iş yapıyoruz. Alçı, boya, fayans, kartonpiyer duvar kağıdı, alçıpan gibi işlerinizi yapıyoruz. Temizlik ve kaliteli işçilik önceliğimizdir. Bu konularda referanslarımız vardır. İştaş Holding'in otelini, Yaşamkent'te Rezidanslarda ve Okul...

İsmail M. photo

İsmail M.

18.04.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

19 yillik ustalik tercubem ile yaptigim islerde temiz saglam duzgun bir sekilde calismaktayim.Yapilan tum islerimde kesinlikle musteri memnuniyeti oncelikli ve garantilidir asla pisman olmayacaginiza eminolabilirsiniz.suslu laflarla kandirmaya gerek yok iscilik ustalik isteyen bi kavramdir.

Osman K. photo

Osman K.

16.11.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Alçı, alçıpan, kartonpiyer ve boya işlerinde tecrübeli ekibimizle kaliteden ödün vermeden hizmetinizdeyiz. İyi bir iş için bizi tercih etmeniz yeterlidir. 25 yıllık tecrübemizle tek gayemiz müşteri memnuniyetidir

Nazim A. photo

Nazim A.

21.10.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir A'dan Z'ye anahtar teslim tadilat işleri itina ile yapılır

Yıldız Y. D. photo

Yıldız Y. D.

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Kaliteli ve temiz işçilik ile hizmetinizdeyiz.Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli prensiptir.

Yasin Ö. photo

Yasin Ö.

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

HERTÜRLÜ ALÇI BOYA MONTALAMA BADANA KARTONPİYER ALÇIPAN İŞLERİNİZİ DİKKATLİ ÖZENLİ VE İTİNA İLE YAPILIR.ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYET VE GÜVENİNİ SAĞLAMAKTIR. BİZLERİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Serhat T. photo

Serhat T.

17.12.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Kayrak taşı kültür tuğlası bordür şev taşı betonerme ev kilit parke boyası sıva fanyasn

Eymen Yapı Tasarım Dekorasyon photo

Eymen Yapı Tasarım Dekorasyon

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Eymen Yapı kartonpiyer işleri Ankara ve tüm türkiye genelinde faaliyet göstermektedir. İtalyanca carta (kağıt) sözcüğünden köklenen "cartone" den geliyor, anlamı ise sıkıştırılmış kağıt. Yaklaşık yıllık bir geçmişe sahip bu sözcük ′lardan itibaren karton kutular için de kullanılmaya başlıyor....

Musa U. photo

Musa U.

18.09.2024

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Her türlü duvar çıta işleriniz itina ile yapılır yirmi yıllık deneyimimle işlerinizi yaptıktan snra ücretini alırım. Piyasaya göre daha ucuz ve temiz isciligim mevcuttur

Zülfigar E. photo

Zülfigar E.

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

16 yıllık deneyim ve tecrübem ile dekorasyon ve tadilat alanında kendime her daim güveniyorum ve bu alanda kendimi sürekli geliştirmeye devam ediyorum. Bence boyacılık herkesin yapamayacağı bir sanattır. Ben de yılların getirmiş olduğu tecrübe ve yetenek ile sizlere elimden gelen en iyi hizmeti...

Mehmet A. A. photo

Mehmet A. A.

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Alçı, alçıpan, boya, iç dekor, niş, asma tavan, havuz tavan, ışık bandı dikkatli ve özenli bir şekilde yapılır. Köpük kartonpiyer, alçı kartonpiyer, kemer, çıta, aleminyum tavan, gergi tavan uygulaması yapılır. 1993 den beri devam eden usta ekibimiz sizlere her daim hizmet verecektir.

Ankara Duvar Kağıdı photo

Ankara Duvar Kağıdı

04.07.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

İc tasarım dizayn tamirat tadilat duvar kağıdı anahter teslim titiz ve temiz calışma ekibiyle her yürlü dekorasyon işleriniz yapılmaktasır ev ofis magza market

Coskun C. photo

Coskun C.

13.09.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Alçıpan işlerinizi alanında uzman ekibimiz ve kaliteli işçilik ile teslim ediyoruz. İyi günler dileriz.

Erdal A. photo

Erdal A.

08.01.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

1995'den beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Alanında uzman ustalarımızla mutluluğun anahtarını teslim ediyoruz. Misyonumuz müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak makul fiyatlarımız ve benimsediğimiz iş ahlakımızla müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan...

Yusuf A. photo

Yusuf A.

14.01.2024

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

1992 den buyana gerek şehir içi gerek şehir dışı siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.bu sektörde alcipan dekorasyon alçı kartonpiyer.duvar citalamqlari.bolme duvar .klipin tavan.dekoratif tavan kaplama.tv üniteleri.celik konsültasyon.kis bahçesi.hobi bahçesi.anahtar teslimi dekorasyon...

Saffumyapidekor S. photo

Saffumyapidekor S.

