Hizmet Ver
Ev Yapımı Yaprak Sarma

4 İzmir Urla Ev Yapımı Yaprak Sarma Fiyat Teklifi Al, Karşılaştır.

Urla civarında 110 Ev Yapımı Yaprak Sarmacı hizmet vermeye hazır.

Urla Ev Yapımı Yaprak Sarma için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 110 Ev Yapımı Yaprak Sarmacı, Urla içinde en kaliteli hizmeti sunmak için hazır.

  • Ortalama 5 puan, Urla içinde doğru hizmet vereni seçmen için işini kolaylaştırıyor.

  • Urla içinde yazılan 130 gerçek ve onaylı yorumu inceleyerek kararını verebilirsin.

  • Yılda 44 kişi Urla Ev Yapımı Yaprak Sarma için Armut'a güveniyor.

Tüm hizmet verenlerimizin en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla işini yaptırman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işleri Armut Garantisi kapsamında korumamız altına alıyoruz.

En İyi 40 Urla İzmir Ev Yapımı Yaprak Sarmacı

Ece F. photo

Ece F.

29.05.2026

Ev Yapımı Yaprak Sarma · Urla, İzmir

Merhaba! Yoğun günlerde "Bugün ne pişirsem?" derdine son veriyoruz. Mutfağımda her zaman en taze, en kaliteli malzemeleri kullanarak, tamamen ev yapımı ve hijyenik yemekler hazırlıyorum.

Nezahat T. photo

Nezahat T.

16.12.2025

Ev Yapımı Yaprak Sarma · Urla, İzmir

​%100 Ev Yapımı Lezzet: Çiğ İçli Köfte ve Mantı ​Annenizin özeniyle, taptaze ve günlük malzemelerle hazırlanan otantik lezzetler sofranızda! ​Çiğ İçli Köfte: Gerçek tadında, tam kıvamında. ​Ev Mantısı: İncecik hamur, bol ve lezzetli iç harcı. ​Hijyen ve Kalite Garantisi.

Peri V. photo

Peri V.

23.07.2025

Ev Yapımı Yaprak Sarma · Urla, İzmir

Merhaba, sarma , börek,kek,konserve çeşitleri ile mevsimsel ürünlerle hijyenik olarak siparişleriniz yapılır.

Mine A. photo

Mine A.

20.02.2026

Ev Yapımı Yaprak Sarma · Urla, İzmir

Her lokmada Anadolu’nun geleneksel tatlarını hissedin! Bizim ev yapımı baklavalarımız, taptaze yufkalar, kaliteli tereyağı ve özenle seçilmiş cevizlerle hazırlanır. İncecik açılmış katları ve hafif şerbetiyle ağızda dağılan bu baklavalar, hem özel günlerinizde hem de günlük tatlı keyfinizde...

Emel A. photo

Emel A.

07.04.2026

Ev Yapımı Yaprak Sarma · Urla, İzmir

Evlere meze, mantı,börek, sarma ve yöresel yemekler gibi yaptığım yemek mevcuttur

Çiğdem A. photo

Çiğdem A.

17.08.2026

Ev Yapımı Yaprak Sarma · Urla, İzmir

Uzun yıllardır özel günler için hazırladığım ev yapımı lezzetleri şimdi sizlerle buluşturuyorum. Özellikle özenle sarılan yaprak sarma başta olmak üzere; dolma, börek, poğaça, kısır, salata ve çeşitli çay saati ikramlıklarını siparişe özel olarak hazırlıyorum. Her siparişte tazeliğe, temizliğe,...

Nurşah E. photo

Nurşah E.

24.05.2026

Ev Yapımı Yaprak Sarma · Urla, İzmir

Reşel Mutfak olarak; özel günlerinizi, davetlerinizi ve sofralarınızı sizin zevkinize uygun, özenle hazırlanmış lezzetlerle buluşturuyoruz. İsteklerinize göre kişiye özel menüler hazırlıyor, ev yapımı lezzetleri hijyen ve kalite önceliğiyle adresinize ulaştırıyoruz. Her sofranın özel olduğuna...

Müşteri Yorumları

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Urla Ev Yapımı Yaprak Sarma Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Urla Ev Yapımı Yaprak Sarma ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, Karşılaştır

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde, en iyi hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, gerçek müşteri referanslarını incele. Sana en uygun teklifi Armut Garantisi ile seç!

Sıkça Sorulan Sorular

  • 1- Sitenizde Ev Yapımı Yaprak Sarma talebi oluşturmak için bir ücret ödeyecek miyim?

    Tamamen ücretsiz! Ev Yapımı Yaprak Sarma için talep oluşturmak, teklif almak ve hizmet verenlerle iletişime geçmek tamamen ücretsizdir.

  • 2- Ev Yapımı Yaprak Sarma talebim için tekliflerim Ne Kadar Zamanda Gelecek?

    Ev Yapımı Yaprak Sarma taleplerinin çoğu 30 ila 240 dakika içinde teklif alıyor. Bu süre içinde en uygun teklifleri getirmeyi hedefliyoruz. Ev Yapımı Yaprak Sarma talebin için gelen teklifleri Armut mobil uygulamaları üzerinden kolaylıkla takip edip değerlendirebilirsin. Teklifler ayrıca e-posta ve sms yoluyla da sana iletilecek. 'Fiyat Teklifi Geldi' bildirimini aldıktan sonra sisteme giriş yaparak teklifleri inceleyebilir ve senin için en uygun olanı seçebilirsin.

  • 3- Armut Garantisi Nedir?

    Tüm hizmet verenlerimizin Ev Yapımı Yaprak Sarma için en iyi hizmeti verdiklerinden emin olmak istiyoruz. Gönül rahatlığıyla hizmet alman için, Armut üzerinden teklif seçtiğin işler 2.000 TL’ye kadar korumamız altında.

  • 4- Ev Yapımı Yaprak Sarma hizmet verenlerine yapılan yorumlar gerçek mi? Bu yorumları kontrol ediyor musunuz?

    Hizmet verenlerimizin profil sayfalarında gördüğünüz yıldızlar ve yorumlar, sadece Armut üzerinden yapılan hizmetlerin sonucunda müşterilerin yazdığı yorumlardır. Bu işlerin gerçekten yapıldığını ve yorumların gerçek olduğunu kontrol ve garanti ediyoruz.

  • 5- Armut'ta İzmir Urla Ev Yapımı Yaprak Sarma fiyatları ne kadar?

    Armut'ta İzmir Urla Ev Yapımı Yaprak Sarma fiyatları, talep detayına göre 500 TL ile 4.000 TL arasında değişmektedir.

  • 6- En İyi nasıl belirleniyor?

    Bir alandaki En İyi hizmet verenler, Armut’taki müşteri yorumları, tamamladıkları iş sayısı, iş fırsatlarına dönüş performansları gibi birçok kriter dikkate alınarak algoritmalar tarafından belirlenir.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl