Hizmet Ver
Evlilik Terapisi

4 Evlilik Terapisi Fiyat Teklifi Al, İncele.

Yıldırım civarında 57 Evlilik Terapisti hizmet vermeye hazır.

Yıldırım Evlilik Terapisi için Neden Armut Tercih Edilmeli?

  • Toplam 57 Evlilik Terapisti hizmet sunmak için hazır.

  • Yılda 19 kişi Evlilik Terapisi için teklif alıyor.

Evlilik Terapisti

Esra Ç. photo

Esra Ç.

10.07.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Aile içindeki dengeleri kurmak, çocukların duygusal dünyasını anlamak ve bireyin içsel yolculuğuna eşlik etmek benim mesleki tutkum. Psikoloji biliminin rehberliğinde; oyun terapisiyle çocukların, danışmanlıkla ailelerin ve öz-farkındalık teknikleriyle yetişkin bireylerin yanında yer alıyorum. –...

Abdullah E. photo

Abdullah E.

12.06.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Manevi Danışmanlık ve Dini Rehberlik ile Aile Danışmanlığı Sertfikalarım mevcuttur.

Fatma E. K. photo

Fatma E. K.

25.09.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Yakın Doğu Üniversitesi 2019 yılında psikoloji bölümünden 3.32 ortalama ile mezun oldum, lisans hayatım sürecince resmi stajımı Manisa Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde, gönüllü stajlarımı Uşak Devlet Hastanesi ve Özel Kardelen Rehabilitasyon Merkezinde tamamladım. Mezun olduğum seneden beri...

Çağla Ç. D. photo

Çağla Ç. D.

15.11.2020

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

2015 yılından beri Aile Danışmanlığı ve Çift terapisi konularında sizlere profesyonel bir yaklaşımla destek vermekteyim. . Siz değerli danışmanlarıma maksimum faydayı sağlamak ve bakış açılarını geliştirmeyi misyon edindiğim faaliyetlerime pandemi sürecinde de kesintisiz bir şekilde devam...

Burcu A. photo

Burcu A.

31.08.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Bağımlılık döngüsünden çıkmak ve özgürlüğünüzü yeniden kazanmak için buradayım. Her bireyin yolculuğunun benzersiz olduğuna inanıyorum ve size özel, etkili stratejilerle destek sunuyorum. Sağlıklı ve bağımsız bir yaşam için birlikte adım atmaya ne dersiniz?

Aleyna İ. photo

Aleyna İ.

20.07.2023

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Yıldız Teknik Üniversitesi tarafından 486 saat Aile Danışmanlığı eğitim programını başarı ile tamamlayarak Aile Danışmanı olmaya hak kazandım. Eğitim boyunca aile kavramının dünya ve ülkemizdeki yerine, işleyişine ve işlevselliği ile ilgili sosyolojik ve psikolojik kuramlar ışığında bir çok bilgi...

Berrin T. C. photo

Berrin T. C.

11.03.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Umutsuzluğa Kapılmayın . Önemli olan kaç kez yenildiğiniz değil, Kaç yenilgiden sonra, yeniden doğrulabildiğinizdir. ​Hayatınızda bireysel veya ilişki bazında yaşadığınız sıkıntılı alanlarda 20 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimiz ile mutlak çözüm odaklı her zaman yanınızdayız. DR. Berrin Turan...

Jülide Y. photo

Jülide Y.

23.09.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

İstanbul Üniversitesi Sosyoloji, Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı, Üsküdar Üniversitesi Yüksek Lisans. BDT , Cinsel Terapi, Boşanma Davası Danışmanlığı eğitimlerim ışığında Birey ve Çiftlerle, destek almak istediğiniz konuda sizlere eşlik etmek isterim, günlük yaşantınızda...

Gizem U. photo

Gizem U.

03.06.2020

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhabalar ben gizem ustaoğlu. Sosyoloji lisans mezunuyum. Aynı zamanda Yenipazar üniversitesi psikoloji bitirdim . Bütünleşik doktora programım Amerika’da Northwest üniversitesinde devam etmektedir . Aile danışmanlığı eğitimimi devlet onaylı 450 saat olarak tamamladım. Evlilik ve çift terapisi...

İrem N. M. photo

İrem N. M.

28.04.2022

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhaba, Zaman zaman tıpkı herkes gibi seninde kendini normalin üstünde yorgun hissettiğin olabilir. Belki başın bedenine ağır geliyor, kendini niçin yaşıyorum sorusuna cevap ararken bulabilirsin. Mutluluğun anlamını unutup karanlığı daha çok benimseyebilirsin. Veya huzurlu bir evliliğinin artık...

AYTEN A. Y. photo

AYTEN A. Y.

10.08.2026

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Evlilik öcesinde , evlilik aşamadında ve evlilik sürecinde yada boşanma sürecinde farkındalığını birlikte artıralım. Çocuk ergen aile etkileşimini düzenleyelim. Tüm ikili ilişkilerini , kardeş arkadaş akraba ; kaynana , görümce çözümleyelim. Eğitim sürecini birikte planlayalım. Özel eğtime...

Beyza U. photo

Beyza U.

23.10.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Hayatın içinde zaman zaman ilişkilerimizde, ailemizle ya da kendimizle iletişimde zorlanabiliriz. İşte tam bu noktada yanınızdayım. Akdeniz Üniversitesi Sosyoloji mezunuyum ve Gökhan Çınar’dan aldığım Aile Danışmanlığı eğitimiyle; empati, anlayış ve bilimsel yaklaşımla size eşlik ediyorum. Sağlıklı...

Rabia V. photo

Rabia V.

22.05.2020

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Pamukkale Üniversitesi Sosyoloji bölümünden 2018 yılında mezun oldum. Yine Pamukkale Üniversitesinde 2018 yılında Sosyoloji Tezli Yüksek Lisans Programına başladım. 2020 Ocak ayından bu yana Pamukkale Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinden Aile Danısmanlığı eğitimimi tamamlamaktayım.

Ahmet B. photo

Ahmet B.

02.11.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Davranış Bilimi - İlişki ve Evlilik danışmanlığı - Yaşam Koçluğu olarak değerlendirmelerimiz Danışan- Danışılan ilişkisinin asıl detayını oluşturmaktadır.

Ecem T. V. photo

Ecem T. V.

02.08.2026

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Lisans eğitimimi İstanbul Aydın Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamladım. Ardından aynı üniversitede Klinik Psikoloji (Tezli) Yüksek Lisans programını başarıyla bitirerek uzmanlığımı klinik psikoloji alanında sürdürdüm. Mesleki gelişimime önem vererek Aile Danışmanlığı,...

Faruk T. photo

Faruk T.

05.02.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhaba, Ben Psikolog Faruk Taşdemir Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümünden şeref öğrencisi olarak mezun oldum. Ankara Üniversitesi Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hastanesinde staj yaptım. Türk Silahlı Kuvvetlerinin Rehberlik ve Danışma Merkezi eğitiminde bulundum, Birlik RDM Subayı Psikolog...

Mavi Lotus Psikoloji Ve Danışmanlık photo

Mavi Lotus Psikoloji Ve Danışmanlık

30.06.2026

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Çoğu zaman aile ve ilişki krizleri sadece o anki bir olaydan değil, iç dünyamızdaki çok daha derin dinamiklerden ve geçmişte kurduğumuz ilk ilişkilerin bugüne yansımalarından kaynaklanır. "Kim haklı, kim haksız" çatışmasının ötesine geçerek, bu döngülerin kökenine inmek gerekir. Neden Birlikte...

özden G. photo

özden G.

09.03.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

1986 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olduktan sonra Türkiye, Birleşik Krallık ve Dubai- UAE'de uzun yıllar süren bir iş yaşamı deneyimledim. 2016 yılında emeklilikle sonlanan bu dönem, öğrenme, çalışma ve üretme tutkumun hiçbir zaman son bulmadığını gösterdi. Kültürel...

Esra S. photo

Esra S.

25.10.2022

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

2020 yılında İstanbul Gelişim Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun oldum. Eğitim sürecim boyunca özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde gönüllü olarak staj yaptım. 9 ay boyunca ASAY özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde kurum psikoloğu ve uzman eğitici olarak...

Betül M. photo

Betül M.

10.01.2026

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Psikolojik Danışman Betül Müjde, ilköğretim ve lise eğitimini Bursa’da, lisans eğitimini ise Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde tamamlamıştır. Pandemi döneminde Psikoloji Evreni topluluğunu kurarak ruh sağlığı uzmanlarıyla online eğitimler ve atölye çalışmaları yürütmüş, böylece...

Hasan K. photo

Hasan K.

10.07.2017

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı Hasan KUL; Psikolojik Danışma lisans üzerine Klinik Psikoloji, Uygulamalı Psikoloji ve Aile Danışmanlığı olmak üzere 3 farklı master eğitimi almış olup Avusturya'da Psikoterapi doktora eğitiminin yanı sıra Çocuk Gelişimi Lisans öğrenimi almaktadır. 1999’dan beri...

Ceyda G. photo

Ceyda G.

31.10.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

online psikolojik danışma oturumları, aile danışmanlığı oturumları verilebilir. Sosyoloji, psikoloji, adalet, pedagojik formasyon, aile danışmanlığı eğitimleri mevcuttur.

Ercan Ş. photo

Ercan Ş.

28.04.2026

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhaba, ben aile danışmanıyım. Çiftler arası iletişim problemleri, evlilik sürecinde yaşanan anlaşmazlıklar, güven sorunları ve ilişki içi çatışmalar ve ebeveyinler ile çocuklar üzerine danışmanlık hizmeti veriyorum.Amacım, sizi yargılamadan dinleyerek yaşadığınız problemin temel nedenini birlikte...

Çağla Ç. photo

Çağla Ç.

25.06.2026

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhaba, ben Çağla Çakan. Çocuk gelişimi uzmanı, aile danışmanı ve yaşam koçu olarak çocuklara, ergenlere, çiftlere ve yetişkinlere yönelik danışmanlık hizmetleri sunuyorum. Aile danışmanlığı, oyun terapisi, dil ve konuşma gelişimi, özel eğitim uygulamaları ve cinsel terapi alanlarında aldığım...

Nuray Y. photo

Nuray Y.

18.05.2022

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhaba ben Aile Danışmanı Nuray Yılmaz. 2000 yılında Selçuk Üniversitesi İktisat Bölümünün den daha sonra da Atatürk Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun oldum. Milli Eğitim Bakanlığının düzenlemiş olduğu sınavı başarı ile tamamlayarak Aile Danışmanı oldum. Uludağ Üniversitesinden Pedagojik...

Aylin B. photo

Aylin B.

18.02.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Lisansımı Sosyoloji üzerine tamamladım. Uzun yıllar kanser kuruluşunda kanser hastaları ile çalıştım. Hastaların hastalığa, tedaviye ve tedavi sonrası sosyal hayata uyum konusunda destek çalışmaları yaptım.- Sosyolog olarak aldığım eğitimin yanı sıra Aile Danışmanlığı ve Bilişsel Davranışçı Terapi...

Asya T. photo

Asya T.

12.09.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhaba, ben Asya Türkmen. Lisans eğitimim sırasında ve sonrasında bireyler ve ailelerle çalışarak akademik, psikolojik ve sosyal destek sağladım. Aile danışmanlığı alanındaki eğitimlerim ve sertifikam sayesinde, ailelerin iletişimlerini güçlendirmelerine, çatışmaları yapıcı şekilde çözmelerine ve...

Ufuktan D. photo

Ufuktan D.

14.08.2022

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Aile danışmanı ve psikoterapistim. En son mezun olduğum bölüm klinik psikoloji yüksek lisans. Sonrasında 1110 saat bütüncül psikoterapi eğitimi aldım. Mesleğimi severek icra etmekteyim.

Demet Ç. photo

Demet Ç.

29.08.2023

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhabalar ben Demet. Aile, Ergen ve Çocuk Danışmanlığı yapmaktayım.Ofisimde Klinik Psikologumuz ile birlikte danışmanlık hizmeti vermekteyiz.Ofisimiz Nilüfer metro yanındadır.Kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız ofisimize bekliyoruz

Amine T. Ç. photo

Amine T. Ç.

31.05.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhabalar Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sosyoloji Mezunuyum aynı zamanda İstanbul Yıldız Teknik Üniversitesi Aile Danışmanlığı Eğitimine Sahibim.Yüksek Lisansımı Akademia Ekonomiczno Humanistyczna w Warszawie üniversitesinde psikoloji alanında yaptım.

Seda Ö. V. photo

Seda Ö. V.

26.04.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhaba, ben Seda Varol. Aile, çift ve bireysel danışmanlık alanlarında insanların hayatlarına güvenle dokunan bir danışmanım. İlişki sorunları, evlilik öncesi danışmanlık, iletişim problemleri, sınır koyma becerileri, cinsel danışmanlık, boşanma danışmanlığı ve boşanma sonrası ebeveyn danışmanlığı...

Emine B. photo

Emine B.

03.10.2021

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ/MEB/CİSED Sosyolog & Aile Danışmanı ve Eğitmeni "Ertelemek hayatın mayasını bozuyor.ertelemeye fırsat vermeden tam da şimdi birlikte herşeyin üstesinden gelebiliriz."

Hafize N. Ö. photo

Hafize N. Ö.

17.02.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Istanbul universitesi sosyoloji mezunuyum,gedik universitesinden aile danismanligi egitimimi tamamladim,bursa niluferde danisan kabulune basladim.ofis kirasi ve masrafi olmadigindan uygun fiyatli ,yuzyuze hizmet vermekteyim.oturdugum sitenin ortak alaninda seansa basladim,çiftleri ve bireysel...

Zeynep M. photo

Zeynep M.

18.10.2022

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Uzman Klinik Psikolog ve Aile Danışmanı -Dinamik Yönelimli Terapi -Bütüncül Yaklaşım

Gülşah Y. photo

Gülşah Y.

22.07.2024

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhabalar Lisans Sağlık Yönetimi mezunuyum dört yıldır Özel bir hastane de yönetici pozisyonunda çalısmaktayım Aynı zaman da Atatürk Üniversitesi açıköğretim İş Sağlığı ve Güvenliği okuyorum. Oyun Terapistliği Masal Terapisi Eğitimi İkna Oyunları Eğitimi Duygusal Zeka Eğitimi İlişki Terapistliği...

Eylül Ö. photo

Eylül Ö.

12.02.2025

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Merhaba ben Eylül Özeray Öz. Mudanya Dörtçelik Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Meslek Lisesi) Çocuk Gelişimi Ve Eğitimi mezunuyum. Uludağ Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. İstanbul Üniversitesi AUZEF Sosyal Hizmetler bölümü önlisans mezunuyum. Aile danışmanıyım.

Saadet A. photo

Saadet A.

17.01.2023

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Değerli dostlar biliyoruz ki olumlu bir zihinde kalmak çok büyük önem taşır. Hayatınızda ne olmasını istediginize karar verirken , en büyük zorluk gerçekten ne istediğinizi bilmektir. Aslinda harekete geçirmek istediğiniz hayallerinizin hedeflerinizin olamaması aslinda anneden babadan atalardan...

Neşe A. photo

Neşe A.

17.10.2023

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Bireysel Terapi Aile Danışmanlığı Cinsel Terapi Ergen Terapisi Oyun Terapisi Filial Terapi EMDR Zeka Testleri

Oğuzhan P. photo

Oğuzhan P.

23.08.2026

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

Bireysel danışmanlık Kaygı ve stres yönetimi İlişki ve iletişim problemleri Özgüven ve motivasyon sorunları Yaşamın getirdiği zorluklarla baş etme Online / yüz yüze görüşme seçenekleri

Fatma S. P. photo

Fatma S. P.

01.11.2023

Evlilik Terapisi · Yıldırım, Bursa

T.C.Maltepe Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik mezunuyum. Aile Danışmanlığı eğitimi, Terapotik Kartlar Eğitimi, Çocuk Ergen Psikoterapisi, Psikopatoloji Eğitimi ve Bütüncül Oyun Terapisi Eğitimini tamamladım. Şuan aktif danışan almaktayım.

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl

Armut’ta Yıldırım Evlilik Terapisi Nasıl Çalışır?

İhtiyacını Anlat

Yıldırım Evlilik Terapisi ihtiyacının detaylarını iyi anlayabilmemiz için birkaç kısa sorumuza yanıt vererek 2 dakika içinde talebini oluştur.

Teklif Al, İncele

Akıllı eşleştirme algoritmamız sayesinde hizmet verenlerimizden gelen fiyat tekliflerini görüntüle.

Sana En Uygun Teklifi Seç

Hizmet verenlere sorularını sor, sana en uygun teklifi seç!

Hizmet Vermek İçin Bize Katıl