22.05.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Temiz ve detaylı bi ihçilik ve sizi memnun edecek kesinlikle memnun kalacaksınız

Mustafa D. photo

Mustafa D.

29.11.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

1. Sınıf işçilik ile ustanıza ve kaliteli çalışanlarına mekanınız gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.Garantili ve temiz işçilik arıyorsanız bizimle mekanınız emin ellerde. Her yerde Yenilik Yenilik'te Güzellik. DDS Dekorasyon.

Ergün Yapı photo

Ergün Yapı

15.09.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Herşeyin başı güven olmalı. 25 yıllık deneyimle her türlü tadilat, dekorasyon, kaliteli işçilik ve malzeme çokluğu ile yanınızdayız. Siz hayal edin bizde gerçektirelim. Geleceğinizin farkı bu gün ne yapacağınızın göstergesidir. Kısacası Ergün Yapı farkı ile: “Süre veya Bütçe + Elde Edilecek Sonuç...

Sefa D. photo

Sefa D.

19.12.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Merhaba boyanabilir duvar çıtası ile bulunduğunuz mekanı en şık haline dönüştürebiliriz yaşam koşullarına uygun sudan nemden etkilenmez ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ankara içi ücretsiz keşif

Mehmet K. photo

Mehmet K.

04.04.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

ÖNCELİĞİMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YAKLASIK 20 YILDIR TUM TADILAT ALCI ALCIPAN PROFESYÖNEL EKIBIMLE CALISMAKTAYIZ

Önder A. photo

Önder A.

22.12.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

MUSTERİ MEMNUNIYEYI ESASTIR CUNKU YENI MUSTERI YENI IS DEMEK KISACASI ANLATILMAZ GERÇEKTEN YASANILMASI LAZIM OLAN YILNIZ DEKARASYONDUR19

Yunus G. photo

Yunus G.

14.01.2024

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Müşterilerimiz Evi Bizim Evimiz Herşekilde boya alcipan ters tavan 30×30 Wc banyo yapıyoruz Temiz ve güzel ekip sistemile

Anıl A. photo

Anıl A.

08.01.2026

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Temiz işçilik • Uygun fiyat • Zamanında teslim Boya badana & inşaat işleri -Anıl Altın-

Fahrettin K. photo

Fahrettin K.

05.07.2023

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Yılların verdiği tecrübe ye dayanarak işimi en iyi şekilde bitirip teslim ediyorum

Uğur Ö. photo

Uğur Ö.

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Dairenizi anahtar teslim 1. Sınıf işçilik özenle ve titizlikle yapar hizmetinize sunarız. KORKMAZ DEKORASYON

Erdoğan Ö. photo

Erdoğan Ö.

23.08.2026

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

ince işler ustası şablon modelleri kendimiz yaparız ustamız Ermeni ilk alıcı uygulamasını yapanlardan biri birinci sınıf işçilik ve kalite 40 yıllık deneyimle her türlü garantiyi verebilirim.

Yasin T. photo

Yasin T.

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

ANKARA YENİMAHALLEDEN TÜM ANKARAYA KALİTELİ VE GÜVENİLİR HİZMET TECRÜBELİ USTALARIMIZLA SİZ İSTEYİN BİZ YAPALIM

POLIPIYER photo

POLIPIYER

17.10.2021

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Polipiyer Decor is a Ankara (capital city of Turkey) based company which manufacturing interior & exterior polyurethane decoration products for residental & non-residental areas. We are exporting our products to more than 10 countries and different continents with our experienced staff and high...

Sedat D. photo

Sedat D.

11.11.2024

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

20 yıldır her türlü insaat işini özenle yapmıyorum örneğin Alci Boya seramik vs bütün işleri yapiyorum

Onur A. photo

Onur A.

07.08.2025

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

TECRÜBE USTALIK SANAT VE DEKORASYON BİZİM İŞİMİZ ÖZGÜVEN İC MİMAR YAPI DEKORASYON

Rıza Ş. photo

Rıza Ş.

01.11.2024

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Tadilat ve tamirat işleriniz sorunsuz ve istediğiniz tarihte anahtar teslim edilir. Değerli müşterilerimize bilgilendirilir.

Ferhat P. photo

Ferhat P.

31.12.2022

Kartonpiyer Duvar · Sincan, Ankara

Merhabalar ben Ankara genelinde alçı boya tamirat tadilat dekorasyon işleri yapıyorum Güler yüzlü ekibimle hizmetinizdeyiz

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Sincan Kartonpiyer Duvar Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Sincan Kartonpiyer Duvar ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Kartonpiyer Duvar talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Kartonpiyer Duvar için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Kartonpiyer Duvar talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Kartonpiyer Duvar taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Kartonpiyer Duvar talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Kartonpiyer Duvar için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Kartonpiyer Duvar hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta Ankara Sincan Kartonpiyer Duvar fiyatları ne kadar?

    Armut'ta Ankara Sincan Kartonpiyer Duvar fiyatları, talep detayına göre 3.250 TL ile 40.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl